Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

    Честито Краси със здраве И аз ще се запиша в kawasaki green team Надаявам се няма значение възраста

    Коментар


    • #17
      До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

      Първоначално публикуван от Suzukito1 Преглед на мнение
      Честито Краси със здраве И аз ще се запиша в kawasaki green team Надаявам се няма значение възраста
      Няма

      Коментар


      • #18
        До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор Kawasaki Team Grean

        Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
        На Коча ще карам с него и ще пиша
        Коча мина още нищо не си писал впечатления и тем подобни как се дьржи тази машина в оширено Ендуро.
        [SIGPIC][SIGPIC][SIGPIC]С Тачката е лесно:wink:[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #19
          До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

          краси имам въпрос към теб как става схемата ако примерно аз съм от варна но искам да се запиша в еди моторс ? и още нещо задължително ли е да съм с кавазаки
          [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

          Марин Маринов - 0885114702

          Коментар


          • #20
            До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор Kawasaki Team Grean

            Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
            Коча мина още нищо не си писал впечатления и тем подобни как се дьржи тази машина в оширено Ендуро.
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...128#post566128 тук е писал !

            Коментар


            • #21
              До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

              Първоначално публикуван от NooS Преглед на мнение
              краси имам въпрос към теб как става схемата ако примерно аз съм от варна но искам да се запиша в еди моторс ? и още нещо задължително ли е да съм с кавазаки
              Не е задължително,може и с КТМ да си.
              От догодима имаме 2 фирмени отбора на Кавазаки и на Бета и ЕДИн отворен за всички, в него за сега има 7-8 Ренегата(Горублянци) 5-6 Ямахи,2-3 тенерета, 4 Фалкона...
              Последния път като обикаляхме Витоша бяхме над 45 АТВ ,имаше много нови лица почти всички с други марки
              Повечето се записват заради преходите,но практиката показва че след година идват и на състезанията

              А за записването следи форума ще пусна тема кога ще ни е събранието.
              Ще има и онлайн записване

              Коментар


              • #22
                До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор Kawasaki Team Grean

                Първоначално публикуван от ta4kata risk-gabrovo Преглед на мнение
                Коча мина още нищо не си писал впечатления и тем подобни как се дьржи тази машина в оширено Ендуро.
                Голям кеф е с 450тката.В събота се забих по най-големите хендеци и не съм закъсал нито веднъж
                Нашите с моторите не могат да ме стигнат
                имам и видео тия дни ще го кача

                Коментар


                • #23
                  До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

                  Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                  Не е задължително,може и с КТМ да си.
                  От догодима имаме 2 фирмени отбора на Кавазаки и на Бета и ЕДИн отворен за всички, в него за сега има 7-8 Ренегата(Горублянци) 5-6 Ямахи,2-3 тенерета, 4 Фалкона...
                  Последния път като обикаляхме Витоша бяхме над 45 АТВ ,имаше много нови лица почти всички с други марки
                  Повечето се записват заради преходите,но практиката показва че след година идват и на състезанията

                  А за записването следи форума ще пусна тема кога ще ни е събранието.
                  Ще има и онлайн записване
                  еми може ама не съм с китайче 200cc съм, ама мисля че това не пречи да се печелят състезания-давам пример в атв форума бях чел че
                  някакъв кииуей е спечелил състезание в гърция. на мен най-големие ми проблем е местоположението аз съм във варна а еди моторс е в софия и това е най-големия проблем а другия е машината ама с толкова финанси толкова какво да се прави скоро с баща ми мислим да взимам кфх 450 (отдавна съм зарибен по тоя модел) и мисля че с него шанса ми е по-голям ама както и да е разстоянието пак си остава голямо
                  [IMG]http://img.userbarz.com/18/3586.gif[/IMG]

                  Марин Маринов - 0885114702

                  Коментар


                  • #24
                    До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор Kawasaki Team Grean

                    Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                    Нашите с моторите не могат да ме стигнат
                    Краси да не би да си забравил ,че и аз бях там с мотора
                    Последно редактирано от Desislav Cekov; 25-12-08, 09:51.

                    Коментар


                    • #25
                      До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

                      с кои мотор ???

                      Коментар


                      • #26
                        До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

                        77 твоя лош сън

                        Коментар


                        • #27
                          До: МСК ЕдиМоторс прави нов отбор "Kawasaki Team Green"

                          Аз съм горд притежател на KAWASAKI KX и имам няколко въпроса:
                          1. Добре дошли ли са съвсем начинаещите? Аз карам само от около 3-4 месеца.
                          2. Колко струва записването в клуба и въобще всички такси там..
                          3.Каква е възростовата граница? Аз лично съм на 16 и засега нищо друго не ме интересува освен мотокроса и ендурото
                          4.Как се провеждат тренировките и заплащат ли се или влизат в някоя обща такса.
                          Последно редактирано от flashMX; 04-01-09, 14:10.
                          [COLOR=RoyalBlue][I][IMG]http://www.pro-manuals.com/images/yamaha_logo-small.gif[/IMG] [COLOR=RoyalBlue]YZ250F 2005[/COLOR][/I][/COLOR]

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X