Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варшава 223

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Варшава 223

    Здравейте.Моята кола е готова и по план ще бъде в София в събота.Ако някои има желание да види как е станала:0898602067 Иван.Има доста снимки,но ще ги кача другата седмица.Поздрави.

    Коментар


    • От: Варшава 223

      Поздрави за прекрасната Варшава! Снимките в болницата с линейките ми напълниха душата!

      Коментар


      • От: Варшава 223

        Иване, разбира се, че искаме да я видим! Ще ти се обадя да се разберем. Моята не съм я местил от 3 седмици и вече й е крайно време за раздвижване . Очаквам с нетърпение да се съберем в събота с Варшавите.

        Ники, благодаря за високата оценка!

        Коментар


        • От: Варшава 223

          Добре де този Зис дето толкова пъти беше показван по форума дали се продава. Някои нямя ли идея. И евентуално цена?
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • От: Варшава 223

            Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
            Добре де този Зис дето толкова пъти беше показван по форума дали се продава. Някои нямя ли идея. И евентуално цена?
            Цецо, аз бях с Момчил и двата пъти като ходихме да го гледаме. Показва се една бабка и казва че не се продава. ЗиСа е пред разпад. Сложени са му мостове от Молотовка и двигател Перкинс. Децата са му изпочупили стъклата и други работи.
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • От: Варшава 223

              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
              Цецо, аз бях с Момчил и двата пъти като ходихме да го гледаме. Показва се една бабка и казва че не се продава. ЗиСа е пред разпад. Сложени са му мостове от Молотовка и двигател Перкинс. Децата са му изпочупили стъклата и други работи.
              Жалко за колата тогава. Все още има някакъв жанс за нея макар и с МНОГО,МНОГО работа,но явно там ще си изгние.
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • От: Варшава 223

                Колеги, а каква е историята на синия Пакард ? Гледам че е с нова регистрация ама кара ли се, или е за продаване ?
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • От: Варшава 223

                  Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                  Колеги, а каква е историята на синия Пакард ? Гледам че е с нова регистрация ама кара ли се, или е за продаване ?
                  Собственика е получил удар и не го е карал три години. Каза, че слага акумулатор и пали. Данъка му е платен и за тази година. Продава го за 4000лв.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • От: Варшава 223

                    ...явно не му се продава.Вместо да му сложи приемлива цена и някой да го реставрира напълно,той....4000 лева.А може и аз да греша...
                    HUSGVARNA 630 SMR
                    PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                    Коментар


                    • От: Варшава 223

                      ... Мисля, че не грешиш. На Пакарда само купето е Пакард, двигателя е Перкинс, с ръчни скорости, мостовете и те са от нещо соц... Плюс че е отвсякъде преправян, гнил, кърпен, мазан, хромираните елементи също са правени в час по трудово с подръчни материали и така... Практически не е възстановим. Поне има регистрация. Не вярвам да му вземат и 1000 лева на това, ама чичото иска 4000. Нито е първия, нито е последния.

                      А ЗиС-а става само за украса на нечий двор. Оглозгано купе, качено на рама от ГАЗ 51, май и мостовете са оттам. Двигателят е Перкинс. Тотално изгнил, ама преди да изгние колко години е язден по полето - никой не знае... В добавка има зла бабичка, която вика, че не се продава. За какво й е тоя отпадък пред вратата - не се знае. Но пък и кой ли се е засилил да го купи?!

                      Коментар


                      • От: Варшава 223

                        Първоначално публикуван от m_g Преглед на мнение
                        ...
                        А ЗиС-а става само за украса на нечий двор. Оглозгано купе, качено на рама от ГАЗ 51, май и мостовете са оттам. Двигателят е Перкинс. Тотално изгнил, ама преди да изгние колко години е язден по полето - никой не знае... В добавка има зла бабичка, която вика, че не се продава. За какво й е тоя отпадък пред вратата - не се знае. Но пък и кой ли се е засилил да го купи?!
                        А бе би могло да се получи нещо интересно от него,нещо като т.н. хот род. Да се съчетае модерно със нещо от едно време. Да го възтановиш напълно и то в бг е пълен абсурд освен ако не си знаеш парите

                        Щом ги влече да си го пазят. Бабичката някои ден ще си отиде и тогава колата ще иде за желязо. Сега все още има някакъв минимален шанс за нея. Аз бих я взел ако изпадне дори и в това състояние.
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • От: Варшава 223

                          Промяна в плана.В петък ще я докарам в София,ако ви е удобно може за късният следобед да се уговорим.

                          Коментар


                          • От: Варшава 223

                            Снощи с Иван (dr.atom) и Стоян си организирахме среща.
                            Прибирам се от работа, паля Варшавата и отивам при Стоянчо...


                            От там се понасяме към Дружба 2, където е Варшавата на Иван.

                            По едно време сме спрели на едно кръстовище и се чудим на къде да завием. Звъня на Иван да питам, обаче след 5 секунди Стоян надава боен вик: "Ето я Варшавата!!!" Наистина, на стотина метра се забелязва характерния силует.

                            Отиваме ние натам... След малко се появи и Иван. Показа ни колата и ни разказа за възстановяването на купето. Назприказвахме се, отваряхме врати, капаци, зяпахме отгоре и отдолу - перфектно си прекарахме!
                            Много ми хареса как е направена Варшавата на Иван! Изпъната и боядисана, радост за окото!



                            204 - 1966г. и 223 - 1969 г.










                            Салонът със запазената оригинална тъмно сива тапицерия:


                            Сенниците на Варшава 204 са от стария модел:


                            Варшавата на Иван има монтиран механизъм за регулиране наклона на облегалката на предната седалка. Напомням, че от завода колите са излизали с неподвижно закрепена облегалка. Произвеждали са се обаче комплект панти за допълнително монтиране и това е било много желана екстра навремето. Даже в полските ръководства за ремонт на Варшава подробно е описано как се монтират тия панти.


                            http://jiguli.snimka.bg/automobiles/...223.532864.all

                            Коментар


                            • От: Варшава 223

                              Супер сбирка сте си направили! Трябва сериозно да се замислиме хората в форума по често и разгласено да си правиме срещи между фенове! Не е задължително всеки да си идва с ретро колата просто да си обменяме опит и да обсъждаме любимите ни теми! Не мислите ли, че е добра идея !

                              Коментар


                              • От: Варшава 223

                                Ето малко снимки от мен.Има още работа за да е напълно завършена,но вече съм по-близо.Тук вече е боядисана,сложихме изолация и нов мокет на пода,а също сменихме фазера от вратите,средната и задната колона и ги (тапицирахме) задоволително.Варшавата взе Хасково-София за 4.30ч с няколко почивки и даде разход 14/100 със скорост 60-80км/ч. Една свещ замина и около 40км карах на 3 цилиндъра и датчика за налягане на маслото се повреди,всичко друго беше много добре.Поздрави.
                                http://dratom.snimka.bg/automobiles/...39313.20608938

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X