Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Окончателно ви казвам СБОГОМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Окончателно ви казвам СБОГОМ

    Първоначално публикуван от Yaro
    Уважаеми banjo,

    Вие сте получили картон за нарушение от OFFRoad-Bulgaria.com.

    Причина: Неподходящ език!
    -------
    Колега, явно не винаги е добре да слушаш приятелите си.
    Повече аргументи и повече култура в общуването.
    Благодаря за разбирането.
    -------

    Това нарушение ви записва 5 точки и като резултат е възможно да ви донесе автоматични рестрикции до определени функции а комбинирано с друго е възможно да доведе до автоматичен бан. Моля имайте в предвид че някои нарушения имат срок след който изтичат но сериозните нарушения е възможно да останат за постоянно.

    Оригиналният текст:
    https://offroad-bulgaria.com/node/1001383
    Един познат ми каза един лаф: "Убий простия с мълчание"
    Не ми беше приятно да споря със СУПЕР МОДЕРАТОРИ които се мислят за богове
    Всичко най-добро,
    OFFRoad-Bulgaria.com
    Явно почнахте да се надпреварвате кой ще ми пусне предупреждение. Наистина "Убий простия с мълчание". Сбогом на форума в който модераторите се имат за богове.


    Модераторите в този форум взимат връх над простотията. "Убий простия с мълчание" е една велика мисъл която мятам да спазвам. Само съжалявам че съм се занимавал с хора като модераторите тук. Препоръчвам на Администратора да разгледа много добре кои са змиите в управлението на форума. Приятно ми беше с повечето членове на форума.
    СБОГОМ
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

  • #2
    До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

    Стига бе, и ти ли И к'во, голямо важно станало. Уж сте мъже за (след ) женене, пък ....

    Така или иначе ще ни липсваш ...

    (Но пък модовете са прави за езика в случая)
    Давайте го по-леко всички, а.
    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

    Коментар


    • #3
      До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

      Нека мълчанието започне сега....

      А ние простите змии ще лягаме да мрем...... бай бай Банжо.....

      Коментар


      • #4
        До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        ... Модераторите в този форум взимат връх над простотията. ...

        Знаеш ли, че в същност точно това им е работата.

        Не знам какви са твоите критерии, но според доста хора епитетите по адрес на опоненти и техните мнения, както и използването на заплахи като аргумент в спора, определено могат да се класират в раздел "Простотии" ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

          Сега ще е малко по спокойно

          Коментар


          • #6
            До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

            Ще се самоцитирам от едно друго мнение по друга тема, но много близко и актуално и сега. http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=41311 Повече няма какво да кажа.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #7
              До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

              Много жалко. Поредния безсмислен спор. В поредната провокативна тема. И пак си тръгва човек който знае много и винаги е споделял знанията си с нас.
              Не е лошо да се замислим.
              Сбогом друже!

              Коментар


              • #8
                До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                ....Приятно ми беше с повечето членове на форума.
                СБОГОМ
                Е, не на всички им беше приятно, но това е едно много правилно решение, достойно за уважение

                Коментар


                • #9
                  До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

                  Всички сме непораснали мъже които обичат да се ровят в калта с колемите си играчки, ама това вече го обърнахме на детска градина ....
                  Последно редактирано от pepodzvera; 15-12-08, 19:57.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

                    Първоначално публикуван от pepodzvera Преглед на мнение
                    Всички сме непораснали мъже които обичат да се ровят в калта с колемите си играчки, ама това вече го обърнахме на детска градина ....
                    М, това е нищо. Изтървал си едно шоу отпреди няколко месеца.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

                      Първоначално публикуван от pepodzvera Преглед на мнение
                      Всички сме непораснали мъже които обичат да се ровят в калта с колемите си играчки, ама това вече го обърнахме на детска градина ....
                      А кое точно е детска градина,извинявам се ако е спам.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

                        Първоначално публикуван от <bedniagizmi> Преглед на мнение
                        Сега ще е малко по спокойно
                        Работата е в това че може да стане не само спокойно но и скучно.
                        Като гледам Близнака го няма отдавна. Е пише за некое и друго състезание от уважение към форума (и админа) и толкова. А едно време имаше дълги и чак ОБРАЗОВАТЕЛНИ теми.(с последното не се ебавам).
                        Също така гледам че доста хора вече ги няма без да са пускали теми У тоя раздел.Сещам се за поне 10-тина човека. (нЕма нужда да ги изброявам).
                        Раздела с разходките (че ми е слабост) - и той доста е затихнал ми се струва. (да не кажа че агонизира).
                        Ама ще кажете че и (без петел се съмва) А дано е верно.
                        Скоро да сте чели нещо от (или да е коментирал) Алекс Марков.
                        Може пък да има много работа ..... знам ли. Ама преди време не беше така.....
                        А бе много го мислим бе..... Както се казва ще порастнат пилци ще ..... нещо за квачки беше май .

                        Коментар


                        • #13
                          До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

                          Wseki един форум рано или късно се изчерпва
                          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                          Коментар


                          • #14
                            До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

                            Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                            Wseki един форум рано или късно се изчерпва
                            Дали?!!! Съмнявам се. А на Банджо ще му кажа чао. Аз лично съм разочарован от него и една некоректна постъпка към мен. Сигурен съм, че ще прочете това, за това го казвам. Истинските мъже не постъпват така с доскорошните си приятели, а именно да се опитват да предизвикат сълзливи отзиви за поведението си.
                            Последно редактирано от Goblin; 16-12-08, 19:11.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Окончателно ви казвам СБОГОМ

                              Искам да вмъкна със съжаление... ако форума беше една маса с пиене и ядене, всички спорове от вечерта, на сутринта щяха да са забравени приятелски разправии. И масата винаги щеше да е пълна. За съжаление масата е малка и не е на живо.

                              Всеки има право на мнение и избор. Виждал съм го веднъж. Не го познавам. Решил да си ходи... има право. Дошъл е сам и сам си е отишъл. Дайте да не коментираме. Просто трябва да си направим изводи: кой, какво, как и защо казва. За да няма сръдни и недомлъвки. Вярвам, че от мъжки думи тук едва ли някой би се обидил.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X