Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 09-10.05.2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лазарово 09-10.05.2009

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Ако погледнем класирането по марки ще видим, че при почти заводски машини(каквито бяха болшинството) руските са много подходящи за тежък офроуд. Аз, като член на клуб "Газ-69" искам да ви кажа: "Колеги, когато на светофар спрете до някоя кална и раздрънкана Уазка не я поглеждайте високомерно! Въпреки спартанския си вид тя има неподозирани възможности!"
    Колега като се има предвит че повечето уазки бяха с блокажи смятам че Самурая се представи най-добре
    Евала на Светльо за представянето
    SUZUKI SAMURAI
    http://htftp.domainbg.com/icofresh/a...m/new-logo.jpg

    Коментар


    • До: Лазарово 09-10.05.2009

      Поздрави за всички участници в състезанието и специално за пловдивския екип. Благодарности към организаторите за добрата подготовка, както и за съдействието след състезанието.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Лазарово 09-10.05.2009

        Браво на организаторите,вдигнаха нивото на адреналина...
        И да споделя нещо неприятно.По време на един малък ремонт Близнаците използваха "Джек"-а и го оставиха на пет метра от колата и след десетина минути той си тръгна сам,та ако някой има наблюдения относно самоволното му напускане нека сподели...

        Коментар


        • До: Лазарово 09-10.05.2009

          До колкото знам въпросния джек последно е забелязан подпрян на сградата. След това е изчезнал...
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • До: Лазарово 09-10.05.2009

            Само да ви кажа,че това което се е случило с джека неме учудва все пак сме във България.Голямо браво на организаторите и съдийте,перфектно се представихте.

            Коментар


            • До: Лазарово 09-10.05.2009

              Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
              Ако погледнем класирането по марки ще видим, че при почти заводски машини(каквито бяха болшинството) руските са много подходящи за тежък офроуд. Аз, като член на клуб "Газ-69" искам да ви кажа: "Колеги, когато на светофар спрете до някоя кална и раздрънкана Уазка не я поглеждайте високомерно! Въпреки спартанския си вид тя има неподозирани възможности!"
              Колега нали знаш коя е най проходимата кола.

              ПРЕЖАЛЕНАТА а като струва 1000лв. с всички тунинги по нея как да не я прежалиш тая хубава уазка.със здраве да си ги карате.
              OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
              www.offroadprimorsko.com
              0899883765

              Коментар


              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                Колега за това можем доста да поспорим, но тук не е мястото.

                Относно джека- такива работи стават не само у нас. Единия близнак(така и не разбрах кой) сподели, че и в Германия са имали подобно преживяване. Изводът е, че екипажите трябва да си пазят оборудването и винаги да имат едно наум....
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • До: Лазарово 09-10.05.2009

                  Поздрави на всички участници и организатори с изключение на В.Вушев на който искам да кажа една мисъл на един виден врачански мислител(К.Митов)"Деде,който не може да ГУБИ не заслужава да ПЕЧЕЛИ"
                  Последно редактирано от RYSIA69; 11-05-09, 22:19.
                  СВОБОДАТА Е В ГОРАТА !!!


                  0878209603 0885665118 Качето русия

                  Коментар


                  • До: Лазарово 09-10.05.2009

                    Първоначално публикуван от damian_drinkov Преглед на мнение
                    Колега нали знаш коя е най проходимата кола.

                    ПРЕЖАЛЕНАТА а като струва 1000лв. с всички тунинги по нея как да не я прежалиш тая хубава уазка.със здраве да си ги карате.
                    Колега,уазката ми стува както я гледаш сигурно колкото едно добро паджеро 96г.Така че не си мисли че са много евтини,и тунинзите по тях също!
                    [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

                    Коментар


                    • До: Лазарово 09-10.05.2009

                      Искам да благодаря на организаторите за състезанието. Следващия път пак бих участвал. Считам че съдиите си свършха работата. За първи път стъпих в този край и получих пълно съдействие от страна на Драго, за което му благодаря, както и на Стели с който постегнахме омачканата Тойота за втория ден ( след най голямата ми глупост зад волана на джип).
                      Може би трасето беше малко по трудно от колкото трябваше, но все пак и жребият си каза думата
                      Нашия екип се постара да даде всичко от себе си.
                      BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                      Коментар


                      • До: Лазарово 09-10.05.2009

                        Аз, като външен наблюдател мога да споделя, че преживяването определено си заслужаваше! Нека има повече такива състезания. Имаше какво да се види - кой-каквото му харесва - идеи за доработка по джипа, майсторско каране, буйна младежка сърцатост подсеилена до крайност с адреналин, дори и джелати кум собствените си автомобили. Времето беше прекрасно, следващия път пожелавам да не свършват кебапчетата и организаторите да инсталират един ледогенератор за палатките с напитките.
                        Въпреки класирането в средата, мисля всички се насладиха на изпълненията на Слави - зеления Дифендър и фамозния Ленд Ровър - Lightweight с водач англичанина Chris от с.Момин Сбор. Браво на Уазкаджиите и респект пред подготвения Вранглер на Киров - много е хубав - и аз искам един такъв!
                        Браво на организаторите - организацията беше на ниво! Дай боже повече кметове, като този на с.Лазарово! С удоволствие ще дойда и следващия път!
                        Благодарности на колегата от Бяла Слатина за възстановяването на изкривената щанга на Дифендъра. Човек с голямо сърце и според наблюденията ми много талантлив навигатор!
                        "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                        Коментар


                        • Хайде и аз да се включа във дискусията.Адмираций за старанието на организаторите да предложат истински офф,страхотно желание за добро представяне на всички участници,някой непременно немогат да губят, други трябва обезателно да печелят.Важното е че ЛАЗАРОВО става все по предпочитано състезание за добра изява на истинските оффроудъри в България без никаква комерсиална цел. Какво значи да изправиш обикновения УАЗ,ГАЗ,Сузуки Саморай или Витара ,срещу Вранглера на Иван, Ровъра на Англичанина ,Тойотата на Пловдивския екипаж .Стига приказки ето малко снимки.

                          Снимки
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от Peppy; 11-05-09, 22:41.
                          FORD MAVERIK 2.7TD
                          Тел.0898662817
                          LZ1IID

                          Коментар


                          • До: Лазарово 09-10.05.2009

                            Първоначално публикуван от niko82 Преглед на мнение
                            Колега,уазката ми стува както я гледаш сигурно колкото едно добро паджеро 96г.Така че не си мисли че са много евтини,и тунинзите по тях също!
                            Специално за тунингите на уаза със сигурност са най евтините
                            сравнение с останалите марки.

                            Коментар


                            • До: Лазарово 09-10.05.2009

                              Снимки
                              Прикачени файлове
                              FORD MAVERIK 2.7TD
                              Тел.0898662817
                              LZ1IID

                              Коментар


                              • До: Лазарово 09-10.05.2009

                                Темата е за състезанието. Тунингите и цените им не обсъждайте тук!

                                П.П. Ако някой има още снимки да ги дава!
                                LZ1PER

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X