Страница 70 от 70 ПървиПърви ... 20 60 66 67 68 69 70
Резултати 1,381 до 1,390 от 1390

Тема: Какъв телефон (смартфон).

Място
    Горна Оряховица
    Публикации
    694
    Точки (при гласуване)
    10

По подразбиране От: Какъв телефон (смартфон).

Цитат Мнение на ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на публикациите

Това защо?
    Безпроблемната работа на телефоните с бутони, издръжливостта на батерията, обхват и т.н. няма да я намериш при смартфона. Всички проблеми които може да има един лаптоп например, съпътстват и съвременните телефони.

П.П аз в момента съм с Майкрософт лумия 650 и съм много доволен. Единствено ме дразни малката RAM. Малко са постни от към приложения и особено към игри, но това го вълнува синът ми.
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

Място
    София
    Публикации
    905
    Точки (при гласуване)
    14

Вече съм с Моторолата, повече от доволен съм.
    Старият ми Сони Z3 също си се представяше добре, но този с тея 64 и 4 оперативна е доста по-добър.
    Да плюс е телефона, доста по-добър от чистата шестица, то и цената му е доста по-различна, малкия в момента е на промо към 470 лева....
    Не мисля че ще има ядове, моторола е все пак....
    А някой да знае Гармин на андроид 8 дали върви?
    Поздрави!
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

Публикации
    1,139
    Точки (при гласуване)
    10

Някой сервизирал ли е прехвалените китайци ( ксиоми, хуйвей и т.н. )?
    На времето си бях взел един таблет китаец, на хартия - чук! Процесор, рам, батерия и т.н. на нивото на миналогодишния флагман на някоя от "старите/класически" марки. Цената - без коментар.
    Всичко точно до момента, в който не се наложи да го ремонтирам - платките от говналин, пластмасовата рамка - от пресована сол. Само да помирише поялник и пистите изскачат, а болтчетата крепящи дъното директно се развиха с пластмасовите резби.... абе точно лъскава играчка направена за еднократна употреба, колкото да изкара гаранцията. За разлика, "старите" марки примерно имат метално шаси или пък композитно някакво, но с метални втулки за винтчетата. Платките спокойно държат неколкократна подмяна на усб порта... конекторите също не се прецакват след 2-3 включвания/изключвания.. хардуер бутоните ( пуканките ) имат също доста дълъг живот.
    Голямо предимство на китайците е цената на резервните части.
    Та ако някой има впечетление за по-скорошното производство на нашумелите китайци, нека го сподели.

Място
    Велико Търново
    Публикации
    64
    Точки (при гласуване)
    4

Цитат Мнение на _kalata_ Преглед на публикациите
    Някой сервизирал ли е прехвалените китайци ( ксиоми, хуйвей и т.н. )?
    На времето си бях взел един таблет китаец, на хартия - чук! Процесор, рам, батерия и т.н. на нивото на миналогодишния флагман на някоя от "старите/класически" марки. Цената - без коментар.
    Всичко точно до момента, в който не се наложи да го ремонтирам - платките от говналин, пластмасовата рамка - от пресована сол. Само да помирише поялник и пистите изскачат, а болтчетата крепящи дъното директно се развиха с пластмасовите резби.... абе точно лъскава играчка направена за еднократна употреба, колкото да изкара гаранцията. За разлика, "старите" марки примерно имат метално шаси или пък композитно някакво, но с метални втулки за винтчетата. Платките спокойно държат неколкократна подмяна на усб порта... конекторите също не се прецакват след 2-3 включвания/изключвания.. хардуер бутоните ( пуканките ) имат също доста дълъг живот.
    Голямо предимство на китайците е цената на резервните части.
    Та ако някой има впечетление за по-скорошното производство на нашумелите китайци, нека го сподели.
    Значи, колега.. има "Китайци" има и "Китайци", но в интерес на истината, дори най-евтините брандове имат добро качество, топ марките няма да ги коментирам дори, защото е излишно тъй като дори един Китайски гигант като Хуавей (за да не казвам Ксиоами), е вече достатъчно доказал се не само на нашите пазари, ами и по целия свят. Според мен в качеството няма място за притеснение, сглобявани са на ниво с качествени компоненти след доста тестовe. И все пак техника е, всичко може да даде дефект, дори "Некитайските" ябълки, сглобявани в Китай с Китайски компоненти.. ! Факт е, че има и такива за еднократна употреба, направени с по ниско качество, но от там и на по-ниска цена, но всичко си има цена. Големите гиганти дори в ниския си клас не биха предложили такова качество, защото най-малкото ще се орони авторитета и нямаше да съществуват до сега. Аз лично съм разглабял няколко хуавей-я и ксиаомита, все по-стари модели, но далеч от названието "еднократни играчки". Те дори по неизвестни марки като Dogee, Ulephone, Blackwiev и прочие са далеч от това понятие. Качеството не отстъпва по нищо спрямо прехвалени и скъпи марки, мога да те уверя в това. И все пак фактора късмет е налице понякога както с всяко друго нещо, но е сигурно, едно, че фактора Китай не трябва да плаши никого в съвременния свят, защото понятието "китайски боклук" отдавна е безпочвено, дори да има боклуци.. има и мега качествени стоки (не само телефони), които никъде няма да могат да се произведат с такова качество и прецизност както там. Части има бол, факт.

Публикации
    194
    Точки (при гласуване)
    5

Аз пък преди 3 месеца си купиф ей този талафон, с уоки токи. Гледам по ТТД гоУЕма батерия уж 8800мАч. Токито е бонус. Иначе при неинтензивна употреба и надхвърля 45 ДНИ в стендбай режим. В момента кара 41-вия. Рекорда е 48 дни. Забравям кога го зареждам. Максимум 1-2 кратки разговора, и то не всеки ден. Интерменует в талафона не ползвам (ползвам 7 инчов таблет, с карта само за данни), игри също.
    Прикачени картинки Прикачени картинки  
    У настоящих мужчин - жена счастливая, у остальных - настоящая !!! По устав не може да се правят тъпотии, може уставът да е тъп (под кофти устави си попадал евентуално).

Място
    София
    Публикации
    4,525
    Точки (при гласуване)
    23

Аз имам един талафон дето бие твоя. Зареждам го веднъж на 3 месеца и държи маамудеба. Е верно, държа го изключен, ама като гледам и ти твоя го ползваш само за противотежест в джоба...
    NIKSD: Самосъзнанието се мери по липсите във фиша за заплатата...
    Ясен: Това е пораженчески подход. Аз обмислям как да започнат да МИ плащат данъци.

Място
    Панагюрище
    Публикации
    7,805
    Точки (при гласуване)
    32

Аз пък изпивам една 4000mAh батерия за ден.

Публикации
    194
    Точки (при гласуване)
    5

Цитат Мнение на windwarrior Преглед на публикациите
    Аз имам един талафон дето бие твоя. Зареждам го веднъж на 3 месеца и държи маамудеба. Е верно, държа го изключен, ама като гледам и ти твоя го ползваш само за противотежест в джоба...
    Едни мои приятели казват - чем проще, тем лучше. Нъл тъй?
    У настоящих мужчин - жена счастливая, у остальных - настоящая !!! По устав не може да се правят тъпотии, може уставът да е тъп (под кофти устави си попадал евентуално).

Място
    Велико Търново
    Публикации
    340
    Точки (при гласуване)
    9

Цитат Мнение на Паджеровод Преглед на публикациите
    Аз пък изпивам една 4000mAh батерия за ден.
    Да ти е с Медиатек процесор телефона? С тази батерия би трябвало без проблем да кара един ден ако е със Снапдракон.
    Живей така, че ако утре е последния ти ден, да не е необходимо да променяш нещо днес!

Място
    Панагюрище
    Публикации
    7,805
    Точки (при гласуване)
    32

Цитат Мнение на l.m Преглед на публикациите
    Да ти е с Медиатек процесор телефона? С тази батерия би трябвало без проблем да кара един ден ако е със Снапдракон.
    Мдам - Helio P25 Octa Core

Страница 70 от 70 ПървиПърви ... 20 60 66 67 68 69 70

Сходни теми

1. Телефон с две сим карти?
    От kuzdov във форум Мобилни телефони и таблети
    Отговори: 46
    Последно мнение: 09-07-12, 15:23
  2. Телефон 112
    От slw във форум Управление на МПС, КАТ, пътища, безопасност и катастрофи
    Отговори: 40
    Последно мнение: 02-10-11, 14:26
  3. Сателитен телефон
    От TRAPERA във форум Мобилни телефони и таблети
    Отговори: 29
    Последно мнение: 25-04-09, 21:24
  4. Мнения за Nokia 6110 Navigator смартфон?
    От HD във форум Мобилни телефони и таблети
    Отговори: 2
    Последно мнение: 04-06-08, 23:08

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации
  •