Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
    Каквото и да вземеш, гледай да има копчета. От тези обикновенните копчета под дисплея. Не прави грешката да вземеш нещо, което разчита само на тъчскрин. Представи си, че шофираш, звъни ти някой, който пък иска номера на 3-ти човек... Ако нямаш нормална клавиатура си дотам...

    Аз поради тази причина си взех един Асус P750 http://www.gsm.bg/reviews/single/?ID=5813

    Има си всичко необходимо: WiFi, GPS, 3MP камера и т.н. Батерията на моя кара по 2 дена (сега в кризата до 4 дена) Стойка за кола + зарядно за кола и PC... и т.н.

    Ако те "грабне" или просто се интересуваш - кажи да споделя повече инфо....
    Въпрос на тренинг до някъде си прав затова вземаш с 2 клавиатури
    Око за око и светът ще ослепее

    Коментар


    • #32
      До: Какъв телефон (смартфон).

      Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
      ((((((((((( ИМА САМО ЕДИН GSM ,,,,Nokia Е 71 ))))))))))))))
      как само един, бре? А другите с кво са?
      Аз съм с HTC Tytn II и мога да кажа, че за смарт е доста смарт. Трудно е да се набере бързо телефон (като при обикновен телефон), но възможностите, които предлага ме улесняват страхотно в работния ми ден. Ползвал съм Нокия, СоРи-Ериксон и HTC. За последните две марки мога да говоря само добри неща. Нокиа се сетиха, че могат да правят телефони след като другите започнаха трета обиколка. Верно, че наваксаха, но продължават да лежат на стара слава.
      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

      Коментар


      • #33
        До: Какъв телефон (смартфон).

        Относно съвместимостта на 5800 със старите приложения, четохх, че я има, но не е много практична.
        Появяват се виртуални бутони на екрана и на малка част от дисплея се показва програмката, другата част е клавиатура.

        Коментар


        • #34
          До: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Телефона ми сдаде. Не звъни. Работи му само вибрацията...
          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Засега биеме отбой. оправи се някак. Не знам как. Сега си звъни.
          Отоди в някой сервиз да ти сменят крайното стъпалце за звъненето. Много интересен чарк. Мостово крайно стъпало, около 2х2 мм. с 8 или 9 извода, BGA. Сменят ги за секунди. От влага им гние им изводът за захранване.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #35
            До: Какъв телефон (смартфон).

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Отоди в някой сервиз да ти сменят крайното стъпалце за звъненето. Много интересен чарк. Мостово крайно стъпало, около 2х2 мм. с 8 или 9 извода, BGA. Сменят ги за секунди. От влага им гние им изводът за захранване.
            А, той телефона е вече дрът. Ще го карам на доизживяване. Мога и аз да си го сменя, ама не ми се занимава. Бих отбой, щото баш сега не ми се даваха пари. Да изкара празниците, пък после ще го мисля...
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #36
              До: Какъв телефон (смартфон).

              Първоначално публикуван от 4selenger Преглед на мнение
              ((((((((((( ИМА САМО ЕДИН GSM ,,,,Nokia Е 71 ))))))))))))))
              ехааа, моето куче е най-мъжко!

              Спокойно колега, има и други телефони и то доста добри!
              Good guys drive Land Rovers!

              Коментар


              • #37
                До: Какъв телефон (смартфон).

                Аз съм сменил доста смартове сега съм с HTC 3600 има всичко и съм доста доволен, Асус също е добър вариант
                [SIGPIC][/SIGPIC]
                [I][COLOR=DarkGreen][B]LR Discovery I, 1993, 200 TDI[/B][/COLOR][/I]

                Коментар


                • #38
                  До: Какъв телефон (смартфон).

                  Нещо за NOKIA N85?

                  Аз продължавам да клоня натам, поради хубавия дисплей, камера със светкавица, с фокус от 10 сантиметра нагоре, TV-out и компактни размери.

                  Някой има ли преки впечатления?
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Какъв телефон (смартфон).

                    Е, вече съм горд собственик на NOKIA N85.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Какъв телефон (смартфон).

                      А честито! Да почерпиш.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Какъв телефон (смартфон).

                        Много дълго се колебаеш,3 часа и малко отгоре.Честито.
                        Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                        "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                        "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                        Коментар


                        • #42
                          До: Какъв телефон (смартфон).

                          Честито, sparkybg !

                          Лошото на цялата работа е, че таман си харесаш телефон... вземеш го и виж какво идва ..

                          1. Samsung OmniaHD ( i8910 ) http://www.engadget.com/2009/02/16/s...iahd-hands-on/

                          2. Nokia N97 http://gizmodo.com/5100707/nokia-n97...es-touch-phone

                          Разочароващото при Самсунга е звука при HD видео режима.
                          а, при Нокията слабия процесор.

                          и "нещото" което ще се появи Октомври месец - http://gadgetwidgets.com/12-mpx-sony...-availability/

                          Само трябв да имаш парички

                          Коментар


                          • #43
                            До: Какъв телефон (смартфон).

                            Ми да. Аз ги гледах и тия. Ама, проблема не беше в парите. Взех 85-цата заради компактността и, хубавия дисплей, и най-вече приличното фото. Даже съм учуден на моменти какви снимки прави с това миниатюрно обективче. Че и фокусира от 10 сантиметра даже.
                            GPS-a ми беше екстра. Имам си и друг - Колорадо 300. Обаче за мое учудване, като изключим бавното тръгване в началото, се справя учудващо добре.

                            Абе до тук съм доволен. Аз няма какво повече да искам от един телефон, поне засега. Единствено в плюс би му било един touchscreen, ама не е болка за умирачка.

                            На всичкото отгоре ми се побира в старото калъфче от 6100-цата. Само малко е по-широк от него.

                            Накратко, купих си това, което исках, и се оказа достатъчно добро. До тук ми върши точно работата, която исках, че и отгоре. А и на дизайн ме кефи. Падам си малко консерва.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от rova Преглед на мнение
                              Много дълго се колебаеш,3 часа и малко отгоре.Честито.
                              Ааа, аз се колебая откак предния ми направи номер, ама после се закрепи и дори в момента съм го дал на майка ми, понеже самсунга, който имаше, сдаде багажа след половин година.

                              Ама, трябваше ми за пореден път апарат да щракна някоя и друга снимка, и тоя път пощръклях. А като пощръклея така, рано или късно се озовавам в магазина и си купувам нещото.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Какъв телефон (смартфон).

                                И тъй, пак същата дилема. Тоя път кандидатите са:
                                Nokia Lumia 710
                                Nokia Lumia 800
                                Samsung Omnia W I8350
                                Samsung Galaxy W I8150
                                Sony Xperia Sola

                                HTC съвсем субективно не харесвам някак.

                                И критериите - малко по-компактен от Galaxy S2, добра резолюция (800x480 поне), добра скорост и прилично време между зарежданията. Galaxy S2 ми е прекалено голямо. S3 - още повече.

                                Windows значи възможност да се ползват софтуер и карти на Garmin, но пък Android уж казват че е по-добро....

                                ...ако може да се включи към HDMI е плюс, но не изискване. Изискването е прилични (като за телефон) снимки, човешко броузване когато ми потрябва (рядко), и прилично време между зарежданията. Резолюцията вече я споменах.

                                Споделете моля, вашите виждания по въпроса. Отново цената не е водещото. Няма да обеднея дори и от Galaxy S3, ама такава чак тухла няма да ми е функционална (огромна ми е), пък и според мен е силно надценена, като се има в предвид и скоростта, с която стареят тия гадини. До сега съм имал само Nokia, и съм умерено доволен. Болежките на Nokia+Symbian мисля всички си ги знаем.

                                ПП: Неща започващи с "i", също са ми извън списъка, както и целокупното производство на тая "нагризана" фирма въобще. Някак не ми е по вкуса някой "да ми дава наклон" как да ползвам телефона си, от къде да купувам/свалям софтуер, музика и прочие изцепки.
                                Последно редактирано от sparkybg; 27-06-12, 22:06.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X