Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    Това е така, когато купуваш /само/ вещ, в случая той сключва 2-годишен договор за мобилна услуга, а телефона е "промоция", затова му написах че трябва да гледа как се прекратява договора за мобилна услуга, а не за покупка на апарат.
    Така е! Прав си. Преди няколко дни от Ментел ми звъняха да ми предлагат нови и "по-добри" условия по изтичащ Договор и изрично ми заявиха, че имам 14 дневен срок от подписването на новия Договор да се откажа от същия без негативни за мен последици. Просто, ако съм размислил в последствие.
    А и в случая с колегата, той не иска прекратяване на Договора си за мобилна услуга, а само подмяна на "промо" устройството и то с такова, което е на по-висока стойност. Така че аз лично не виждам по някакъв начин колегата да уврежда Оператора.
    Поздрави!

    Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      А по принцип дали към операторите трябва да се обърна, защото в магазина явно нищо няма да стане?

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        А телефонът от магазина ли е или от оператора?

        Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          От магазин е взет

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
            Така е! Прав си. Преди няколко дни от Ментел ми звъняха да ми предлагат нови и "по-добри" условия по изтичащ Договор и изрично ми заявиха, че имам 14 дневен срок от подписването на новия Договор да се откажа от същия без негативни за мен последици. Просто, ако съм размислил в последствие.
            Ти на тия ако им имаш вяра. Подпиши пък после от 9 кладенеца вода ще извадят....
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              На мен от вива би се обаждаха вчера и ми казаха същото

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                От магазин е взет
                Целият пакет ли е от Оператора - мобилна услуга+устройство или устройството е от Магазина

                Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Ти на тия ако им имаш вяра. Подпиши пък после от 9 кладенеца вода ще извадят....
                  По принцип е така, ама на мен работата ми е точно по темата и няма да се измъкнат лесно[emoji3]

                  Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                    Целият пакет ли е от Оператора - мобилна услуга+устройство или устройството е от Магазина

                    Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk
                    Да всичко е сключено и взето от магазина

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Разбрах, че Договорът е сключен в магазина, но въпросът ми беше дали самият Хуавей е от оператора или от магазина, защото мобилният оператор може да се е разбрал с магазина - мобилната услуга от нас, а телефона от вас, както е най-вероятно.
                      И в двата случая първо се говори с Магазина и то на място, а не по телефона, а после и с Оператора.

                      Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Да всичко е от магазина. Говорихме с тях, казаха договора е пуснат нищо не може да се направи

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Прочети пак Договора и Общите условия, виж дали са два договора (за услугата и за устройството) или е само един. Ако са два виж коя е другата страна по Договора за придобиване на устройството - Операторът или Магазина

                          Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
                            ...Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk
                            Знам че е изключително трудно и много времеемко, но ако собственикът на тъпоталка отдели няколко минути от безценното си време, за да го настрои, то на нас, останалата част от потребителите на форума, няма да ни се налага да четем кой с какво мобилно устройство е и какъв тъпоталк използва, въпреки че информацията е почти жизненоважна за нас.
                            Предварително благодаря.
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Има 2 документа. Приложение 1 към договор заявка за лизинг на устройството. То е към БТК.
                              Второто е декларяция в нея се декларира, че си съгласен с общите условия. Към нея има договор за еллктросъобщителни услуги там са описани планове, тарифи...

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                П.С. Става въпрос за фирмен магазин на Бибаком, не отделен магазин на друг търговец...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X