Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бинокъл с далекомер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Бинокъл с далекомер

    Направо виждам, какво става с чарковете от стабилизацията, като се шибне в някое дърво или падне по някой сипей - ще стане на "пица Калцоне"!
    А за лов стабилизация ти е необходима, ако гониш набегом прасето и искаш тичайки да му видиш примерно пола!
    Иначе обикновените авджии се крият зад храсталаци и гледат да не играят ръченица на пусия, че да им трябва стабилизация!

    Много по-важно е да няма гумени маншони на окулярите, защото като дишаш през зимата, парата се забива в яката, оттам се отразява нагоре и лещите се запотяват!

    Коментар


    • #17
      До: Бинокъл с далекомер

      Първоначално публикуван от petrof Преглед на мнение
      Оф-топик: Сега остава тя да ти подари един комплект за обезкосмяване примерно ...
      И преса за коса
      Eдинственото и достатъчно условие за да повярваш на нечии глупости е ти да си по-тъп от този който ги е казал.

      Коментар


      • #18
        До: Бинокъл с далекомер

        Аз си купих от Англия Canon 10x30.Специалното при него че има оптичен стабилизатор които работи с две батерии ААА.Много съм доволен от него защото при включване на стабилизатора, тои компенсира трептенията на ръката и образа става идеално чист като се виждат и наи дребните подробности.Освен това оптиката е доста просветлена.Излезна ми около 520лв.Сега малко съжалявам че не купих с по голямо усилване /въпреки че са доста по скъпи/ защото стабилизацията на изображението позволява и по голямо приближаване без трептения.Няма далекомер но си заслужава.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #19
          До: Бинокъл с далекомер

          Виж тука - доста неща пазарувам от там...http://www.opticsplanet.net/rangefinders1.html

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X