Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв телефон (смартфон).

    То ясно че по външен вид ги избира, за останалото пита мен, защото смята че аз рабирам от всичко ( аз съм заел мястото на Татко), но аз седя и гледам едни характеристики и нищо....
    Сега Хонора е по-стария нали? Щото нещо се обърках.
    То и характеристиките странни, единия има повече пиксели, но по- малка матрица, обаче пък с повече фото-видео екстри.
    Май ще послушам съвета ти и ще и кажа да види какви калъвчета има за двата
    Красотата ще спаси света
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
      P9 Lite се води една идея по-висок клас. Хуавей дори се очаква да пуснат новия флагман P10 до края на февруари на изложението в Барселона. .
      P9 Lite единствено и само ако е без пари от оператор. Иначе не. Не е лош, но е много надценен. До 400лв xiaomi i Meizu нямат конкуренция.
      Пример XiaoMi Mi5 извит екран , 3GB RAM Snapdragon 820,Rear Camera: Sony IMX298 sensor, 16MP 4-axis OIS camera, with PDAF and DTI technology, екран е LCD: JDI FHD R63452 CMD PANEL. Задължително след купуване флашване с оригинален РОМ .

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
        P9 Lite единствено и само ако е без пари от оператор. Иначе не. Не е лош, но е много надценен. До 400лв xiaomi i Meizu нямат конкуренция.
        Пример XiaoMi Mi5 извит екран , 3GB RAM Snapdragon 820,Rear Camera: Sony IMX298 sensor, 16MP 4-axis OIS camera, with PDAF and DTI technology, екран е LCD: JDI FHD R63452 CMD PANEL. Задължително след купуване флашване с оригинален РОМ .
        Нищо не разбрах. Последното изречение пък съвсем ме отказа.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          http://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_5-6948.php
          Китайците в магазина слагат модифициран ром - с реклами ....Задължително е да се флашне с оригинален ром, лесно е и няма проблем

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Някой нещо за Galaxy A3 2017? И струва ли си допълнителните кинти спрямо 2016 модела?
            Понеже никой нищо не казА, взех че го поръчах. Утре ще го видим що за стока е. Е със сигурност ще е по-добре от сегашното ми Galaxy Ace 2, въпроса е с колко.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Понеже никой нищо не казА, взех че го поръчах. Утре ще го видим що за стока е. Е със сигурност ще е по-добре от сегашното ми Galaxy Ace 2, въпроса е с колко.
              С много Спарки. Специално този не съм го гледал, но напоследък самсунг правят едни от най добрите телефони. Софтуера също е приличен. Има дразнещи апп ове, но идеално щастие няма.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                За досадни япове до няколко месеца ще има ROM със сигурност, та не са ми чак болка за умиране. А и като забраниш ъпдейтите обикновено и със стоковия ROM се кротват.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  За досадни япове до няколко месеца ще има ROM със сигурност, та не са ми чак болка за умиране. А и като забраниш ъпдейтите обикновено и със стоковия ROM се кротват.
                  Не знам дали си заслужава къстъм ром. По скоро роот и ги изтриваш директно.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Досегашния ми е отдавна с къстъм ром. Даже смених няколко през годините. И определено си струваше. Ще видим де. Утре трябва да дойде и ще си има занимавка да го разцъкам.

                    ПП: Root на заводски ROM може ли да се направи, и как точно? Малко ми е тъмна индия - няколко пъти вече се занимавам с това, и всеки път забравям всичко 5 минути след като си наглася телефона. Придобил съм уникални свойства по отношение на бързо разчистване на информация от междуушието. Тоя web проект ми взе здравенцето.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • Re: Какъв телефон (смартфон).

                      Само роот с кинго роот толса. Сваляш ес файл експлорер и директно триеш аповете.
                      Трябва да му разрешиш рут експлорер от менюто. Кинг рута си слага бизи бокс и апп което да комуникира с него.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Оки, ще се поупражнявам тия дни.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Re: От: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Оки, ще се поупражнявам тия дни.
                          Ти за да качиш къстъм ром първо рутваш оригиналния.

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Баси мааата, за кво говорите ?
                            И малката ли ще иска таквизи неща от мен?
                            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                            A1+

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Няма, споко.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Иване, Хонор е по-новия модел и може би малко по-красив, но с по-малък избор на калъфчета.

                                За останалите, за които цената не е водеща - Хуавей Нова, Нова Плюс, P9 - това са телефони, които аз като фен на Самсунг оценявам като по-сполучливи за покупка. Самсунг наистина е номер едно производител пред Епъл и Хуавей (на трето място). Случайностите не са случайни.
                                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X