Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко бихте дали за тази УАЗ-ка? - част 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колко бихте дали за тази УАЗ-ка? - част 2

    Ново проучване, базово, събирам мнения.

    Това е машината:









    Имайте предвид, че двигателят е на десетина хиляди км.

    Мерси предварително


  • #2
    Аз не бих дал повече от 1000лв,ако двигателя е на реални км.Купето е в лошо състояние и както казват колегите от форума по - добре е купето да е здраво,а пък двигателя се прави много по - лесно и за много по - малко пари
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      1000 и нито лев повече
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #4
        750 лв , влагаш още 2000 лв и става кола

        Коментар


        • #5
          ужасен кош аз не бих дал нищо
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            кенеф- това нещастие може да има мотор, но не е гаранция че ще запали- помисли само- кабели, маркучи, хидравлични системи(спирачки) са или изгнили или мишоците са ги изпояли, ГНИЛОЧ.............450-500 кинта
            http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
            Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

            Коментар


            • #7
              Не влизай в джаза

              Колкото и да ти дадат-вземи ги
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • #8
                зависи дали купуваш или продаваш
                LZ1NBN

                Коментар


                • #9
                  Кошница

                  Не повече от 5-600 и то ако пали. Няма предно стъкло, регистрация, гуми, АГУ и т.н. Абе човек вземи си нещо, дето указанията се пишат с йероглифи !!!
                  Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                  http://www.cardomain.com/ride/2562837

                  Коментар


                  • #10
                    5-600 без да ме интересува дали пали. /Без стърчащи биели/ И ако купето е що годе здраво.

                    P.S.
                    Това е моя случай. Искам здрави ламарини, тва него мога. А за толко пари, от перката до спирачките, квото ще да е !

                    Коментар


                    • #11
                      356 лв.повече не,много работа има по тази машина! помисли си добре?Къде ги намираш такива бе човек???
                      Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                      Коментар


                      • #12
                        Ако се хванат хора може да се реставрира що годе и да стане перфектната уазка-4000лв няма да и мърдат, а реставрацията надали ще е над 2000лв. А и вече трябва да се мисли за оцеляването на вида УАЗ. Тея строшени и захвърленир стават все повече
                        УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                        Коментар


                        • #13
                          Тая Уазка да не се намира случаино в Плевен?
                          500лв не повече
                          [size=7][color=GREEN]EnDuRo[/color][color=blue] & [/color][color=green]OFF_rOaD[/color][color=blue] TeAm[/color][color=green] BiStRiCa[/color][/size]
                          [img]http://www.autonet.bg/Offroad/deso%20tuning.jpg[/img]

                          Коментар


                          • #14
                            Е какво и е на УАЗ-ката, само преден джам няма и покривало, има мотор скорости на колела е там са си вратите, седалките(е малко са скъсани, но това е лесно). Аз в момента не си търся УАЗ-ка, но за тази вадя една хилядарка без да мисля даже.Ако на истина е на малко км. основните и части(двг.,скорости, диф.,раздатка) би трябвало да не са мръднали. Едно време с баща ми какви боклуци от военните търгове сме реставрирали ако знаете, такива като тази си бяха почти супер

                            Коментар


                            • #15
                              А тази продава ли се ????
                              Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                              Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X