Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Джийп / Систематизирано

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Джийп / Систематизирано

    Моите хора са извън страната, предпочитам комплект да им намеря ако има, ако не намеря ще се чуем за този вариант. Благодаря

    Поздрави!
    PowerWinchBulgaria
    TOYOTA 4RUNNER
    0899727443

    Коментар


    • От: До: Части за Джйип / Систематизирано

      Здравейте колеги , търся вилка за раздатката , някой може ли да помогне

      Коментар


      • От: Части за Джийп / Систематизирано

        За коя раздатка и коя вилка?
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • Няколко полезни сайта за авточасти. Немски са и някои неща са значително по-евтини от БГ.

          1. www.autopm24.eu
          2. www.rexbo.eu
          3. www.daparto.de
          4. www.qp24.de

          Надявам се, да съм бил полезен.

          Да не говорим, че в един от тези сайтове задно каре на преден кардан на "Pascal" за 3.0 CRD WK комплекта е към 90лв. без доставката. За моето в БГ дадох близо 200 лева.

          Цени на www.kanex.bg - горен шарнир - Ten Car някакъв уж щатски 40 лева/бройката, имаше и Moog на 103 лв., ремонтен комплект преден спирачен апарат - 9лв. (ако е на Bosch), това така и не го разбрах, момчето обясни че май-два варианта спирачни апарати имало на 3.0 CRD WK, някой има ли информация, дали това е така?
          Последно редактирано от Чавдар (V93); 31-01-16, 12:26.
          "По-лошо от това да не знаеш, е глупостта да си мислиш че знаеш"

          Коментар


          • От: Части за Джийп / Систематизирано

            Първоначално публикуван от JEEP_WK3.0CRD[/QUOTE
            е май-два варианта спирачни апарати имало на 3.0 CRD WK, някой има ли информация, дали това е така?
            Akebono и Kelsey-Hayes, ама да разбереш коя е монтирана на конкретен екземпляр, е задача със свръх-повишена трудност.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Части за Джийп / Систематизирано

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              е май-два варианта спирачни апарати имало на 3.0 CRD WK, някой има ли информация, дали това е така?
              Akebono и Kelsey-Hayes, ама да разбереш коя е монтирана на конкретен екземпляр, е задача със свръх-повишена трудност.[/QUOTE]

              Доколкото съм прочел предните апарати трябва да са Аkebono а задните Kelsey-Hayes. Дали има и предни Kelsey-Hayes на някои бройки? Само предните ме интересуват за момента. Като гледам всички предни накладки за модела се предлагат с Akebono система.
              "По-лошо от това да не знаеш, е глупостта да си мислиш че знаеш"

              Коментар


              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                Първоначално публикуван от JEEP_WK3.0CRD Преглед на мнение
                Няколко полезни сайта за авточасти. Немски са и някои неща са значително по-евтини от БГ.

                3. www.daparto.de

                Надявам се, да съм бил полезен.
                Реших да поръчам долен носач за Jeep KK във връзка с моя "проект", но-о-о-о-о:

                Artikel, die nicht in das ausgewahlte Land versendet werdenDer folgende Artikel wird von dem jeweiligen Anbieter nicht in das von Ihnen ausgewahlte Land versendet. Moglicherweise wird dasselbe Teil von einem anderen Anbieter oder ein vergleichbares Teil in das von Ihnen gewahlte Land versendet. Bitte wahlen Sie die entsprechende Suchoption, loschen Sie das Teil aus der Bestellung oder andern Sie die Lieferadresse.
                Демек, не искат да доставят (поне тази част) до БГ. Да го ду`ат тогаз.
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Части за Джийп / Систематизирано

                  Здравейте,търся рейка за налягането Liberty 2.5 CRD 2002г. мисля,че са еднакви и с на 2.8 CRD,задължително - ТЕСТ.

                  Коментар


                  • От: Части за Джийп / Систематизирано

                    Какъв е проблема на твоята?
                    Най ме е страх от хора без мечти...

                    Коментар


                    • От: Части за Джийп / Систематизирано

                      Започна по-трудно да пали,преди ако палеше за 2-3 сек., сега пали на 6-7 сек.,винаги пали но след малко изгасва,после следват три-четири въртенета от по около 10-15 сек. с малки паузи и тогава пали,след това целия ден нямам проблеми,някой път ако е по топло времето успявам след първото запалване с леко префорсиране да го задържа да не загасне и няма проблем,но ако е престоял повече или пък ако времето е под нулата и с префорсирване нестава,загасва и пада едно въртене после.За сега съм му хванал цаката но трябва да реша проблема,според запознати тази рейка има някъкъв клапан който бил прецакан.

                      Коментар


                      • От: Части за Джийп / Систематизирано

                        Колеги, търся амортисьорчетата за задното стъкло на WJ. От Балкан стар няма да коментирам каква цена ми обявиха .... 144 за брой с поръчка 2 седмици..
                        "Когато целта е всичко и пътят е без значение"

                        Grand Cherokee Limited 2.7CRD

                        Коментар


                        • От: Части за Джийп / Систематизирано

                          Пробвай в нета де, има в бг не е да няма. Ще е реклама ако казвам фирми
                          WH GRAND CHEROKEE HEMI 5.7 LIMITED

                          Коментар


                          • От: Части за Джийп / Систематизирано

                            Първоначално публикуван от Interceptor Преглед на мнение
                            Колеги, търся амортисьорчетата за задното стъкло на WJ. От Балкан стар няма да коментирам каква цена ми обявиха .... 144 за брой с поръчка 2 седмици..
                            Звънни ми утре след 9:00 ч.
                            Еди Рангелов : 0885 088 444
                            Няма незаменими има незабравими хора !!!

                            Коментар


                            • От: Части за Джийп / Систематизирано

                              Здравейте ! Търся капачка за разширителен съд за вода, за Чероки XJ, 2.5 ТД, 95 г. Поздрави !
                              Сузуки Джимни 1.3, 99г.

                              Коментар


                              • От: Части за Джийп / Систематизирано

                                Първоначално публикуван от калабак Преглед на мнение
                                Здравейте ! Търся капачка за разширителен съд за вода, за Чероки XJ, 2.5 ТД, 95 г. Поздрави !
                                Ми купи си от магазина 22лв. е, с отстъпката е 19.80лв. Или искаш някои да ти подари.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X