Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв телефон (смартфон).

    Телефона ми сдаде. Не звъни. Работи му само вибрацията.

    До сега бях с NOKIA 6100, и съм общо взето доволен. Беше си дъртичък вече. Обаче особено напоследък осезаемо ми тежеше липсата на камера.

    Та, изискванията са следните:
    - да има добра камера и светкавица (за предпочитане класическа - ксенонова)
    - да е що-годе здрав
    - вграден GPS е в плюс
    - добър дисплей, особено ако ще е с вграден GPS.
    - да не е отчайващо голям, тежък и дебел.

    Не съм наясно и ако е смартфон, с каква операционна система е по-добре. Идеята е ако ще е с GPS приемник, да мога да инсталирам приличен софтуер за навигация, използващ карти за GARMIN.

    Та, давайте идеи. Цената не е водеща, макар че не смятам да прекалявам. 2000лв за телефон не е оправдано, по мойте критерии.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

  • #2
    До: Какъв телефон (смартфон).

    Виж този- http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1450
    Добро съотношение цена,качество,възможности.
    0+

    Коментар


    • #3
      До: Какъв телефон (смартфон).

      Samsung i900 Omnia Виж този.Аз доста се оглеждах и се спрях на него ,но така и не прежалих толкова пари.
      [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

      Коментар


      • #4
        До: Какъв телефон (смартфон).

        Аз бих препоръчал Blackberry:
        - бърз
        - има модели с GPS (и WiFi)
        - не много голям (има и такива с "1/2 QWERTY" клавиатура)
        - здрав
        - относително голям (2-3 дни) период на презареждане

        Недостатък е, че няма богат избор от безплатни приложения.

        Последните две години ползвам (последователно) 8700 и Curve 8320, и съм много доволен и от двете.

        Забравих да добавя, че камерата му е доста добра за "бизнес-ориентиран" телефон.
        Последно редактирано от sdg; 16-12-08, 14:58. Причина: Добавка: коментар за камерата

        Коментар


        • #5
          До: Какъв телефон (смартфон).

          Блекбери не е лош избор, но има проблеми за сега със софуеъра на Гармин.
          Моето виждане клони към N серията на Нокия, аз съм с Е51, който няма вграден GPS модул (ползувам външен) и камерата е без светкавица, но ползува същата версия на Симбиан като по-скъпите модели и с Garmin MobileXT работи безупречно.
          От друга страна съм ЧУВАЛ (т.е. не е ангажиращо), че Нокия вграждат в телефоните си чип за GPS-a, който не е от класа на SURF III, но пък от притежател оплакване не съм чувал.

          А в крайна сметка май е най-добре един добър фотоапарат, един добър GPS и един ефтин телефон.

          Коментар


          • #6
            До: Какъв телефон (смартфон).

            HTC Touch 3G отговаря на поставените от теб условия (освен светкавицата), около 750лв
            LZ1NDI
            DR650SE K8

            Коментар


            • #7
              До: Какъв телефон (смартфон).

              Здравей,аз също се оглеждам за смартфон като бюджета ми е до 1000лв.Същите изисквания имам като твоите+мнооого издържлива батерия.
              Спрял съм се на този модел http://www.gsmarena.com/nokia_5800_xpressmusic-2537.php
              За жалост май засега се предлага само от Германос и цената му е 900лв.Ще чакам след нова година се надявам да падне цената
              Иначе не знам дали ще работи с Garmin с този тъчскрийн,но се надявам защото ще е много удобно
              Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

              Коментар


              • #8
                До: Какъв телефон (смартфон).

                Снимам с Фотоапарат и затова не съм дори и пробвал камерата, но отговаря май на повечето ти изисквания - мога смело да го препоръчам Нокия Е71!

                Коментар


                • #9
                  До: Какъв телефон (смартфон).

                  Аз съм с Нокиа N82 и съм доволен от него. Операционната му система е симбиан. Камерата му(5MP) е доста добра, като за телефон рзбира се. Има вграден GPS с навигация на Нокиа, която съм махнал и съм си сложил Гармин. Наскоро му обнових софтуера и някой болести се излекуваха - напр. като е вързан с Кар кита забиваше от време на време. Дисплеят му е прилично голям. Единствено не знам, дали отговаря на изискването за здравина. Ако прояваваш интерес към този модел, мога да ти дам още инфо.
                  Успех
                  http://www.nakladkibg.com
                  накладки, спирачни дискове, съединители

                  088 8613380

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какъв телефон (смартфон).

                    С това си вадя хляба,препоръките ми са три:
                    -опреационна система windows mobile,в никакъв случай симбиан
                    -процесор по голям от 400 MHz
                    -голям екран,но не квадратен 240х240
                    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
                    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
                    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
                    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какъв телефон (смартфон).

                      Нещо клоня към N85, заради приличното фото, хубавия дисплей и TV-out-а. А и съм свикнал с NOKIA.

                      ...и голямата батерия.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какъв телефон (смартфон).

                        Препоръчвам HTC Touch Cruise за бюджет до 700 лв.

                        Единственият му недостатък е липсата на светкавица. Всичко друго работи перфектн!

                        T.
                        Good guys drive Land Rovers!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какъв телефон (смартфон).

                          Приличното фото и светкавица са водещи при избора. Трабва ми телефон с камера. Нищо повече. Ако ще е с GPS, ще трябва да продавам colorado-то.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
                            .....опреационна система windows mobile,в никакъв случай симбиан.....
                            Интересно. Аз съм на точно обратното мнение. А в последно време и не само аз.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какъв телефон (смартфон).

                              Засега биеме отбой. оправи се някак. Не знам как. Сега си звъни.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X