Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от Emil_PB Преглед на мнение
    Нямам акаунт за там, трябва да пиша на администратора ли?
    Ако ти се занимава ми ги прати в оригинал тук: preslavpeychev@yahoo.com аз ще ги кача на ftp-то и ще дам линк.
    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
    08седем9010З60
    MAKE RALLY NOT WAR
    Confidence in Motion

    Коментар


    • От: Какъв телефон (смартфон).

      Като си говорите главно за фотото на алото - какво ще кажете за фотото на Нокиа Лумиа 920 (мнения от теорията, щото практиката днес просто липсва в БГ-то)...
      Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

      Коментар


      • Re: Какъв телефон (смартфон).

        Аз досега не съм имал телефон който може да снима, най-добри снмки са ставали с мойта стара бойна nokia5800xm и то при определени метеорологични условия. Жулиета има някаква нокия слейд и тя не снима лошо, ХТЦ то ми снима в най хубавото време все едно съм рано сутрин на дунава в мъглата. В цялата картинка на обсъждане според мен най-интересното беше, какво са направили с тези 41 мегапиксела.

        Лумиа 920 си има 8,7 мп камера което за мен е достатъчно (даже е много), по интересно е как снима защото 5 мп мъгла е абсолютно ненужно.
        прикачам прясна мъглива снимка с 5мп хтц дезире - с нов софтуер на камерата който има антишейк
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Re: Какъв телефон (смартфон).

          Съвременните телефони - при слънчево време и отлични условия - снимат прилично:





          Но малко да се влошът условията и е УжасТЪ

          П.С.
          Това са от 5МП камера на Google (Samsung) Galaxy Nexus - която е по-зле от тази на повечето висок клас модели
          Прикачени файлове

          Коментар


          • Re: Какъв телефон (смартфон).

            Супер са си снимките, ХТЦ то никога не може да направи подобна снимка каквото и да е времето
            Точно това исках да кажа и аз Алекс, че не е важно колко са мегапикселите а какво прави с тях

            Разликата в релиза на ХТЦ дезаер и този самсунг си мисля че не е повече от година ???

            Коментар


            • От: Какъв телефон (смартфон).

              Снимките са въпрос повече на оптика, отколкото на сензор. Мъглата в снимката на даниел е точно това - калпава оптика. Ace 2-то не блести с нищо, но снимките му при добри условия са що-годе прилични, без мъгла. на старата ми N85ца - също, ама там е Zeiss оптика (макар и компактна), и си имаше предпазно капаче, и стъклото отдолу винаги е било в отлично състояние.

              Та тъй. И най-добрия сензор да се сложи - няма ли оптика, резултатите така или иначе ще са трагични.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Какъв телефон (смартфон).

                Страшно съм доволен от Galaxy S2. Прави снимки с повече от задоволително качество, клиповете също са добри. Това са 8mp 3264x2448

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-14 16.17.26.jpg
Прегледи:1
Размер:116.5 КБ
ID:5410628Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-12 12.12.15.jpg
Прегледи:1
Размер:174.3 КБ
ID:5410630Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-12 12.05.13.jpg
Прегледи:1
Размер:218.9 КБ
ID:5410631Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-12 17.00.42.jpg
Прегледи:1
Размер:219.0 КБ
ID:5410635Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-12 15.12.55.jpg
Прегледи:1
Размер:242.8 КБ
ID:5410629Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-15 21.47.59.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5410625

                п.п. Да се има впредвид, че кайвайки ги тук форума яко ги мачка, има няма 20 пъти по малка я прави.
                LZ1PER

                Коментар


                • Re: Какъв телефон (смартфон).

                  Пепи ами много прилично си снима, моя снима точно колкото тези с 0,3 мегапиксела - само дето ги прави по 800К - ама то е защото много инфо му трябва за мъглата и всичките и оттенъци
                  Форума ги ресайзва до 1024 по широката страна.

                  Коментар


                  • От: Какъв телефон (смартфон).

                    Ето снимките от Нокията на колегата Emil_PB- https://htftp.offroad-bulgaria.com/peichev68/
                    Надявам се да не съм объркал нещо при качването на фтп-то...
                    Утре на хубава светлина ще направя снимки и видео с моята Motorola Atrix. Определено снимките й не е най-голямата сила, но като се наложи-става.
                    ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                    08седем9010З60
                    MAKE RALLY NOT WAR
                    Confidence in Motion

                    Коментар


                    • От: Какъв телефон (смартфон).

                      Ето и малко от Galaxy Ace 2, снимани през 2-те стъкла на прозореца:
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:181.0 КБ
ID:5410794
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:197.9 КБ
ID:5410796
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:1
Размер:265.8 КБ
ID:5410797
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Какъв телефон (смартфон).

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-04-20 15.30.16.jpg
Прегледи:1
Размер:149.1 КБ
ID:5412129Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-11 11.05.00.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5412130Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-08-13 13.27.30.jpg
Прегледи:1
Размер:137.7 КБ
ID:5412131Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-09-06 15.42.18.jpg
Прегледи:1
Размер:157.2 КБ
ID:5412132
                        Samsung Galaxy S Plus - 5Mpx
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-04-29 16.06.44.jpg
Прегледи:1
Размер:72.4 КБ
ID:5412133
                        И аз снимам с фотоапарат, а от скоро основно с камера (която прави и не лоши снимки) но дори и този странен модел на Самсунг прави не лоши снимки... (особено ако са само за интернет!)

                        Коментар


                        • От: Какъв телефон (смартфон).

                          Снимки правени в стая, без светлина. Мда, камерата определено не е силата на Моторолата. 5mpx.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-09-25 16.44.47.jpg
Прегледи:1
Размер:61.0 КБ
ID:5412134 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-09-25 16.45.02.jpg
Прегледи:1
Размер:55.0 КБ
ID:5412135 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-09-25 16.45.16.jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5412136
                          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                          08седем9010З60
                          MAKE RALLY NOT WAR
                          Confidence in Motion

                          Коментар


                          • От: Какъв телефон (смартфон).

                            Samsung Galaxy Xcover



                            В оригинал: https://htftp.offroad-bulgaria.com/d...2014.03.37.jpg





                            И на тази оригинала: https://htftp.offroad-bulgaria.com/denislav/Xcover/2012-09-03%2017.48.22.jpg

                            Коментар


                            • От: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                              Ще има разлика, ще пада още по -бързо батерията
                              Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                              взех го и вече 3 ден го ръчкам /инсталвам приложения,де/, телефончето е супер, но май се дължи на андроида....... как съм издържал 2 години на вин 6,5, не знам?????
                              батерията му пада бързо, но при тоя тормоз няма начин....... чакам андроид 4, да видя дали ще има разлика
                              вече с Андроид 4, да я яде батерията....колко да я яде повече - сега го зареждам всеки ден

                              я какво излезе сега
                              Finally, the Flash support will be disabled once you make the update. You can resolve this issue by downloading Adobe Flash player application from Google Play.

                              то добре, ще дам 2,90 за адобето, но все пак, за спорта - има ли безплатна алтернатива?
                              Последно редактирано от IvanIvanovi; 17-10-12, 23:26.
                              ________________________________________________
                              Subaru OUTBACK 2,5
                              Hyundai TUCSON 2.0

                              Коментар


                              • Re: Какъв телефон (смартфон).

                                Много е неприятно, когато си купиш телефон в който като екстра има флеш плеър, обаче след ъпдейта вече трябва да си го платиш.
                                Какво да се прави, политика. Ако си си запазил старото apk на флеша би трябвало да работи.

                                А за батерията - ами нормално е - малки са батериите за тези процесори, колкото е по нов андроида толкова повече процесорно време хаби

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X