Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся уазов военен теглич.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Главата ти е занитена.

    Умирам от смях
    Последно редактирано от Pursie; 19-12-08, 08:15.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #17
      До: Търся уазов военен теглич.



      Добре де ,явно не се слага така като Уаз-ковия щото на ГАз 69 на мястото където са 4-те болта при уаз-ковия са нитове
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #18
        До: Търся уазов военен теглич.

        Майтап бре. Истината е, че нямам спомен. А имам 3 Газки. Като го вадих на едната само развих голямата гайка и си излезе с пружината. Но според мен е по-добър от този с тампона.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #19
          До: Търся уазов военен теглич.

          Има теглич.Цена 40лв. В понеделник може да го докарам в София.
          Луд умора нема,само се поти!!!

          Коментар


          • #20
            До: Търся уазов военен теглич.

            Няма кво да се циганя от 40 надолу. Вземай!
            Дано е с тампон, че на ГАЗковия май планката е по-малка, и верно е занитена. Тя е усилвател на рамата.

            Коментар


            • #21
              До: Търся уазов военен теглич.

              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
              Няма кво да се циганя от 40 надолу. Вземай!
              Дано е с тампон, че на ГАЗковия май планката е по-малка, и верно е занитена. Тя е усилвател на рамата.

              Да бе с тампон е и се върти баш какъвто търсиш ти само му липсва капачето на гайката ама това да му е проблема.

              А за цената съжалявам ама не я определям аз и нищо не мога да направя по въпроса,ако искаш телефон на човека да се пазариш ти го давам.

              Да го взимам ли в понеделник да го гледаш?
              Последно редактирано от Tsvetan; 19-12-08, 16:44.
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #22
                До: Търся уазов военен теглич.

                С тампон теглича е по добре отколкото с пружината.На ГАЗ53 са същите само че по големи.Аз бях с тампон и счупих теглича и сега съм с такъв от новите с пружина.Стария беше по добър при теглене от тоя.
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #23
                  До: Търся уазов военен теглич.

                  Вземай разбира се, капачка ще направя. Нали ти казвам, няма кво да се циганим, че като се ядоса, просто ще го изхвърли. Па и мене както ме бива в пазарлъците ...
                  Точно така, еластомера е много по-добър от пружината. Ако не е заминал от липса на капачка например) Ама тя се прави, не е болка за умиране.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Търся уазов военен теглич.

                    Ок ще взема.Даже ако има повече ще взема да си избереш

                    Капачката мисля служи само за да пази резбата от замърсявания.
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Търся уазов военен теглич.

                      И да не влиза мизерия вътре при гумата.
                      Отлично. Ако са хубави, може да уредим и някой друг разбирач.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Търся уазов военен теглич.

                        Ало дом на камиона е 3 форума по в ляво
                        Какво ще гърпаш с него ?
                        Ако ще ти е от полза мисля , че в мазата ми се мамира подобен от Паджеро ! Излишни 10тина кила
                        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                        Коментар


                        • #27
                          До: Търся уазов военен теглич.

                          Това е страшна тайна, само между нас да си остане.
                          Разните днешни караванки, разбира се имат някви пружинки в техния си теглич, дето стърчи напред. Така уж стават за теглене от яйчена кола. Ако трябва да дърпаш обаче старо ремарке, оръдие, затънал джип, динамично, няма какво друго да ти спасява рамата, освен буфера на твоя си фаркоп. Различно, но прикачните устройства са 10 до 30% от джиповостта на машината. Без тях не е влекач, и няма как да бъде евакуирана самата тя.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Търся уазов военен теглич.

                            аха !
                            А ако намериш оръдие ще намерим с какво да го дърпаме
                            но ми се струва , че не е толкова наложително ! Все пак коланите за дърпане са еластични .........
                            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                            Коментар


                            • #29
                              До: Търся уазов военен теглич.

                              Теглича е у мене.В понеделник съм в Слатина или по точно ВТУ "Тодор Каблеков" бившето ПЖИ цел ден така,че ако можеш ела да си го вземеш.Вторник също съм там ама до към 2 на обяд и си заминавам.
                              Луд умора нема,само се поти!!!

                              Коментар


                              • #30
                                До: Търся уазов военен теглич.

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Това е страшна тайна, само между нас да си остане.
                                Разните днешни караванки, разбира се имат някви пружинки в техния си теглич, дето стърчи напред. Така уж стават за теглене от яйчена кола. Ако трябва да дърпаш обаче старо ремарке, оръдие, затънал джип, динамично, няма какво друго да ти спасява рамата, освен буфера на твоя си фаркоп. Различно, но прикачните устройства са 10 до 30% от джиповостта на машината. Без тях не е влекач, и няма как да бъде евакуирана самата тя.
                                Просто с едното е едно с другото е различно.Трябва като мене да дърпаш фургони и да усетиш че с тампона е по добре на практика от този с пружината.Ше го изхвърла къде куче не минава
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X