Обява

Свий
Няма добавени обяви.

къде в София има сервиз за исузу тропер?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

    И къде е ,,сгласен " двигателя , защото и аз май видях отблизо как се закърпват нещата за продаване -хората лъжат за да вземат едни пари !

    Коментар


    • #32
      От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

      Съжалявам Колега за попадението ти...Бях гледал в обявите подобни двигатели за продажба, но ги продаваха на парче, основно заради главите..,които се оказват дефицит. Пробвай от Острова нещо бюджетно да намериш..
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #33
        От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

        Купих го от Лесидрен.

        Коментар


        • #34
          От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

          Ами да....тъпото е,че това че пукат глави,които са дефицит не го прочетох в нито една тема тук Може да ми е убягнала баш тази тема,не знам,уж прочетох темите за бензиновите до една и хората,като цяло пишеха:" Двигател,скоростна кутия и раздатка са железни,ръждата им е най-големия проблем..." .....та при огледа гледах предимно шасито и рамата в какво състояние са,за ремонти по тях и т.н. Те поне са чудесни,та напърво време можем да се снимаме с него ...хахахххахаха( абе движи се все още,последно миналата седмица го карах Плевен-София-Плевен,нали ходих до Лозан и Цецо, да се запознаем и ми обяснят какво ще се прави по него,та с 90-100 си се движи и разходът на бензин е като цяло в нормите.
          Двигателя още при огледа го чух, че звучи като дизелов и разбрах,че ще трябва да се ремонтира. Допусках смяна примерно на клапани/сегменти/лагери/гарнитури.....или нещо такова, варианта да търся цял друг мотор ми изглеждаше доста краен, просто го харесах като шаси,рама и общо състояние и си помислих,каквото чух и прочетох от различни места и хора преди и след покупката : "Двигател се прави".
          Времето ще покаже какво ще се случи,май ще пусна отделна тема(не знам дали ще ми е позволено,че съм младши участник и бая неща нямам право да правя,да чета някои неща и т.н. ...Така би било най-добре според мен-в отделна тема с неговата си история.
          gy6ter,хората за да вземат едни пари, правят и доста по-лоши неща от това да излъжат някого. Конкретно нещо да споделиш,като си видял от близо?

          Коментар


          • #35
            От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

            gy6ter,хората за да вземат едни пари, правят и доста по-лоши неща от това да излъжат някого. Конкретно нещо да споделиш,като си видял от близо?[/QUOTE]

            Моя двигател е 4JX1 .Според продавача гумичките на бренера(втулките ) бяха сменени - бяха абсолютно спечени и напукани (демек фалшиви ,или въобще не са пипани) и резултата нафта в антифриза за изминати 140 км. от покупката ! Как стана тоя номер не разбрах , защото антифриза го гледахме !? При разглобяването ( свали се главата ) имаше резби , които въобще ги нямаше и болта заменил шпилката си излезна без развиване т.е. на ръка .Капачката на термостата беше пробита със самонарезен винт (потенциален теч), защото резбата там е била счупена .Гумата на термостата беше разградена от нафтата ( значи е вкарвала нафта в антифриза и преди ) . И доста други ,,майсторски" оставени дреболии!

            Коментар


            • #36
              От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

              http://autopartsoo.blogspot.bg/2014_07_01_archive.html - това май е глава .

              Коментар


              • #37
                От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                Да.....аз също чух за тези китайски глави...
                Колеги,някой с отзиви/опит от китайска глава?

                Коментар


                • #38
                  От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                  Колега, с теб се чухме вчера. Имам един потенциален донор. Трябва Лозан и Цецо да го погледнат, за да е сигурно, че е читав.
                  Ако идваш към София може и пробно кръгче да организираме. Двигателят е още на оригиналното си място.
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...32#post3103732
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • #39
                    От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                    Да! Точно така
                    Ще се постарая да дойда скоро до София,ще ти звънна предварително и ще се разберем

                    Коментар


                    • #40
                      От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                      здравейте преди година купих на моито ISUZU BIGHORN 3.1 нова глава от Гърция нз дали е китайска или оригинал но за сега след година каране само по горски пътища никакви проблеми, ако някои иска нова глава може да намериме, мойта беще 630 лв . а ако трябват и други части може да погледнете тази група във FB https://www.facebook.com/AutoFilipas...ktika/?fref=ts за повече инфо телефона ми е 0893471006.

                      Коментар


                      • #41
                        От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                        Здравейте, интересува ме може ли някой да ми даде контакт на Цецо и Лозан. Имам нужда от помощ за едно исузо тропер непалещо.

                        Предварително благодаря.

                        Коментар


                        • #42
                          От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                          Първоначално публикуван от xaligar Преглед на мнение
                          Здравейте, интересува ме може ли някой да ми даде контакт на Цецо и Лозан. Имам нужда от помощ за едно исузо тропер непалещо.

                          Предварително благодаря.
                          Убеден съм, че не се крият и потвърждавам, че вдигат телефоните от подписа
                          +359 899985804

                          Коментар


                          • #43
                            От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                            не намирам в тъсачката по имена нито цецо нито лозан ще съм благодарен за точен телефон.

                            Коментар


                            • #44
                              От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                              Телефонът на Лозан му е в профила:
                              https://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=2277
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • #45
                                От: къде в София има сервиз за исузу тропер?

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                Телефонът на Лозан му е в профила:
                                https://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=2277
                                Алексе, питащия е в сиво и може да няма достъп. Лозан -0898780604
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X