Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на Фронтери в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Сбирка на Фронтери в София

    sineto-давай място и час за среща и да отпрашваме.

    Коментар


    • От: До: Сбирка на Фронтери в София

      Опа, четвърти номер съм (май...) Давайте явката...
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • От: Сбирка на Фронтери в София

        Момчета давайте подробна информация да преценя дали мога да се присъединя.
        Ако има много черно означава и много друсане, а на жената първо пристига корема и след 5 минути и тя се явява на мястото. Сещате се причината.

        Коментар


        • От: Сбирка на Фронтери в София

          Тъй като съм на линия само още час,предлагам -следното:
          Ако сте съгласни на пернишка разходка,то 10.00 ШЕЛ Драгичево.Аз нощес като се прибера ще видя какво сте решили,или пък някой да ми звънне.
          Маршрута както казах не е тежък и е 10 км до евентуалното място за обяд.Не бързаме за никъде.После може веднага по асфалт,или пък още 5-6 км черно,зависи от обстановката и желанието на участниците.Все пак идеята е лек софт с хард барбекю.Който си има масичка и столче може да си ги носи.
          Последно редактирано от Румен Николов-sineto; 29-05-10, 10:40. Причина: допълване
          Румен Николов

          0888 358 572

          Коментар


          • От: Сбирка на Фронтери в София

            ОК, там съм.
            "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
            Неизвестен мъдрец

            Коментар


            • От: Сбирка на Фронтери в София

              Важи,там сме.

              Коментар


              • От: Сбирка на Фронтери в София

                Опа!И аз съм в кюпа!Нали за утре става въпрос?30.05?????
                Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                LZ1NES

                Коментар


                • От: Сбирка на Фронтери в София

                  Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
                  Опа!И аз съм в кюпа!Нали за утре става въпрос?30.05?????
                  Е така де,за утре-неделя.

                  Коментар


                  • От: До: Сбирка на Фронтери в София

                    Е значи там сме!
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • От: До: Сбирка на Фронтери в София

                      Последните новости по темата!
                      Сбирката се проведе и за мен и цялото ми семеиство беше много хубаво и приятно!
                      Благодарим на всички който се включиха (gimax),(kuzdov) и направиха разходката така незабравима
                      и най вече на Румен (sineto) които за пореден път ни прекара през мн хубав маршрут.
                      Румене като решиш пак да ни покажеш ловните маршути около Перник да знаеш че съм тръгнал веднага!
                      ето и малко снимки от днес!
                      P.S. Снимките вървят отзаднапред!
                      http://www.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=1701
                      http://www.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=1699
                      http://www.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=1698
                      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                      LZ1NES

                      Коментар


                      • От: До: Сбирка на Фронтери в София

                        И от мен голямо благодаря на Румен и компанията за приятната разходка. http://www.offroad-bulgaria.com/album.php?albumid=1700 - малко снимки и от мен. Има и още, но нещо ми забива нета и не мога да ги кача.
                        П.П. и неизвестно защо при ъплоуда се разбъркват ...
                        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                        Неизвестен мъдрец

                        Коментар


                        • От: Сбирка на Фронтери в София

                          Понеже чета за Мещица(язовира), не си правете труда да ходите!
                          Източен е, има локвичка....
                          Уж там да си правиме барбекюто....

                          Разочароваща Мещица!

                          Коментар


                          • От: Сбирка на Фронтери в София

                            Другарки и другари,какво ще кажете в неделя да направим една разходчица с барбекю в Лозенската планина,влизаме от Кокаляне и излизаме или в Пасарел,или Чукурово или яз.Искър.Място на срещата-виж прикачения- в 10.00ч.Който е за да вдигне ръка.Приемаме всички желаещи.карта.gdb

                            Коментар


                            • От: Сбирка на Фронтери в София

                              а кога толко бързо го източиха преди няма и миесец ходих там .

                              Коментар


                              • От: Сбирка на Фронтери в София

                                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                                Другарки и другари,какво ще кажете в неделя да направим една разходчица с барбекю в Лозенската планина,влизаме от Кокаляне и излизаме или в Пасарел,или Чукурово или яз.Искър.Място на срещата-виж прикачения- в 10.00ч.Който е за да вдигне ръка.Приемаме всички желаещи.[ATTACH]219047[/ATTACH]
                                Очертава се лека разходка с тежък пикник ... Всички са добре дошли.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X