Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Първоначално публикуван от ARTU73 Преглед на мнение
    Благодаря на всички, които са отзоваха! Bogoljub Gagic , дълга тема е това защо не си отворя акаунт в ибей, защо нямам пейпал акаунт и т.н. Защото до момента не ми се е налагало. ама като гледам с тая болест, наречена Jeep
    Ако го има в Англия ще ти го взема и ще ти го пусна, чеки да погледна. Впрочем ти пита ли официален дилър на ДЖИЙП/Фиат, те рядко отказват да поръчват части???
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
      Ако го има в Англия ще ти го взема и ще ти го пусна, чеки да погледна. Впрочем ти пита ли официален дилър на ДЖИЙП/Фиат, те рядко отказват да поръчват части???
      Така се казва(виж по-долу), ама не го намирам на първо четене, на второ четене бах тая мембрана, не става ли временно с нещо друго или без нея, това е като гледам байпас ако налягането на картерните газове стане много и/или маслоуловител, и без него ще върви джипа или не съм прав? Едно време слагах телена гъбичка за миене на чинии вместо маслоуловител на Чероците и работата ставаше супер.
      PCV/CCV Valve (Liberty CRD)
      OEM Mopar


      OEM Part Number: 5114348AB
      Manufacturer Number: 5114348AB
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        Частта е намерена.Без мембраната надува двигателя, вкарва масло в турбината и оттам маслен удар. Като страничен ефект - хвърля масло от отдушника и вдига разхода му с един литър на 100 км. Руснаците предлагат из техни сайтове само мембраната, но реших да заменя целия детайл.
        JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          Привет, колеги!
          Не съм сигурна дали това е правилното място, но реших да питам. Предстои ми закупуване на задни дискове, накладки и челюсти на Чероки 2003, 2.8, 150НР.
          Спрях се на един български сайт: chastite.bg (един и същ с chastite.com). Някой пазарувал ли е от него, коректни ли са и качествени ли са частите - Brembo, TRW, Ferodo, VAICO. Нямам време да чакам от ebay Англия, а нещо ВестАуто и Скорпион не ми допадат като марки. Благодаря предварително.

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Първоначално публикуван от anniepomakova Преглед на мнение
            Привет, колеги!
            Не съм сигурна дали това е правилното място, но реших да питам. Предстои ми закупуване на задни дискове, накладки и челюсти на Чероки 2003, 2.8, 150НР.
            Спрях се на един български сайт: chastite.bg (един и същ с chastite.com). Някой пазарувал ли е от него, коректни ли са и качествени ли са частите - Brembo, TRW, Ferodo, VAICO. Нямам време да чакам от ebay Англия, а нещо ВестАуто и Скорпион не ми допадат като марки. Благодаря предварително.
            Аз съм пазарувал от тях. Купих си иридиеви свещи, на другия ден бяха при мен. Коректни са.

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              В роЦкауто има опция да предплатиш митата и ДДС-то - трябва да се сложи отметка на съответното квадратче. Тогава стоката каца в депо на DHL. Ако имаш EORI номер, направо ти карат стоката на адрес. Ако нямаш, около 50 лв. струва услугата по изваждането му от DHL и митническите такси за това - еднократно и върши работа за всички последващи доставки.
              При положение , че съм платил на Рокауто митническите такси, за какво им е на DHL моя EORI номер. Доколкото знам, такъв номер можеш да си изкараш безплатно на митница Варна, поне аз го направих. Дали DHL ще ми докарат частите направо вкъщи, без да искат допълнително пари. Според мен, EORI номера е необходим, когато сам си подаваш митническата декларация, за да си освободиш пратката от митницата.

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Защото "митните сборове" се плащат на българската хазна от твое име и ти се водиш "вносител". DHL взима пари за услугата да те представлява пред митницата. Можеш и сам, но ще утрепеш минимум един пълен ден.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Лагер главина за WJ има ли някъде в Бг да се предлагат читави или всичко е само китайски боклук и ще трябва да се поръчва от вън?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Имам излишни крушки за дългите HB3 (9005) Philips Diamond Vision 5000K - Чисто нови! Излезнаха ми LED на добра цена и така не съм карал с тези, които си взех по-рано. Някой ако има интерес може да пише.

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Колеги на wj ми се налага ремонт на кормилната кутия. Прекалено е стегната и не изправя докрай волана, като се разхлаби леко започва да тече от болта за разхлабване. В рокауто ремонтния комплект О- пръстени и семеринги е около 20 долара. Ако някой прави поръчки да се включа или дайте съвет от къде да намеря тези пръстени вътре. Във вестауто има само семеринги, но кутията не тече от тях.

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        За Чероки KJ 2005 2.8CRD търся цилиндрова риза за блока. Някакви идеи, защото ударихме на камък и голи обещания...
                        JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Първоначално публикуван от ARTU73 Преглед на мнение
                          За Чероки KJ 2005 2.8CRD търся цилиндрова риза за блока. Някакви идеи, защото ударихме на камък и голи обещания...
                          КОлега имаш ли някакъв парт номер по МОПАР?Ако не, мога да ти дам сайт да го издириш. Живея в Германия и мога да се оптам да издиря нещо за теб.
                          JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                          Тел: +359 887 847261

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Нямам парт номер. В момента изглежда така

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190708_103928.jpg
Прегледи:2
Размер:100.6 КБ
ID:5820242
                            JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              http://www.jeepchryslerparts.eu/shop...-cylinder.html
                              Най ме е страх от хора без мечти...

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Благодаря! Идеята беше частта да е в страната. Иначе се бях спрял на това:

                                https://www.ebay.com/itm/VM-OEM-Cili...kAAOSwCMVb4Lw~
                                JEEP Liberty 2.8CRD Limited 2005

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X