Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
    Ми купи си от магазина 22лв. е, с отстъпката е 19.80лв. Или искаш някои да ти подари.
    Ми то..., у наше село такива магазини нЕма ! И у града Варна, също нЕмало !?! При вас у хоремака ли ги продават тез капачки, та си ги купувате на минутата? Ама ти, не МИ търси вече, днес си поръчах от ,,скорпионите'' (25.00 лв.). Иначе, писах тук, за да ,,освободя'' някой колега (евентуално), който има такава залежала капачка. Повярвай ми, не разчитах някой да ми я подари !
    Сузуки Джимни 1.3, 99г.

    Коментар


    • От: Части за Джийп / Систематизирано

      Ми щом имаш интернет да пишеш в сайта, значи можеше да отвориш сайта на vestauto и да си я поръчаш на 19.80лв. (ма нали трябва да питаме от каде да си купим хляб, ми от там кадето 90% от форума си го купуват) ама ти нали си гений, си я поръча от скорпионите за 25лв.

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
        Ми щом имаш интернет да пишеш в сайта, значи можеше да отвориш сайта на vestauto и да си я поръчаш на 19.80лв. (ма нали трябва да питаме от каде да си купим хляб, ми от там кадето 90% от форума си го купуват) ама ти нали си гений, си я поръча от скорпионите за 25лв.
        Ама вместо да ,,умнееш'', да бе написал - Капачка има във ves... на цена... (бих го приел за нормален отговор), а не да ръсиш...! Въпреки всичко, щом дядко Владко не купува от ,,веста'' и аз няма да купувам (мисли си каквото искаш).
        Сузуки Джимни 1.3, 99г.

        Коментар


        • От: Части за Джийп / Систематизирано

          Спешно търся дюзи за Чероки 2.5 ТД 116к.с. Поздрави !
          Сузуки Джимни 1.3, 99г.

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
            Звънни ми утре след 9:00 ч.

            Чак сега видях отговора ... Изкочиха други неща на дневен ред; при първа възможност ще звънна
            "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

            Grand Cherokee Limited 2.7CRD

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Търся калъф за резервната гума за Чероки 3.7 Либърти

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Здравейте колеги,
                Приятел търси да наеме или купи европейски задни светлини за пред Технотест за Jeep Wrangler TJ (2000г.). Ако някой може, да помага.
                Истинный ариец. Характер - нордический, отважный, твердый. С друзьями и коллегами по работе открыт, общителен, дружелюбен. Связей, порочащих его, не имел.

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Първоначално публикуван от tsani Преглед на мнение
                  Търся калъф за резервната гума за Чероки 3.7 Либърти
                  Искаш да пише "Jeep Liberty", искаш твърд калъф с ключалки или не ти се дават 20 лв. за нов мек калъф 16-17" с надпис само "Jeep" или без никакъв надпис?
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Момчета търся оплътнения за клемите на дюзите на 2.7. Оплътненията са от типа на тези по клемите за халогени и др.
                    Много трудно се оказа намирането им.
                    "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                    Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Ъъъъъ таковата днес взех и задните дискове и накладки за гранда.
                      Та по темата предни дискове брембо и накладки ашика 170лв.Задни накладки джапан партс и дискове делфи 150лв.
                      Смяната другата седмица.Като ги сменим ще видим как е че сега е направо шок и ужас на звук и спиране.
                      Туй всичкото на гранд 5.9.
                      Няма страшно в умирачката...
                      Страшното е да си жив!...

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
                        Момчета търся оплътнения за клемите на дюзите на 2.7. Оплътненията са от типа на тези по клемите за халогени и др.
                        Много трудно се оказа намирането им.
                        Здрасти , ако не си намерил продават се с буксите , пиновете и уплътнителите
                        Еди Рангелов : 0885 088 444
                        Няма незаменими има незабравими хора !!!

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Ей сега гледам,че съм забравил и дискове за ръчната да споделя,че взех.И те 50на лв бяха.
                          За сега спира.
                          Иде ред на онуй що вие изотзад да разберем какво е и да го сменяме та като стане ще споделя и за него.
                          Няма страшно в умирачката...
                          Страшното е да си жив!...

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Търся посочения маркуч Натиснете снимката за да я уголемите

Име:markuc2.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5726896 за ГЧ 1996 с двигател VM 2.5 TD

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Момчета търся си от гумените тампончета които държат кората на двигателя на 2.7. Тези които са към вътрешната част (като полуокръжности са).
                              "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                              Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Трудни са за намиране, а не са толкова отговорни.
                                На мен ми липсваха три, направих си от подходящ по размер шлаух и вече кората не тропа.
                                WG Limited 2.7 CRD 02
                                WG Overland 2.7 CRD 04/05

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X