Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Намерете ми нормален (не брониран супер-дупест) смартфон с гнездо за памет карта и оригинално, фабрично ушенце за ремъчка. Независимо от марката.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
      P9 Lite е по-популярен и има повече аксесоари. И двата имат фабричен протектор на екрана, но в някой момент препоръчвам стъклен.
      Това не го разбрах. Имам Хуавей Р9 (не лайт, пълната версия) - нямам впечатлението да дойде с фабричен протектор на екрана. Седи някаква люспа за белене, ама тъй като съм си поръчал афтърмаркет скрийн-протектор, още не смея да я беля - това ли ще да е? Също така - за какви стъклени скрийн-протектори иде реч, може ли линк?

      Иначе за самия тилифон - до тук 6+, спрямо цената му и очакванията ми (дойде ми дюшеш, преподписване на договор). И не - няма ушенце за ремъчка До тук единствен минус - четеца за пръстови отпечатъци помни само един пръст. Ябъл-а в това отношение води.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Да, това, което трябва да обелиш като го купиш всъщност е елементарен протектор за екран. Нека седи там докато си намериш по-добър. Търси в гугъл, в ebay или aliexpress словосъчетанието "glass screen protector huawei P9" и ще откриеш мнооого такива.

        Иначе честито за телефона! И аз бих си го взел същия вместо сегашния ми Самсунг S5.
        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Стас, в оня сайт Гсмарена, дават хонора по-стар, ама както и да е.
          Детето пак е в размисли, говорило с приятелки
          Като споменахте преподписване, трябва да разгледам офертите.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            От няколко месеца ползвам Samsung J5 2016г - Телефона е приемлив , батерията е 3100 Mah , има слот за памет , Добре се държи в Интернет , има 4G , прави приемливи снимки , размера му е 5,2 инча.Телефона е сравнително тънък.
            Можете да погледнете и него.
            Сега - BMW R1200RT 2006 г
            Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
            По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
            По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
              Иване, Хонор е по-новия модел и може би малко по-красив,
              За останалите, за които цената не е водеща - Хуавей Нова, Нова Плюс, P9 - това са телефони, които аз като фен на Самсунг оценявам като по-сполучливи за покупка..
              Този спор вече сме го водили, де-жа-вю , Ще си позволя авто цитат , защото нещата не са се променили

              Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
              Стоп Стоп.
              Чакайте малко.
              Погледнах този хуивеи П9, аз ли не разбирам но цената му е 1200 български лева.
              Ябълка7 в мтел е с подобна цена. Толкова струва и Galaxy S7
              Извинете, препоръчвате на човека да извади 1200лв за хуивеи , само защото бил с 2 камери ,- сони , с надпис лаика
              Гледах ревюта , нещо да не съм пропуснал, Kirin 955- 89к точки на АнТуТу, срещу 134к на S7, ekran 5.2 FHD срещу 2к на Самсунг
              Извинете, но за 1/3 от тази цена може да се вземе подобен ноинеим китаец
              Единственото че цената на хуивеи е паднала с доста 1200 na 800 за нов или втора ръка са под 500лв. Докато galaxy S7 - върви над 800 "Случайностите не са случайни."
              Сравнение между Huawei Nova и galaxy A3, новата е с 50лв по скъпа
              http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=8284

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Днес дъщерята си избра Леново Р2, от оператор с план. Даже и на мен ми хареса.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
                  Намерете ми нормален (не брониран супер-дупест) смартфон с гнездо за памет карта и оригинално, фабрично ушенце за ремъчка. Независимо от марката.
                  Nokia 5800 ако ти е прекалено стар, става на всеки друг, стига да прежалиш 2мм. от задния капак.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:il_570xN.758276169_oszs.jpg
Прегледи:1
Размер:59.7 КБ
ID:5742637
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Аз пък съм страшно доволен от нещото наречено ulefone power. 4 джи, 3 гъ рам, фул хъдъ екран, 6000 мили ач батерия, шес нула андро и за 6-7 месеца веднъж не заби. За 250 лъвъ.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                      Аз пък съм страшно доволен от нещото наречено ulefone power. 4 джи, 3 гъ рам, фул хъдъ екран, 6000 мили ач батерия, шес нула андро и за 6-7 месеца веднъж не заби. За 250 лъвъ.
                      И аз го ползвам вече година-доволен съм,нищо лошо не мога да кажа....
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • Re: Какъв телефон (смартфон).

                        Колко кара на батерия с всичко пуснато и нормално ползване на интернет?

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                          Сравнение между Huawei Nova и galaxy A3, новата е с 50лв по скъпа
                          http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=8284
                          От няколко часа разцъквам А3-така. За момента нямам забележки - МНОГО добър дисплей - на слунце не можах да го пробвам, но навън във време като днешното се представя повече от добре. GPS-а е бърз, всичко върви гладко и без мотане и насичания. Общо взето каквото исках, това и получих.

                          Бих се метнал на китаец, ама избрах A3-ката заради размера. Нося си GSM-а на колана и размера ми е от първостепенно значение. Калъфа и протекторите пътуват от Германия.

                          Дразни единствено бебешкия дизайн на иконите, ама това ще го оправим с някой ROM, евентуално. Не мога да разбера коя гадна педерастка метросексуална групичка "дизайнери" ги мисли тия неща, обаче аз съм отвратенм и от "material-design" на google, и от аналога му при Microsoft. Андроид 4 изглежда на порядък по-добре от Андроид 6 през моите очи, баси!

                          Толкоз, на първо време.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                            Колко кара на батерия с всичко пуснато и нормално ползване на интернет?
                            Аз не мога да кажа точно понеже вечер го смазвам, след мен едното хлапе го подхваща като му свърши на играчката батерията . Така е от първия ден. През деня пък почти не говоря по него понеже си имам нокия с фенерче което като литне нищо не му става.
                            Сега си гледам батерията - на 31 ви в 3.00 съм го изкарал от зарядното/ ставал съм до веце явно/, вчера се сещам че го боднах за 15 мин на зарядно и сега съм на 35%.
                            Всъщност не толкова батерията колкото зарядното ме кефи- за 30 ина минути тъпче към 50%, което при тая батерия си е два нормални дни.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • Re: Какъв телефон (смартфон).

                              Бебешкия дизайн е присъщ на самсунг, както и на олелеее фон. Тук да каже че сони много повече ми харесва. Спарки погледни в темите, там има даунлоуд на готови теми и икони. Не съм ги гледал обстойно но може нещо да ти хареса. В момента стоковите ромове са ОК. Не смятам че е нужен нов ром, освен ако не искаш нещо специално.

                              П.с. ако го рутнеш може да смениш само лънчера директно в систем апд. Копираш отгоре и рестартираш. Навремето имаше и сони лънчер за всякакви телефони, ровни се в хда то.

                              Коментар


                              • Re: От: Re: Какъв телефон (смартфон).

                                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                                Аз не мога да кажа точно понеже вечер го смазвам, след мен едното хлапе го подхваща като му свърши на играчката батерията . Така е от първия ден. През деня пък почти не говоря по него понеже си имам нокия с фенерче което като литне нищо не му става.
                                Сега си гледам батерията - на 31 ви в 3.00 съм го изкарал от зарядното/ ставал съм до веце явно/, вчера се сещам че го боднах за 15 мин на зарядно и сега съм на 35%.
                                Всъщност не толкова батерията колкото зарядното ме кефи- за 30 ина минути тъпче към 50%, което при тая батерия си е два нормални дни.
                                Това е добре. Фаст чарджа явно навлиза и в чайна телефоните. Което не е лошо.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X