Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв телефон (смартфон).

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какъв телефон (смартфон).

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Интересно. Аз съм на точно обратното мнение. А в последно време и не само аз.
    +1

    След доста сменени Уиндоус телефона се Предадох и се върнах (май за дълго) на Симбиан.
    Основните недостатъци на Уиндоус устроиствата са -
    БАВНА Работа - непредвидимо бавни!!!!;
    Огромна консумация - батерията заминава за максимум 2 дни!!! ;
    не винаги се получава очакваният резултат - натискам "зелената слушалка", а телефона "елегантно" затваря на търсещият ме

    Всичко това не е проблем при Симбиана

    Коментар


    • #17
      До: Какъв телефон (смартфон).

      Лично за мен темата симбиан е аналогична като да си закупя ли ВМ двигател или какъвто и да е друг е след като се прецака всеки си хвали хайванчето,но все пак изборът е винаги личен и свободен.
      TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
      Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
      Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
      Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

      Коментар


      • #18
        До: Какъв телефон (смартфон).

        И аз да споделя - бях die-hard Symbian потребител цели 5 години.
        От една година съм с WM 6.1 и HTC Touch Cruise и категорично правя изводи в полза на WM6.1.

        Symbian работеше бавно дори със Sony Ericsson P990i и точно Symbian "елегантно" ми се поцепваше. Да не говорим и за ужасната поддръжка - искам да го update-на и той ми казва буквално "Update is not possible for reason stated". Дори и днес не мога да си обясня смисъла на това съобщение.

        За батерията съм съгласен - не издържа 7 дена и осем нощи, но аз постоянно се ровя в нета с него и ползвам хиляди приложения.

        HTC направиха чудеса да върнат WM на сцената!

        Т.
        Good guys drive Land Rovers!

        Коментар


        • #19
          До: Какъв телефон (смартфон).

          Първоначално публикуван от Стефан ERA Преглед на мнение
          Лично за мен темата симбиан е аналогична като да си закупя ли ВМ двигател или какъвто и да е друг е след като се прецака всеки си хвали хайванчето,но все пак изборът е винаги личен и свободен.
          Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
          И аз да споделя - бях die-hard Symbian потребител цели 5 години.
          От една година съм с WM 6.1 и HTC Touch Cruise и категорично правя изводи в полза на WM6.1.

          Symbian работеше бавно дори със Sony Ericsson P990i и точно Symbian "елегантно" ми се поцепваше. Да не говорим и за ужасната поддръжка - искам да го update-на и той ми казва буквално "Update is not possible for reason stated". Дори и днес не мога да си обясня смисъла на това съобщение.

          За батерията съм съгласен - не издържа 7 дена и осем нощи, но аз постоянно се ровя в нета с него и ползвам хиляди приложения.

          HTC направиха чудеса да върнат WM на сцената!

          Т.
          Няма да споря, истината е различна за различните хора - въпрос на късмет и възприатие.
          Само искам да кажа че аз никога и на нищо не съм бил "ДайХард" почитател, напротив винаги съм се опитвал да използвам най-доброто към конкретният момент
          Със Симбиан се сблъсках за пръв път в СониЕриксън Р900 (после Р910) и бях очарован - Никакви проблеми, дълъг живот на батерията - Кеф, Р990 и подобните "наследници" ме РАЗОЧАРОВАХА ЖЕСТОКО (единият просто го изхвърлих на 3-ият ден!!!) и ме вкараха в "лагера" на Уиндоус, пробвах какво ли не, единственият които ме удовлетворяваше беше НР610 (и до днес се въргаля из къщи), всичко друго бе РАЗОЧАРОВАНИЕ, последният Гвоздей заби Прочутият НТС Тъч Диамант (само цената го спаси от изхвърляне през прозореца) и в Отчаяние попитах моята Дилърка на Телефони (Препоръчвам я!!! Ама хайде да не ме Баннат за Реклама) и тя каза Нокиа Е71 - Бях резервиран, все пак не бях пипал Нокиа (вследствие на серия разочарования) от години (6-7), но склоних да опитам и Съм ОЧАРОВАН, нямам забележки (но това естествено е лично мое мнение).
          Поздрави
          И успех

          Коментар


          • #20
            До: Какъв телефон (смартфон).

            Жена ми е с Touch Diamond и само се фръцка с него. Не му ползва и половината функции.

            Моя е Тouch Cruise, сложил съм го в херметичен плик и пей сърце. Плува, пада, мърля се и е винаги готов. Даже изглежда като нов, защото е добре защитен.

            Т.
            Good guys drive Land Rovers!

            Коментар


            • #21
              До: Какъв телефон (смартфон).

              за инфо и подръжка на дискусията това е моя избор HTC TyTN кайзер

              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Pacific; 13-05-09, 15:42.
              Око за око и светът ще ослепее

              Коментар


              • #22
                До: Какъв телефон (смартфон).

                ((((((((((( ИМА САМО ЕДИН GSM ,,,,Nokia Е 71 ))))))))))))))
                според мен даже е по добър от блекбери и от нокиа 85 и другите, удобен и стилен и голиам дисплей , а има толкова функци
                които ще го земе няма да съжелява, и цената му не висока, към 580-600 лв нов и с 2 гига памет.

                Коментар


                • #23
                  До: Какъв телефон (смартфон).

                  Аз мога да кажа за мен какъв е най-добрия избор.

                  Нокия 5800 - всичко като цяло е супер(даже се спряга цена под 300 евро януари/февруари следващата година), но още е нов модела и може да не е до изпипан. Също и съвместимостта май не е много добра и трябва да се чака за преработени версии на приложенията(не съм 100% сигурен за това, но май има нещо такова).

                  Нокия N97 - още не е излезал на пазара. Като чели има малки кусури, но все още са прототипи само. Платформата е същата(или подобна, не съм сигурен) като 5800.

                  N95 - модела е от доста време на пазара и май горе долу няма какво да се каже. Всичко е изписано по форумите и в интернет. Мисля, че също е доста добър.

                  Е71 - един приятел, който се занимава с телефони(който като видя Н97 и каза, че щом излезе го взима) ми разказа, че бил един два дена с него и бил много добър. Бил отначало резервиран и мислил, че няма да му хареса, но може би това ще е избора му.

                  HP iPAQ 614c - един друг приятел го има и не е лош. Даже е направо супер. И върши много работа. Има видео с йо-йота, книги, картинки(естествено на йо-йота))) и му върши добра работа. Единственото което би ме спряло да си купя такъв е липса на достатъчно средства и това което ми разказаха за компанията днес.

                  Като гледам май всички имат GPS и светкавица, така че май отговарят на изискванията.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Какъв телефон (смартфон).

                    Първоначално публикуван от mi6o6 Преглед на мнение
                    ... Единственото което би ме спряло да си купя такъв е липса на достатъчно средства и това което ми разказаха за компанията днес.....

                    И какво ти разказаха за тази компания? Нистина ми е интересно!

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какъв телефон (смартфон).

                      "Спарки" въпреки че свири отбой ако те изгони женати заради пилотския лиценз и кита на въртолет дето си поръчал ще те приютя в гаража ми и ща да видиш ИФОН (iPHONE)-то на Ейпъл....май няма ГПС ...амъ е много "юзър френдли"...последно "Джеф" май го внасяха официално(незнам коя версия, че са няколко) за 1300лв
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какъв телефон (смартфон).

                        Ами, разказа ми го един човек, който е работил и работи в IT областта от около 1992.
                        Ами основното, че вече те нищо не произвеждат, а само продават. Как от копания която обичал и много уважавал се превърнала в компания, която дава на други компании да правят неща като ги продават за свои. Почти всичко което са правили вече не го правят или поне не качествено. (Забравих да питам за джобните им устройства)
                        (имам причини да му вярвам на поне 99%)

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какъв телефон (смартфон).

                          Първоначално публикуван от mi6o6 Преглед на мнение
                          Ами, разказа ми го един човек, който е работил и работи в IT областта от около 1992.
                          Ами основното, че вече те нищо не произвеждат, а само продават. Как от копания която обичал и много уважавал се превърнала в компания, която дава на други компании да правят неща като ги продават за свои. Почти всичко което са правили вече не го правят или поне не качествено. (Забравих да питам за джобните им устройства)
                          (имам причини да му вярвам на поне 99%)
                          To се получи ОфТопик, ама твоя познат маже и да е прав (до голяма степен е за почти всички в ИТ бранша с малки изключения), но и не съвсем. А че нещата се променят - е вярно, но във всяка промяна има и добро и лошо, зависи от гледната точка.....

                          Коментар


                          • #28
                            До: Какъв телефон (смартфон).

                            Първоначално публикуван от mi6o6 Преглед на мнение
                            Нокия 5800 - всичко като цяло е супер(даже се спряга цена под 300 евро януари/февруари следващата година), но още е нов модела и може да не е до изпипан. Също и съвместимостта май не е много добра и трябва да се чака за преработени версии на приложенията(не съм 100% сигурен за това, но май има нещо такова).изискванията.
                            Четох доста за 5800 и за Симбиан серя 60 5-то поколение.Това което четох е,че 5-тото поколение ще е съвместимо с приложение предвидени за по-старите версии (примерно 3-та).Не знам до колко достоверна е информацията,но ако наистина има съвместимост няма нужда да се чакат приложения специално за 5-та версия
                            Renault Scenic RX4 2.0 16V 140hp

                            Коментар


                            • #29
                              До: Какъв телефон (смартфон).

                              Първоначално публикуван от mi6o6 Преглед на мнение
                              ...

                              Нокия 5800 - всичко като цяло е супер(даже се спряга цена под 300 евро януари/февруари следващата година), но още е нов модела и може да не е до изпипан. ...

                              Ето едно видео ревю на български
                              http://www.techamok.com/?pid=5559

                              Коментар


                              • #30
                                До: Какъв телефон (смартфон).

                                Каквото и да вземеш, гледай да има копчета. От тези обикновенните копчета под дисплея. Не прави грешката да вземеш нещо, което разчита само на тъчскрин. Представи си, че шофираш, звъни ти някой, който пък иска номера на 3-ти човек... Ако нямаш нормална клавиатура си дотам...

                                Аз поради тази причина си взех един Асус P750 http://www.gsm.bg/reviews/single/?ID=5813

                                Има си всичко необходимо: WiFi, GPS, 3MP камера и т.н. Батерията на моя кара по 2 дена (сега в кризата до 4 дена) Стойка за кола + зарядно за кола и PC... и т.н.

                                Ако те "грабне" или просто се интересуваш - кажи да споделя повече инфо....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X