Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч от конденз на климатика (LR Defender)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч от конденз на климатика (LR Defender)

    ооооо доктор

    точно ти ми трябваш, извинявай те за офтопика.

    имаш ли идея защо на нашите 3 дифендера конденза от климатика тече равномерно 50%/50% вътре в купето и навън
    drive alive

  • #2
    тръбичката за отвеждане на кондеза е уплътнена с някакъв гаден болкит за легена и особенно ако е пъхната по навътре в легена за кондеза се събира вода около нея и вместо да изтича през нея се лашка насам натам като се посъбере и тече я през гадното уплътнение, я си намери други пролуки и тече в краката на пасажера. Пробвай да я поиздърпаш и обезмасли и почисти около нея и намайи със черен силикон, но старателно да няма от къде да тече. Ако и това не стане свали легена със тръбичката и на спокоиствие я направи както си трябва с каквото трябва.
    Преди време пък на едно демо Диско 3 му течеше конденза и се оказа че маймуните в завода май забравили да сложат маркучле. Резнах от маркуча за поливане на трволяците около салона и му го нахлузих- колата отдавна беше продадена и никои не се е оплакал
    http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
    Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

    Коментар


    • #3
      ще се заема още утре
      drive alive

      Коментар


      • #4
        и кажи после какво си направил,
        мен няма да ме има до утре че отивам на агне на казанлък със Мерцедес Бенц Клуб България (и такова има и скоро време ще го пуснем и от съда, но за сега там сме със леки коли, и до сега не съм видял някой във форума да е с Г,явно защото тук е по интересно , както и на мен, като става дума за приключения извън пътя)
        http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
        Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

        Коментар


        • #5
          60% от състезателите по офроуд у нас са с Г класи и изобщо в тройката скоро не е имало друга кола, ама те нещо не са по клубните прояви
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Asen - Dezki
            и кажи после какво си направил,
            мен няма да ме има до утре че отивам на агне на казанлък със Мерцедес Бенц Клуб България (и такова има и скоро време ще го пуснем и от съда, но за сега там сме със леки коли, и до сега не съм видял някой във форума да е с Г,явно защото тук е по интересно , както и на мен, като става дума за приключения извън пътя)


            Ами обаждай се бе човек,това са важни неща ,естествено ,че ще уважим форума на Мерцедес Бенц Клуб България ,а и аз имам и съм имал доста такива "железа"с тази марка .Ако трябва да се "пусне от съда " ,също можем да помогнем/естествено само с юридическа помощ/
            За агнето също можехме да бъдем полезни и да помогнем,а ма на ,не се обаждаш и си се "маскирал" сред тези ланд ровъри .


            Извинявам се за отклонението от темата.
            B+

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от vokel
              Ами обаждай се бе човек,това са важни неща ,естествено ,че ще уважим форума на Мерцедес Бенц Клуб България ,а и аз имам и съм имал доста такива "железа"с тази марка .Ако трябва да се "пусне от съда " ,също можем да помогнем/естествено само с юридическа помощ/
              За агнето също можехме да бъдем полезни и да помогнем,а ма на ,не се обаждаш и си се "маскирал" сред тези ланд ровъри .
              Ще те имам в предвид следващия път, даже не само теб а всички в този форум. Обещавам че за следващите мероприятия на МБ клуба ще отправя официална покана във форума не само към водачите на Г класи към всички- в крайна сметка целта е да си прекараме добре а не да спорим за автомобили и други
              Очаквайте снимки от събора.

              И аз се извинявам за отговора, който не е по темата
              http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
              Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X