Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
    ...Аз лично заглеждам ето този китаец http://oneplus.net/one работи с цианоген мод а те пишат ромове много по бързо от всички флагмани. Интересното е че имат и 64 ГБ версия - минусите са липса на сд карта ...
    Дори бях пуснал тема за тях. Бях го загледал доста, но просто ми писна да го чакам да излезе, а междувременно LG-то поевтиня до положение в което е на практика най-евтиният флагман на пазара.

    Коментар


    • Re: Какъв телефон (смартфон).

      Аз скоро няма да сменям телефон и кой знае какво ще излезе до тогава, разглеждам различни варианти, в крайна сметка за мен е важно да може да се рутне и да се компилира ром за него.

      Коментар


      • От: Какъв телефон (смартфон).

        А понеже чета не много положителни мнения относно коректността на Емаг, а и вие го бяхте споменали по-рано в темата, може ли да ми препоръчате магазин, по-добре не он-лайн, които да са коректни и да нямам проблеми с гарацията.
        Лопата - друг солдата!!!

        Коментар


        • От: Какъв телефон (смартфон).

          Можем, но би било нерегламентирана реклама.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар


          • От: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
            Можем, но би било нерегламентирана реклама.
            Съжалявам, изобщо не се замислих за това.
            А добре, за тези телефони и по-скоро за този модел ?
            Лопата - друг солдата!!!

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
              Съжалявам, изобщо не се замислих за това.
              А добре, за тези телефони и по-скоро за този модел ?
              Не бих си купил каквото и да е от Gygabite...

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Първоначално публикуван от O.K Преглед на мнение
                Съжалявам, изобщо не се замислих за това.
                А добре, за тези телефони и по-скоро за този модел ?
                Зарежи марката и модела дето принципно са боклуци, но ти ползвал ли си телефон с такива параметри Това става единствено за радио (ако има вградено) и за фенерче. Дори набирането на номер от указателя е мъка- докато го намериш и набереш ще брадясаш...
                Като искаш телефон с 2 сим карти взимаш най-тъпата Нокия за 60лв. и си готов. Като искаш смартфон- утрояваш бюджета и тогава търсиш.

                Коментар


                • От: Какъв телефон (смартфон).

                  Дрън-дрън. Ползвам телефон с по-калпави параметри и по-дрът андроид и си фръча.
                  Марката не я обсъждаме.
                  42

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    Дрън-дрън. Ползвам телефон с по-калпави параметри и по-дрът андроид и си фръча.
                    Марката не я обсъждаме.
                    Щом и от по стар и слаб си доволен, няма какво да питаш. Взимай какво да е.
                    Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                    Seat Leon 2007 1.9 TDI

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      А, аз не се точа да вземам каквото и да е, само споделям опит надявайки се да помогна.
                      Тея ултра-мега рамове и процесори са важни за някой, който постоянно рови и бичи яко мултитаскинг. При мен употребата се ограничава до телефон,поща, камера, от време на време навигация и скайп/вайбър във фонов режим - еми справя се пръчката без драми...
                      42

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Всичко най-често се свежда до софтуер. Не случайно мото Е е по-бърз от самсунг с5, но не е по-добър просто по-бърз при отваряне на повечето нещица, като галеря и т.н. Моето сони сп имаше много бавен софтуер въпреки, че беше два пъти по-добър на хартия от стария. След ъпдейта проблеми нямам, но както казах много ли е наблъкскан с този огромен bloatware ще лаги, докато не сложиш руут и не го махнеш. Силата е нищо без оптимизация

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Аз съм доволен от епъл близо 6 години ползвам поредицата iPhone камера бързина всичко е на ниво батерията ми държи по ден и половина има slow moltion камера което е много яко!
                          eat my dust

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            На мен ми държеше до 2-3 следобед най-много 5-цата...
                            Александър

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                              На мен ми държеше до 2-3 следобед най-много 5-цата...
                              Ами може 5 няма 64бита процесор който компенсира батерия и води до по малко израсходване
                              а аз говорех за 5S
                              eat my dust

                              Коментар


                              • От: Какъв телефон (смартфон).

                                Да се възползвам от темата, тъй като ще пенсионирам старото вече LG L3. Спрял съм се на Нокия Лумия 630, струва ми се най-доброто решение за телефон до 300лв.. Не съм някой маниак и "смарт" функциите ги използвам рядко. Интересува ме най-вече GPS-а как е, гармиски карти евентуално?
                                Няколко човека край мен ме убедиха, че за под 400лв. е по-добре Windows отколкото Андроид.
                                Всякакво мнение ще е полезно!
                                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                                Телефон - в профила!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X