Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    Това е добре. Фаст чарджа явно навлиза и в чайна телефоните. Което не е лошо.
    Свобода му викам аз. На зарядното пише 2 ампера. В началото ми изписа няколко пъти ненормално състояние на батерията и наистина много загряваше при заряд, но спря.
    Тутувах го и не показа нещо кой знае кво в началото но абсолютно всичко е достатъчно за нормална експлоатация, даже и за игри които играят децата.
    Със зарядно за друг телефон обаче е мъка
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
      Със зарядно за друг телефон обаче е мъка
      Както и да си намериш зарядно за запалка,която да го подкара...имах едно китайско,което работеше без проблем,ама изгоря
      След това купих друго...уж пише 2.1А ама друг път,не може да го зарежда....
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • Re: От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        Свобода му викам аз. На зарядното пише 2 ампера. В началото ми изписа няколко пъти ненормално състояние на батерията и наистина много загряваше при заряд, но спря.
        Тутувах го и не показа нещо кой знае кво в началото но абсолютно всичко е достатъчно за нормална експлоатация, даже и за игри които играят децата.
        Със зарядно за друг телефон обаче е мъка
        Е тук малко ме притесняват китайците. Колкото по бързо зареждаш батерията толкова по бързо се скапва - дали са го сметнали правилно? А за зарядното си е така. С друго няма да имаш фаст чардж. На усб ще го зареждаш 2 дни.

        Няма идеално щастие.

        Коментар


        • От: Re: От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          От няколко часа разцъквам А3-така. За момента нямам забележки - МНОГО добър дисплей -
          Дразни единствено бебешкия дизайн на иконите, ама това ще го оправим с някой ROM, евентуално. .
          прекрасен телефон, имащ самусг теми маркет, има всякакви варианти.

          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
          Свобода му викам аз. На зарядното пише 2 ампера. В началото ми изписа няколко пъти ненормално състояние на батерията и наистина много загряваше при заряд, но спря.
          Провери в настройките трябва да е включена опцията за бързо зареждане. Иначе загрява.
          При снапдагон автоматично разпознава, но при МТК си е проблем

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Няколко пъти в началото беше. Сега е ок. Между кафето и банята сутрин през няколко дена и не мислиш за батерия.
            Камерата ме съмнява с нейните 13 мп и забелязах че много цеди ГПС- но затова пък ме намира светкавично.
            Иначе постоянно е включено wi-fi и мобилни данни от месеци наред.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Ето ви ориентир за батерията- сега е на 30%. Един час непрестанно ровене в нашия форум, на бяло-оранжевата тема, с екран на около 20% осветеност. Свалило ми е 5%.
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от kalinntv Преглед на мнение
                Както и да си намериш зарядно за запалка,която да го подкара...имах едно китайско,което работеше без проблем,ама изгоря
                След това купих друго...уж пише 2.1А ама друг път,не може да го зарежда....
                Взех си за колата запалково зарядно на Xiaomi. Изглежда доволно добре направено, изцяло с метален корпус. При удобен случай ще взема да го мерна как зарежда таблета - той се чарджва през USB-C на над 2А с неговото си зарядно - измерено. Мисля че му даваха 2x2.5А на зарядното. С 2 гнезда е.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Re: От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                  прекрасен телефон, имащ самусг теми маркет, има всякакви варианти.
                  Няма, за съжаление. Нищо не си харесвам от там.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Стана дума за P9 на Хуавей, за Самсунг S7 и за айфон 7.... Камерата и батерията на Хуавей Р9 са значително по-добри от на другите. Лично съм тествал. Очаквам да видя какво ще се появи като Р10.
                    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                    Коментар


                    • От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Взех си за колата запалково зарядно на Xiaomi. Изглежда доволно добре направено, изцяло с метален корпус. При удобен случай ще взема да го мерна как зарежда таблета - той се чарджва през USB-C на над 2А с неговото си зарядно - измерено. Мисля че му даваха 2x2.5А на зарядното. С 2 гнезда е.
                      Нещо такова търся-с две гнезда и разбира се да работи...
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                        Стана дума за P9 на Хуавей, за Самсунг S7 и за айфон 7.... Камерата и батерията на Хуавей Р9 са значително по-добри от на другите. Лично съм тествал. Очаквам да видя какво ще се появи като Р10.

                        http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone3=8065
                        Като платформа, екран, компоненти хуавей е най-слаб
                        За камерата не съм съгласен , дори и galaxy s6 е с по-добра. Хуавей е , f/2.2, 27 mm стещу 1.7 и 1.8 OIS
                        Ето директни сравнения
                        http://www.pcadvisor.co.uk/test-cent...-2017-3612824/
                        http://www.techradar.com/news/best-camera-phone/14м
                        Хуавей не са лош телефони, но са далече от флагманите. Ценовата им политика е грешна, ако смъкнат цените с 30-50% стават приемливи. Всъщност пазара на употребявани много правилно ги позиционира.
                        Класа им е Xiaomi i Meizu Oneplus.

                        Коментар


                        • От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Взех си за колата запалково зарядно на Xiaomi. Изглежда доволно добре направено, изцяло с метален корпус. При удобен случай ще взема да го мерна как зарежда таблета - той се чарджва през USB-C на над 2А с неговото си зарядно - измерено. Мисля че му даваха 2x2.5А на зарядното. С 2 гнезда е.
                          Може ли линк?
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            Може ли линк?
                            Търси в GearBest: "Original Xiaomi Fast Charging Car Charger Metal Style - SILVER". И в Google да го потърсиш, пак излиза като линк към GearBest.

                            Сега се зачетох - поддържа 2.4А при едно вързано устройство и 3.6А общо при 2 свързани устройства.

                            Ей-така изглежда:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20160219164653_11596.jpg
Прегледи:1
Размер:41.9 КБ
ID:5742762
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Впрочем, понеже явно ще трябва да се преоборудвам по отношение на кабели, търси се такъв от USB-A към USB-C + MicroUSB, за зареждане и за данни, при който преходника си е на кабела и не може да се загуби. Из интернет се намират, ама въпроса е тук дали някой продава на вменяеми цени и с добро качество (с гумена/силиконова изолация е за предпочитане).
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Без да се бъркам във дискусията,няколко човека плахо препоръчват xiaomi,в подкрепа на това казвам че каквото и да вземете няма да сбъркате, от около 5 години ползвам техни продукти,имам над 10 телефона сменени лично мои, жената смени още два, големия и той ползва трето xiaomi,аз в момента избирам поредния.Имам екшън камера,даш камера,зарядни като линка горе, фитнес гривни и т.н Най- добрите пауър банки правят.От както открих тази марка,за мен не съществуват самсунги ,сонита и разните им модели под 1000 лв.
                                Относно кой производител е голям пак да сверим часовниците, къде е xiaomi с продажбите
                                И това при условие че xiaomi се продава само за китай.
                                Недостатък е проблема с гаранцията,има я но в китай.Има вариянти да се купи от бг търговци с гаранция, но на доста по високи цени.Незнам дали имат реален сервиз.Имайте предвид че ромовете са безброй,безплатни и са резултат от доброволен труд.Няма проблем с езиците.Аз наблягам на про версиите които са тежката артилерия на бранда ,и са предназначени само и единствено за китай, в резултат на това им липсват някой честоти за 3 Г .което не ми е било проблем.модел 4г имам 3 години преди в бг да пуснат 4г мрежа и там стандарта си е ок.
                                Според опита ми xiaomi е без аналог в качеството и цените.
                                Покрай мен има десетина колеги които откриха xiaomi , двама оставиха айфон 6 заради ми5 ако не бъркам.MI клоуда е чуден...
                                Последно редактирано от Roninn; 05-02-17, 04:13.
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X