Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся стругар в София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Търся стругар в София

    Също и фирма Обликос в студентски град . Режат ти колкото искаш .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • #62
      От: Търся стругар в София

      Колега seк.1 може един телефон...за една по-сложна изработка.

      Поздрави!

      Коментар


      • #63
        От: Търся стругар в София

        И аз търся стругар в София (северната част, Люлин).
        Става въпрос за детайла от картинката - два броя, материал - по възможност неръждаем (все пак ще се ползва по багажника на джипа)
        Срока не е важен, интересува ме колко ли ще струват две бройки. Размерите са пожелателни, толеранса спокойно може да е +-0,5mm.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #64
          От: Търся стругар в София

          Защо не погледнеш тук http://www.baktrade.com/home/view/categoryid/9 има готови решения и разнообразие.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #65
            От: Търся стругар в София

            Благодаря за уместното предложение, проверявал съм ги и нямат заключващ болт с ръкохватка.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              От: Търся стругар в София

              тоест трябва да се изработи само шпилката означена като "стругови детайл" ?
              и добре е да се укажат стъпките на резба и дали е лява или дясна- щото всичко става - пример теглича на голфо

              Коментар


              • #67
                От: Търся стругар в София

                Да, само струговият детайл, резбите са най-обикновени (най-разпространените), но това разбира се ще го уточня с стругарят.


                Към следващото мнение на Спарки
                Ъхъ де, и аз така мисля.
                Последно редактирано от Paladin; 13-02-14, 11:43.

                Коментар


                • #68
                  От: Търся стругар в София

                  Първоначално публикуван от i208 Преглед на мнение
                  тоест трябва да се изработи само шпилката означена като "стругови детайл" ?
                  и добре е да се укажат стъпките на резба и дали е лява или дясна- щото всичко става - пример теглича на голфо
                  Е, стъпките като не са указани, значи че са стандартните за диаметъра и със стандартна посока.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Търся стругар в София

                    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                    И аз търся стругар в София (северната част, Люлин).
                    Става въпрос за детайла от картинката - два броя, материал - по възможност неръждаем (все пак ще се ползва по багажника на джипа)
                    Срока не е важен, интересува ме колко ли ще струват две бройки. Размерите са пожелателни, толеранса спокойно може да е +-0,5mm.
                    Да кажа че вече не търся щото си намерих за 8.50лв. на брой. Вчера питах, днес ми казаха цената и в понеделник ще ида да си го взема. Няма да казвам къде щото си е фирма (не е някой дядо в някои гараж) да не става реклама.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Търся стругар в София

                      Би ли казал от какъв материал ще се направят? Предполагам по-лесни се работи алуминии от неръждавейката.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Търся стругар в София

                        Марката на материала не го знам, само знам че е неръждаема стомана. Все пак ще го ползвам за болт и алуминии не е удачно.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Търся стругар в София

                          Колеги, кой/къде може да помогне за удължаването на стержен на вилка за колело? Трябва да се направи втулка от тръба с диаметър примерно 0.1 мм по-голям от вътрешния на стержена, която да се набие в него и на тази втулка да се набие удължителя....
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • #73
                            От: Търся стругар в София

                            Колеги,
                            И аз да се разпиша - търся изработване на единичен детайл - дълъг е около 6 см:

                            https://plus.google.com/u/1/photos/1...71160859925361

                            Стругарите в МЕИ дали ще се навият?
                            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                            Коментар


                            • #74
                              От: Търся стругар в София

                              Това от снимките е за фрезист. Не виждам каква част от него въобще може да се направи на струг.

                              ...и... доста ще олекнеш. Детайла е доволно сложен. В смисъл, поемащ доста време за изработка.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Търся стругар в София

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Това от снимките е за фрезист. Не виждам каква част от него въобще може да се направи на струг.

                                ...и... доста ще олекнеш. Детайла е доволно сложен. В смисъл, поемащ доста време за изработка.
                                Или трябва да се направи на фреза, или да го отлеят някъде - това пък съвсем не знам къде може да се направи.

                                За съжаление не се продава като резервна част. Мога да си купя нова пушка за скромната сума от около 200 евро.
                                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X