Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    Да бе, в 6.00 станах, в 7.00 почнах....ама не смятам да става практика (не е кафе) ......
    Не си ти, когато си гладен
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Не си ти, когато си гладен
      Точно така, исках да се нагуша с мазни кинти за да си купя жиб, амъ гредЪ...
      "Либърти" 2.8 CRD се оказва с две различни предни пружини. Лявата е с три витки и към 4см. по-дълга от дясната. Монтажа става много труден, и жокера "обади се на приятел" не даде резултат - 50/50 "оргиналдъ ш'стане лифт кита/ ба'ааму нЕкой е пипАл, зае'бте лифта".....та имаше напъванЬе с пцуванЬе и гуша немА, но съм пуснал фиш ( демек кандидат милионер ) после ш'си купя жиб......
      П.П. Моля колегите с 2.8 "Либита" да кажат при тях как е с предните пружини ???
      Последно редактирано от дядо владо; 17-02-16, 22:34.
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        П.П. Моля колегите с 2.8 "Либита" да кажат при тях как е с предните пружини ???
        Аз нямам ама мога отсега да ти кажа че лява и дясна са еднакви.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Различни са пружините. Имат си различни заводски номера.
          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Аз нямам ама мога отсега да ти кажа че лява и дясна са еднакви.
            И аз така спорих, че на няма как на един автомобил геометрията да не е симетрична (базата да е еднаква за левите и десните гуми), ама ми натриха носа с документация за един френски автомобил - дали заради кофти разпределение на маси или нещо друго, ама се различаваха с около 4см по документи (не заради дефект на автомобила)...
            А Деди - той е упорит и потаен - сигурно вече е напълнил възглавницата с пачките и те му убиват - затова скоква толкова рано да работи
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              За базата съм чувал.

              Също съм чувал да има наляво и надясно завъртяни пружини (и тогава не са еднакви, а само симетрични една на друга).

              Ама с различна дължина?

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ама с различна дължина?
                Половината английски недоразумения, с които се бори дедо, са така.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Засрамвам се. И няма да си купувам английска кола (не че и преди им бях фен).

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Засрамвам се. И няма да си купувам английска кола (не че и преди им бях фен).
                    Очевидно и американски недоразумения няма да си купиш.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Недоразумение като американска кола с немски двигател - със сигурност не.

                      За останалото - ще мисля.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Недоразумение като американска кола с немски двигател - със сигурност не.
                        А с италиански?
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Оф. То е в моите очи само една стъпка по-малко недоразумение.

                          Американската кола затова е американска, за да има 5л слабо форсиран бензинов осмак. И автомат с хидротрансформатор.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Оф. То е в моите очи само една стъпка по-малко недоразумение.

                            Американската кола затова е американска, за да има 5л слабо форсиран бензинов осмак. И автомат с хидротрансформатор.
                            Ахаа, ем харчи, ем не върви
                            Разбирам
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Да.

                              И не е изключено някой ден да си взема нещо такова.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от turtey, визирайки стария ZJ на майка си Преглед на мнение
                                Ахаа, ем харчи, ем не върви
                                Разбирам
                                ...
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X