Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ от Плевенчани или Софиянци разбирачи?

    Колеги, моля за едно рано от Плевенчани или хора от региона. Искам да купя една Сузука от там, знам какво да гледам, но никога не съм имал такава джупка и не съм запознат напълно. Можете ли да ми препоръчате сервиз или човек от там, при когото да прегледам колата преди да я закупя?
    Също така, независимо че корените ми са от този град...нямам никаква идея и за нотариоус....дали можете да ме насочите към някой?

    Ще съм ви много благодарен.

    Ако пък на някой случайно му се занимава да дойде с мен на неделна разходка от София до там...е добре дошъл, бирите са от мен.

    можете да ми пишете тук или да ми ми клипнете на 0885 890998 аз схте ви се обадя

    Благодаря предварително

    Поздрави
    ....!

    Коментар


    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

      Да повече инфо - къде се продава въпросното Сузуки, да се ориентираме.
      Кога имаш намерение да идваш към Плевен за оглед? Най-голям успех би имал по време на състезанието в Лазарово в края на сегашната седмица, защото в региона ще идват колеги от София, а и доста познавачи на марката ще са около трасето. Винаги ще се намери някой, който извън състезанието да метне един поглед.
      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

      Коментар


      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

        Харесъл съм си едно cr-v автоматик 99г. от Горубляне. Та на някой собственик на такова хонде дали му се разкарва до там да ми прави компания
        WG 2.7 CRD

        Коментар


        • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

          Здравейте, нов съм във форума харесал съм си Хюндай Теракан на Горубляне ... %&^()... и понеже имам интерес и желание да се кача на джип от доста време следя и чета из форумите за споменатия модел възможно ли е да получа малко съвети и препоръки за въпросната джипка!? А няма как да купя нещо от което не разбирам!
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 07-07-13, 10:55.

          Коментар


          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

            mopoto_1004 - на Горубляне имам приятел с сервиз точно за Хюндай - на 400-500 метра се намира от въпросния джип.
            Може да го питам дали ще спретне оглед. Ако искаш ми пиши на лични

            Коментар


            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

              Харесал съм едно Suzuki Jimny, което се намира в Бургас.

              Ако на някой колега от Бургас не му представлява трудност да хвърли едно око на въпросната джипка, дали си заслужава да знам дали да ходя да я гледам и аз допълнително.
              Предварително благодаря. Черпенето е ясно, ако стане нещо.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-01-13, 12:38.
              Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
              Dacia Duster 4WD

              Коментар


              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                Може би няма колеги от Бургас, които да са видели молбата ми
                Ако има колеги покрай Петрич, моля ако имат възможност да погледнат тази

                Предварително благодаря.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 12-01-13, 12:38.
                Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                Dacia Duster 4WD

                Коментар


                • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                  Здравейте!
                  Имам нужда от помощ за оглед на Jeep Grand Cherokee 5.2 95г. в Белово, Пазарджишко. Моля, ако някой има желание да помогне, да ми пише, за да организирам нещата. Ще бъда крайно задължен за всякакво съдействие.

                  Коментар


                  • Оглед на Дискавъри в пловдив

                    Здравейте колеги!
                    Искам да попитам дали някои може да окаже съдействие при огледа на това Пловдивско Дискавъри или да ми препоръча сервиз в който могат да помогнат.



                    (номер на обявата в мобиле.бг 21346328693567286, продавач АВТОБОРСА ПЛОВДИВ бул. Асеновградско шосе О879З16ОО6)
                    Последно редактирано от nickbochev; 17-09-12, 23:42. Причина: премахване на линк към сайт за търговия на автомобили

                    Коментар


                    • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                      Късно ти виждам поста.
                      Ако още имаш интерес звънни на 0888 557Ч7Ч, Вальо.
                      Минавам от там всеки ден.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                        Някой да удари едно рамо в Кюстендил или да препоръча доверен сервиз за оглед на фронтера?

                        Коментар


                        • Помощ при огледа на Паджеро

                          Паджерото се намира в Троян


                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pajero_offer.jpg
Прегледи:1
Размер:156.4 КБ
ID:5440423


                          Ако има някой от Троян,да хвърли едно око на джипа дали си заслужава да пътувам от Благоевград до Троян за да го гледам и купувам.
                          Последно редактирано от nickbochev; 02-01-13, 21:26. Причина: премахване на директен линк към търговски сайт
                          0878535960-Боби
                          YAMAHA WR 400
                          MITSUBISHI PAJERO 3,0 V6
                          SUZUKI GRAND VITARA 1,6 16V 04

                          Коментар


                          • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                            Здравейте.
                            Можете ли да ми препорачате сервиз за оглед и диагностика на Фронтера. Ходова част, двигател и електроника.
                            Ако може сервизът да е в района на Горубляне София.
                            Моделът е .................
                            Външно колата е в добро състояние няма забележки. Но не разбирам от коли и искам а я погледнат и в сервиз.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 13-01-13, 10:11. Причина: Линк

                            Коментар


                            • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                              Първоначално публикуван от lllyubo Преглед на мнение
                              ..... Горубляне София.
                              .....
                              vladi333
                              Звънни да ти дам тел.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: Помощ за оглед преди покупка на 4х4!!

                                някой от колегите от Варна случайно да е поглеждал тази хонда в автосалон "Крис", до "Автотрейд". Харесал съм си такава количка и търся нещо добро. От Бургас съм и искам да знам заслужава ли си да се разхождам до Варна.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:2
Размер:89.5 КБ
ID:5448013
                                Honda HR-V 4WD D16W1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X