Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Вальооо вас не ви видях.Да не се отказахте бе?
    ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Ето малко снимки от състезанието,надявам се да не обидя някой с това че ги пускам.Състезанието беше доста атрактивно ,хареса ми и мога да кажа че си заслужаваше да се види - БРАВО !
      Прикачени файлове
      JEEP PATRIOT, 2.0CRD , 2008
      JEEP CHEROKEE XJ ,SPORT 4.0L 2000
      JEEP COMMANDER, 4.7L , 2009
      JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4.7L H.O , 2005 OVERLAND 0878102108 -Иван

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Още снимки .
        Прикачени файлове
        JEEP PATRIOT, 2.0CRD , 2008
        JEEP CHEROKEE XJ ,SPORT 4.0L 2000
        JEEP COMMANDER, 4.7L , 2009
        JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4.7L H.O , 2005 OVERLAND 0878102108 -Иван

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          поздравления за доброто състезание определено ми хареса но си мисля ,а и не само аз че малко надценихте възможностите на машините
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            И така, днес Приморско ни посрещна с много вятър, обещания за дъжд и надъхани състезатели пред хард кално трасе
            Организаторите се бяха постарали доста и за първо състезание организацията беше перфектна
            Малко бяха надценили състезателите с трасето според мен, но ако ще има "Траял Шампионат", време е и джипките вече да се стягат по-сериозно





            Публика, съдии, състезатели леко се изправиха на "нокти" от трасето, но отказали се нямаше





            И се започна едно мятане из калта, едни "дълги и продължителни" лебедки и изобщо купон за публиката и "гърч" за екипажите









            Явор "удряше" решаващ крак и пресмяташе още колко лебедки трябва да внесе...



            Иван Попов отново "нахрани" публика и фотографи със зрелища





            После се наложи лек ремонт в трасето, но Иван даде "всичко на късо" и изкара още цели 10 метра





            Алекса му пропуснах старта, но видях, че и той се стараеше за фотографите...





            След като почти премина препятствието напред, реши да го мине и на заден ход...защото видя, че има и трактор...





            След малко, като "му дойде" на интернета ще кача и снимки от любимата ми серия "Мъката на навигатора"...
            Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-03-09, 19:14.

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Дамян и Стоян бяха вложили много старание за да имат поле за изява навигаторите...имаше кал в изобилие
              Още първите екипажи се "поизцапаха" и си "подсказаха", че "минимум 5 лебедки на кола ще трябват"









              "И сега кво праим ? Изцапах се..."





              И единствената жена навигатор в това състезание Мариела Ценева !
              Помолих Иван да ме изненада и да финишира без да каля девойката, ама напразно...







              Явор се изяви и като джентълмен...докато беше чистичка Мариела, после вече не я искаше...







              "Ей, там е чисто и няма кал"



              "Абе май ме метнаха, че има нещо чисто и сухо тука..."









              Това е от мен, беше студено и не успях да "нащракам" всички ! Успех утре на всички участници и безаварийно !
              Последно редактирано от ТОДОР ХРИСТОВ; 21-03-09, 20:09.

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                Неска като бях когато стартираше Иван Попов беше доста позитивно настроен за състезанието определено джипа му имаше доста мощ в него като го режеше в критичните в ритъма на музиката. Определено неска беше доста трудно трасе .Най-леко минаха Сузикитата Самурай Бъчето от Ямбол доста изтормози неговото на трапа с дърветата , Румен с Паджерото дълга база като счупи полуоска вика на багериста давай за тавана го забивай и навън .

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  Следващото съзтезание ще бъде яко ,ако участват мотори и атв-та

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    още малко снимки
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Май е имало какво да се види. Пожелавам успех на състезателите утре!

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Привет и от мен. Днешното състезание беше истинско изпитание за джиповете и най вече за навигаторите Много добра организация, истински трайал За доброто настроение на публиката и музикално оформление както винаги Ванката (PACH) беше на най високо ниво Ето малко снимки и от мен















                        И един затънал хакер-навигатор
                        [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                        [B]If you want, you can![/B]

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Днес състезанието беше доста интересно за зрителите(като мен) и кошмарно за участниците(поне така си мисля). Според мен органозаторите малко са се престарали с трасето, или подготвените машини бяха малко(това ще го кажат тези дето разбират). Но мисля че като за първи път неможе всичко да е перфектно. От мен едно голямо БРАВО за всички(организатори, съдии и участници), получи се доста атрактивно състезание.

                          Коментар


                          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                            А дали някой от организаторите ще ни каже какво е класирането от деня Дочух че най добро време е дало най лилавото Сузуки Самураи с най готините пътеки за преминаване (строителни талпи) Ама дали е вярно

                            [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                            [B]If you want, you can![/B]

                            Коментар


                            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                              Съжалявам,че неможах да присъствам,но-пусти му проблеми.Пожелавам утре успех на всички.Ако може и някакво инфо и за класирането няма да е лошо.

                              Коментар


                              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                                Състезанието беше зрелищтно за публиката и тежко за екипажите.Поради сложния терен участниците трябваше да преценят дали да атакуват дадено препятствие или да го заобиколят.Според мен там беше тънката част-просто някои състезатели загубиха ценно време в борба с непреодолими участъци.В последствие след нужда от чужда помощ губеха и точки.Бъчето със Саморая съумя много добре да подбере препятствията и показа как се кара,когато са в синхрон машина и пилот.Яд ме е за Емил с УАЗ-а и Иван Попов с Витарата,които не веднъж са показвали какво могат.Просто машините им не издържаха.Признавам,че много се радвам,когато видя на терена УАЗ.Успех на всички участници утре.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X