Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Santa Fe

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Santa Fe

    Приятел иска да си взима такъв джип ако няко знае нещо за него моля споделете

  • #2
    Нищо хубаво не мога да кажа, то даже не е джип...
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Баща ми кара такова вече 3 години и никакви проблеми. За този клас автомобили е много добро, удобно и динамично. Само "ЗА" от мен
      УАЗ - Where I go there are no roads!!!

      Коментар


      • #4
        какво ще взима - ново от магазина или?

        Малко скъпо ми се вижда новото Санта Фе, иначе е много изпипано...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Новото Santa Fe определено е класа над предишното поколение. Ако ти трябва голям удобен 4х4, без претенции за сериозен оф-роуд - действай!!!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от izo4x4
            Новото Santa Fe определено е класа над предишното поколение. Ако ти трябва голям удобен 4х4, без претенции за сериозен оф-роуд - действай!!!
            Какво е новото в трансмисийте блокажите и окачването.

            Коментар


            • #7
              става въпрос за ново от магазина

              Коментар


              • #8
                Според мен новата генерация си струва всеки лев(разбира се зависи за какво ти трябва-няма притенции за сериозен оff-road-ар.)Но иначе 10 ваздушни вазглавници,2.2 дизел,150 коня-напълно достатъчно..Съотношението на задвижващите колела се дели автоматично,като има разбира се и принодително разделяне 50:50....за мен е един много сполучлив модел.

                Коментар


                • #9
                  Re: Santa Fe

                  Първоначално публикуван от lubobunker
                  Приятел иска да си взима такъв джип ако няко знае нещо за него моля споделете
                  Не го познавам но мога да предположа че е човек със стабилни и високи доходи който не разбира от коли. За него джипа е самоцел. Така иска да направи впечетление основно пред своите познати и приятели които също не разбират от коли. Горещо препоръчвам покупката на въпросния Хуидаи. Нали трябва да се различаваме все пак. Дет се вика да се знае кои кои е.

                  Коментар


                  • #10
                    ))))))))) Че кво, сичко е правилно)

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Стефан
                      ))))))))) Че кво, сичко е правилно)
                      Недеи се прави на шматка. Тва не си ти. Ти разбираш от коли.

                      Коментар


                      • #12
                        Е да де, ама смешно)) То верно на такива - и такива коли са им жипове, нека си мислят че имат)

                        Коментар


                        • #13
                          аз съм противник на корейски автомобили, ама той това си е харесал, освен това дори да му кажа нещо за въпросния модел надали ще ме послуша. Не харесвам тъй наречените градски джипове.

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Santa Fe

                            Първоначално публикуван от kinex
                            Първоначално публикуван от lubobunker
                            Приятел иска да си взима такъв джип ако няко знае нещо за него моля споделете
                            Не го познавам но мога да предположа че е човек със стабилни и високи доходи който не разбира от коли. За него джипа е самоцел. Така иска да направи впечетление основно пред своите познати и приятели които също не разбират от коли. Горещо препоръчвам покупката на въпросния Хуидаи. Нали трябва да се различаваме все пак. Дет се вика да се знае кои кои е.

                            абсолютно точно определение

                            Коментар


                            • #15
                              А Хюндай, мисля са единствените в момента на Българския пазар, които дават 5 години гаранция! Това е едни доста голям плюс !
                              RB Patrol Team

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X