Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталация на карта на Oregon 200 ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инсталация на карта на Oregon 200 ?

    Здравейте, от няколко дни имам Орегон 200 и се опитвам да кача топографската карта v. 4.70 ОФРМ България на sd картата в орегона, която е закупена без качена карта на него. Орегона е с малко памет и в паметта на устройството е качена v. 4.60 ML. След описаната процедура с изпращането на мейл,регистрация и т.н., получих линка с новата версия, свалих я и я записах директно на SD картата. Не я презаписах върху старата както е в упътването, защото няма място. Нещо сигурно не съм направил както трябва и в момента виждам само старата карта като включа приемника. Моля за съвет....

  • #2
    До: Инсталация на карта на Oregon 200 ?

    Мисля че става така: на SD картата си правиш папка Garmin и вътре записваш сваленият файл gmapsupp.img (4.70 ML Тopo), и след това cut/paste отключващият файл gmapsupp.unl от вътрешната памет на Oregona в същатa папка на SD карта ти ! Най-вероятно трябва и да изтриеш от вътрешната памет предварително записаният файл gmapsupp.img...Все пак, за да не ми се карат от OFRM, направи си един бекъп на файловете на Oregona


    Поздрави,

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X