Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    През куриер (изключвам EMS че е по-специален случай) вероятността да ходиш на митница е почти 100%. Но пък през DHL например, ако ги упълномощиш, освобождаването е безплатно. Плащаш си митото и ДДС-то на куриера като ти ги донесе.

    При всичко що е пощи (поне със сигурност за EMS), за пратки до 1000 (или 1500 беше - проверете си) евра им пишеш пълномощно на място те да те представляват пред митница. И работи. Пак се ходи на пощата в митницата, пак се чака, обаче не се занимаваш ти с митничари, декларации, EORI и прочие полюции.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Аз съм изкупи алто и никога не съм плащал ддс и/или мито, като някои от поръчките ми са за от 300 до 1500 евра...
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Xiaomi е страхотна марка, познавам я от момента на създаването й, когато имаха няколко телефона, до ден днешен когато са една от най - могъщите световни корпорации и пионери в областта. Минали са десетки модели през ръцете ми, само и единствено суперлативи мога да кажа и да препоръчам на всеки един, който не му се дават сериозни суми за телефон. В ниския и среден клас нямат аналог цена-характеристики-качество. Във високия е малко по различно, но дори там се справят добре. Точно софтуерът им е една от най - силните страни, оптимизиран, иновативен и го поддържат много добре. Всички модели получават ъпдейти. Дори по повод софтуера, преди години, когато Huawei създаваха Emui са взаимствали много неща от съществуващото вече Miui. Не съм търговец, нито представител на марката, но я препоръчвам на всеки! Лошото е, че както всички други започнаха да се лакомят и да бълват хиляди модели и флагмани на сериозни цени.

        Относно Алито - не си струва занимавката да ви кажа, играл съм го този филм доста пъти, но нещата вече не са както преди! Единствения плюс в случая е, че новите модели ги има винаги първо там отначало. Вече в България има магазини, които продават xiaomi-та на цена много близка до тази в алито, не е като преди!

        https://www.pazaruvaj.com/mobilni-te...gb-p395496085/

        Аз лично нямам търпение redmi note 5 pro да се появи по нашите географски ширини, повече от достоен заместник на redmi note 4x с невероятни характеристики и цена !!! Успех на всички настоящи и бъдещи ксиаомаджии и да не забравяме, че това е само една смарт играчка, вселила се във всекидневието ни!

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Maze Alpha e животно. И от нова година досега имаше три ъпдейта по половин гигабайт. Супер екран, а 4G - то му цепи простора на места, където маркови телефони не стигат и до 3G

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Maze Alpha e животно. И от нова година досега имаше три ъпдейта по половин гигабайт. Супер екран, а 4G - то му цепи простора на места, където маркови телефони не стигат и до 3G
            Животно, животно колко да е животно.... 6-те гб рам не можеш да ги използваш пълноценно с този процесор. Самият процесор е компромис сравнен с квалкомите и кирините по отношение на ефективността. В общи линии на хартия нещата изглеждат далеч по-добре от колкото в действителност. Телефона от който пиша е със същите параметри - за цената си е отличен но трудно може да бъде сравнен с флагман.

            42

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Сдобих се с xiaomi 5+.
              Много добре телефонче 6 " с много малко по-голям от предишния 5,5 .
              Батерията е два дни. Единствения засега недостатък е камерата. Сносни са снимките но има какво да се желае още. Скоро ще излиза същото но " pro" разликата ще е в по-добрите камери. Препоръчвам него.
              Всичко останало си е повече от добре.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                Аз съм изкупи алто и никога не съм плащал ддс и/или мито, като някои от поръчките ми са за от 300 до 1500 евра...

                Е тоя номер ми е много интересно как става...
                WG 2.7 CRD

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Един глас за Redmi 5 ,приятно ме изненада предвид ниската си цена .Батерията държи по 2-3 дни ,дизайна е супер ,бърз е ,единствено камерата е по-слабичка в сравнение с предишния ми P9 .Като цяло средният клас телефони напреднаха достатъчно за нуждите на нормалния потребител и ако не те тресе гъзарията няма особен смисъл да се купуват флагмани .

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    Разгледайте и други китайци. Аз съм с това долу и съм доволен за момента...

                    ааааа човеко открил си квото трябва ! За съжаление цените точно на този модел - (още) са високи... Почти като на Киосера или Катерпилар.
                    Иначе аз съм с друг модел на тая фирма - 8 процесора, 6100 mAh батерия, 4 RAM и т.н. супер-коректни с доставка през Амазон и т.н.

                    PS: и повече никога, ама никога няма да платя за телефон повече от 150-200 Е колкото и да се смеете, вече сме я играли тая...
                    Последно редактирано от ivied; 03-06-18, 14:55. Причина: PS

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                      Е тоя номер ми е много интересно как става...
                      просто става - търговеца си се оправя някак си.
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Реших да заменя Z1 s XZ1. При еднакви настройки това от снимката ме учуди. Правена е в района яз Ивайловград.
                        Каква е причината за липса на 4G na Теленор при XZ1 според Вас?
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1070852.JPG
Прегледи:1
Размер:180.8 КБ
ID:5790296
                        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Сигурно ли е че LTE е разрешено в менюто?
                          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Сигурно ли е че LTE е разрешено в менюто?
                            Разрешено е.
                            На други места в района е същото. Z1 и на практика там е бърз като с 4G, XZ1 е с Е и толкова бърз.

                            След Хасково и двата са с 4G. В Пловдив XZ1 е с 4G+. Всичко това с едни и същи настройки.
                            Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от GeToVvV Преглед на мнение
                              Един глас за Redmi 5 ,приятно ме изненада предвид ниската си цена .Батерията държи по 2-3 дни ,дизайна е супер ,бърз е ,единствено камерата е по-слабичка в сравнение с предишния ми P9 .Като цяло средният клас телефони напреднаха достатъчно за нуждите на нормалния потребител и ако не те тресе гъзарията няма особен смисъл да се купуват флагмани .
                              Фен съм на марката,преди два дни на промоция взех на жената същия от Технополис.Бива,тя е доволна.
                              Аз винаги съм бил със TD или PRO на марката.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Фен съм на марката,преди два дни на промоция взех на жената същия от Технополис.Бива,тя е доволна.
                                Аз винаги съм бил със TD или PRO на марката.
                                Само да попитам - откъде се сдобиваш с Td и Pro на марката и какво означава Td? И в момента в средния класна марката кое е най-добро: Redmi 5 Plus/Note 64/4 или А1?
                                Благодаря!
                                Последно редактирано от zlost; 14-06-18, 17:42.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X