Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

    Първоначално публикуван от Desislav Преглед на мнение
    Слабов, дали не бъркаш термините "състезание" и "разходка"? Уважаван си доста от мен, и немога да разбера след като те познавам защо правиш СПАМ!? Нашите състезанията им се увеличава нивото със всяко следващо издание със по добрите пилоти които взимат участие. На състезанията си е яко каране и "състезаване" с мотори по трасе!!! (не на маса) както го приемат някои.
    Надявам се че не си от вторите и постовете са ти били само чесане на пръстите в клавиатурата и разведряване на темите!





    А това което си написъл е кошмар за всеки организатор! Надявам се да организираш едно или да станеш съорганизатор за да видиш какво тегло е!

    пп. Дано ме разбереш правилно, все пак сме приятели!
    ТЕМАТА е ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ".
    Аз си изразих свободно мнението за новият регламент (това не е СПАМ, а МНЕНИЕ).
    Никъде не съм говорил за маса .... напротив акцентирах на това, че на нас четворките ще ни дойде доста тегаво (тежки машини с не до там леко трасе....много обиколки в малък интервал от време)!
    Ако си направиш труда и проследиш развитието ми като състезател, ще ти направи впечатление, че се движа във възходяща линия (напред (в техника и стил), "кичене" на машината и нагоре (в класирането))

    А по повод "досаждането" (има една лека закачка) - разведряване на темата!

    пп. Дано ме разбереш правилно, все пак желая да си останем приятели!
    (И съм почти сигурен, че съм първи или поне от първите които си подадоха заявката за участие.... в това неповторимо състезание)
    Последно редактирано от Стефан Слабов; 06-03-10, 11:44.
    0887 246718

    Коментар


    • #47
      До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

      Да, това е тема за мнения и коментари (голяма грешка) ! Но и все пак Това състезание е сериозно, не е махленска сбирка. Има си правилник и регламент които трябва да се спазва, както сме го правили до сега. Затова и този тип състезания се наложиха и утвърдиха не само в България!
      Твоето нивото и на всички се вдига като идват добри пилоти от цяла Европа. Идват защото регламента е за всички еднакъв и се спазват правилата. Определено ми прави впечатление че не само ти а и още куп други състезатели както и аз израстнахме като състезатели.

      Иначе ще ти кажа какво ме впечатли от твоите постове по горе!

      Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
      ...

      Сега с този регламент в рамките на два дни си скъсваме нервите и здравето (трошим си машините)......... а купонът?
      Считай събота и неделя почти през цялото време трябва да седим с "КОФРАЖА" (хайде месец АПРИЛ ОК, ама ЮНИ ?)
      ....
      ...
      ...
      ... а сега вадим душа......... От трасето на автомивката от там в падок (хвърляш мокрите и кални ботуши и екипи, пиеш два аспирина с мигновенно действие против мускулна треска и пак на трасето ...
      Тея от UEM и БФМ защо не препишат от Т. Христов ?

      Коментар


      • #48
        До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

        Е ще е малко по тегаво Но купона вярвам ще е на ниво Сега пускам и аз заявката

        Коментар


        • #49
          До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

          С тоя новия регламент Малката Тромба /494/няма да успее да кара и в двата класа/2WD и4WD/а имаше такава нагласа.Сигурно с новия мотор /CAN AM DS450/ще иска да кара ,а организатора да прецени в какъв клас да го сложи понеже все още е на 14 години дали в JUNIOR или 2WD.Mоето мнение е че досегашния формат на "ATV Challenge Cup" беше много сполучлив- съчетание на спорта и купона с две думи един МАЛЪК ПРАЗНИК!
          Като гледам примерната програма за дните на състезанието и като си помисля какъв гъч ще настане първо на мивката/ако е кално трасето направо леж/след това ако има аварии по АТВтата надали асистенциите ще могат да ги отстранят до втория манш,официалното награждаване в 18:15ч,кога ще събираме сергиите в падока и още много въпроси има,които предполагам и други колеги ще зададат за да има време организатора да помисли.Иначе съм съгласен с:
          Мнение на ТОДОР ХРИСТОВ
          Нищо не пречи да опитаме, поне всеки път е нещо ново!
          Моето мнение е ,че много се опитват да направят толкова добро състезание като "ATVChallengе Cup" /формат,организация,купон/.Протичането на самите състезания до сега говорят сами за себеси дали са добри,а факта как се проведе III КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2009" и колко единодушни бяха всички участници относно реализацията му оставям без коментар.
          Аз се придържам към народната поговорка:
          "ПО УТЪПКАНИ ПЪТЕКИ И ЗАСТЛАНИ ЧАРШАФИ Е НАЙ-ЛЕСНО"

          Броим вече дните до старта!
          Стягайте машините!


          P.S.ЕТО ТАЗИ СНИМКА ИЗЧЕРПВА ГОРЕНАПИСАНОТО ОТНОСНО ОРГАНИЗАЗАЦИЯТА НА "ATV CHALLENGE CUP "!



          Прикачени файлове
          Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 30-03-10, 21:40.

          Коментар


          • #50
            До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

            Същото е бре хора, като последния кръг! Нищо по различно освен точкуването!
            Ще доидеш на един мотокрос и ще видиш какво значи да седиш цял ден че даже два в екипа! Ще видиш и за какво натоварване става въпрос!

            Коментар


            • #51
              До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

              I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010 - няма ли да има плакат?

              ПП Традициите са за да се спазват............,а колко време се чудих какво ми липсва
              0887 246718

              Коментар


              • #52
                До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                I КРЪГ "ATV CHALLENGE CUP 2010 - няма ли да има плакат?

                ПП Традициите са за да се спазват............,а колко време се чудих какво ми липсва
                Ами прав си, но пропуснах...а и плакатите са 1000 лева и предпочитам да ги дам другаде
                Но за форума ще измислим специално !

                Напомням на всички, че срока за записване за "ATV Challenge" изтича след два дена
                След този срок записването е невъзможно...освен с тежка финансова санкция

                Коментар


                • #53
                  До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                  Та като тази тема е място за спам да предложа и аз нещо:
                  Може би за Challeng-а e добре да се помисли за 2 класа - Профи и Хоби, защото вдигането на нивото е хубаво нещо, но пък отказва голяма част от състезателите който се притесняват докато карат, някой да ги прескача отгоре, а са и наясно че нямат никакви шансови дори в челната десятка.

                  Това от своя страна намаля броя им, а да не забравяме, че едно от най-зрелищните моменти на този тип състезания са масовите стартове и големият брой машини по трасето.

                  Коментар


                  • #54
                    До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                    Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
                    Та като тази тема е място за спам да предложа и аз нещо:
                    Може би за Challeng-а e добре да се помисли за 2 класа - Профи и Хоби, защото вдигането на нивото е хубаво нещо, но пък отказва голяма част от състезателите който се притесняват докато карат, някой да ги прескача отгоре, а са и наясно че нямат никакви шансови дори в челната десятка.

                    Това от своя страна намаля броя им, а да не забравяме, че едно от най-зрелищните моменти на този тип състезания са масовите стартове и големият брой машини по трасето.
                    Дали не си говорим за същото, но пък и нали все някой трябва да го прочете !?! Цитат от правилника за тази година:


                    ІІІ. КЛАСОВЕ

                    Състезателите се разделят в няколко класа в зависимост от задвижването на машините, пол и възраст на състезателите.
                    • Клас Mini Junior – участници на възраст до 10 години. Няма ограничения за задвижването на състезателните машини.
                    • Клас Junior – участници на възраст от 10 до 14 години. Няма ограничения за задвижването на състезателните машини. При желание на състезателя от клас "Junior" и разрешение от Организатора е възможно стартиране в клас "2WD" или "4WD".
                    • Клас Жени – Няма ограничения за задвижването на състезателните машини.
                    • Клас "ADVENTURE" - за любители и начинаещи без ограничение в кубатурата, машини със задно задвижване.
                    • Клас 2WD– машини със задвижване само на задния мост.
                    • Клас 4WD – машини със задвижване на четирите колела.

                    Коментар


                    • #55
                      До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                      Първоначално публикуван от МАРИЕЛА ХРИСТОВА Преглед на мнение
                      Дали не си говорим за същото, но пък и нали все някой трябва да го прочете !?! Цитат от правилника за тази година:


                      ІІІ. КЛАСОВЕ

                      Състезателите се разделят в няколко класа в зависимост от задвижването на машините, пол и възраст на състезателите.
                      • Клас Mini Junior – участници на възраст до 10 години. Няма ограничения за задвижването на състезателните машини.
                      • Клас Junior – участници на възраст от 10 до 14 години. Няма ограничения за задвижването на състезателните машини. При желание на състезателя от клас "Junior" и разрешение от Организатора е възможно стартиране в клас "2WD" или "4WD".
                      • Клас Жени – Няма ограничения за задвижването на състезателните машини.
                      • Клас "ADVENTURE" - за любители и начинаещи без ограничение в кубатурата, машини със задно задвижване.
                      • Клас 2WD– машини със задвижване само на задния мост.
                      • Клас 4WD – машини със задвижване на четирите колела.
                      Е да ама Кмета кара ГОЛЯМА, ама много голяма четворка.....
                      0887 246718

                      Коментар


                      • #56
                        До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                        Първоначално публикуван от Стефан Слабов Преглед на мнение
                        Е да ама Кмета кара ГОЛЯМА, ама много голяма четворка.....
                        Специално за Кмета ще променим правилника за клас "Адвенчър", но и там го чакат "хард-кетъринг" състезатели - Трите Пера и Генчев

                        Коментар


                        • #57
                          До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                          Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                          Специално за Кмета ще променим правилника за клас "Адвенчър", но и там го чакат "хард-кетъринг" състезатели - Трите Пера и Генчев
                          аааааааааа НЕ да се разберем - никакви промени на правилника!!! Кмета си го взимам при мен, той е част от тактиката на отбора
                          Той не е от пиячите - той е от е..чите
                          0887 246718

                          Коментар


                          • #58
                            До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                            Eх, Слабов Слабов при един автобус дЕца как да не се пропие човек, и все пак ако нещо не се оправите със Кмето, кво да правиш ша помагаме...
                            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                            Коментар


                            • #59
                              До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                              Па не ме разбрахте правилно бре Зора ми е че няма да има кой да мина при все такива светила в групата. Та си търсим по калпава такава да се разпиша все някъде .

                              Ама пък може Христов да нареди едно по-гадно гьолче или пък пързалка та да има къде да закъсвате, че там му е силата на самосвалчето

                              Слабов шшшшшт за тактиката бре и за е...то шшшшшшшшшт.

                              Коментар


                              • #60
                                До: ТЕМА ЗА ВЪПРОСИ И МНЕНИЯ ЗА "АТV ШАМПИОНАТИ"

                                Първоначално публикуван от kmeta Преглед на мнение
                                Па не ме разбрахте правилно бре Зора ми е че няма да има кой да мина при все такива светила в групата. Та си търсим по калпава такава да се разпиша все някъде .

                                Ама пък може Христов да нареди едно по-гадно гьолче или пък пързалка та да има къде да закъсвате, че там му е силата на самосвалчето

                                Слабов шшшшшт за тактиката бре и за е...то шшшшшшшшшт.


                                ПП Споко ще има кого да задминеш .... обещавам (ако трябва ще се жертвам )
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X