Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Имам нужда от колега в Плевен

    Здравейте съфорумци! От няколко години чета форума и се образовам, но вече е време и аз да се присъединя. Предстои ми покупка на джип и имам нужда от помощ. Може ли някой колега от Плевен да провери едно Терано 2,4 I внесено от Швейцария. От Шумен съм и ако е в добро състояние да паля колата и да го вземам.

    Коментар


    • От: Имам нужда от колега в Плевен

      Може ли малко повече подробности - къде е публикувана обявата, евентуално - къде се намира (частно лице, автокъща)?
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Време е да съживим малко тази тема
        На крачка съм да взема Isuzu D-Max 3.0 2007-a година и се нуждая от помощ за оглед или съвет къде да я закарам, за да я огледат.

        Днес звънях в София Франс Ауто, където срещу 125лв ще направят диагностика - оглед, ходова, компютърна диагностика.

        В тази връзка имам няколко въпроса:
        1. Да търся ли други варианти за сервиз или най-добре да я карам направо във София Франс Ауто? По възможност, ако има алтернатива да е в западната част на София
        2. Имам VIN-a на пикапа, но след дълго търсене в интернет (по принцип преди да купя кола, винаги проверявам в autodna) не успях да намеря задоволителна информация. Някой има ли линк за VIN decoder за Isuzu? Или отново да разчитам на оторизирания сервиз?
        3. Някой разбиращ от D-max, би ли се съгласил да огледа пикапа с мен още веднъж, тази седмица? Моите лични впечатления от тази кола са много добри - липсва корозия, купето и салона са много запазени. Двигателя пали и работи равномерно и добре, няма шумуве по окачването и в общи линии возията е перфектна (за пикап). Единствено имаше омасляване по ДВГ-то отпред, което според продавача е заради гарнитурата на капака. Продавача е частно лице и ми се стори много свестен.

        П.П. Не мога да пратя линк към обявата, тъй като го капарирах и пича я свали. От София съм, колата е на запад от София.

        Коментар


        • Хайде и аз да се разпиша в тази тема. Трябва ми помощ за оглед на една Мазда В2500 , най вече ме интересува състоянието на рамата, че е австрийка, освен стандартните неща де. Продавача предлага сервиз с подемник, но ми трябва човек, който знае къде да ръчка да дойде с мен.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • Здравейте колеги,
            харесал съм си едно Terrano II във Варна. Тъй като това ми е първата джипка, ако някой, който разбира повече дойде за един поглед ще съм много благодарен. Обявата е с номер в мобиле 21607976157763251

            Коментар


            • Първоначално публикуван от nikkola Преглед на мнение
              Здравейте колеги,
              харесал съм си едно Terrano II във Варна. Тъй като това ми е първата джипка, ако някой, който разбира повече дойде за един поглед ще съм много благодарен. Обявата е с номер в мобиле 21607976157763251
              От къде си и кога смяташ да ходиш на оглед ?
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • nikkola
                nikkola коментира
                Редактиране на коментар
                Пратих ти едно съобщение на лични.

            • Здравейте,имам интерес към едно чероки в Добрич,но ми е бая далече само за оглед.Има ли човек наблизо,който може да отиде и да го погледне?Интересува ме главно ръждата,и като цяло състоянието му.Качвам линк към обявата
              https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...4&slink=nr8e32
              Yamaha Yz450F
              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
              Всичко с ''рошави''гуми!

              Коментар


              • Здравейте да помоля и аз за съдействие за оглед на един Гранд wk 5.7 hemi във Велинград или да препоръчате човек наблизо при когото да го го закарам да го погледне в района ? Аз съм от София.

                Коментар


                • Някой от Монтана,който би огледал едно пежо 307,бензин?Главно ме интересува корозия и общото състояние на автомобила.
                  Yamaha Yz450F
                  Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                  Всичко с ''рошави''гуми!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X