Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо не ми излизат обявите?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо не ми излизат обявите?

    Този въпрос се среща все по често. Въпреки, че при регистрацията сте се съгласили с правилата тук, явно много от потребителите изобщо не са ги прочели, а са бързали да натиснат бутона "съгласен съм с общите условия"
    Ако напишете нова тема или мнение и не го видите, то има нещо нередно в него. За да не пишете разни оплаквания и сърцераздирателни теми, моля прочете долните линкове Ако всичко от тях е спазено, обявата Ви ще бъде публикувана, ако не, ще трябва да я пишете пак, но този път според правилата

    Условията които сте длъжни да приемете ако желаете да се регистрирате!

    Правила на форум „Продавам”

    Ограничения в портала за новите потребители както и за тези които имат <20 мнения

    Как се качват снимки


    Ако даден потребител пусне повече от една обява за сходно нещо (примерно два или повече джипа/мотора/телефона/оборудване или каквото и да било), за период от един месец, се счита, че извършва търговска дейност с цел печалба и използва форума, за да развива бизнеса си. За тези потребители има специални условия
    Участие в портала с търговска цел

    Или с две думи, ако нямате статут /ТП/-търговски партньор обявите Ви също няма да бъдат допускани.
    Трябва да се има впредвид, че системата за проверка и сравняване на IP адреси работи перфектно, т.е втора регистрация с цел публикуване на нова обява, няма да Ви донесе успех, а забрана за посещаване на offroad-bulgaria.com
    Последно редактирано от Peppy; 18-03-11, 10:40.
    LZ1PER

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X