Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риболов с муха и шнур

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: Re: Риболов с муха и шнур

    Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
    От 5-6 години влизам с мухарка.По-глям клен от 50 см.не съм хващал.Затова съм и неподготвен.В моя случай обаче рибата заби на дъното и замря малко преди двата силни удара.Аванс никакъв нямах,така бях стиснал шнура с ръка,че единствения аванс беше движението на въдицата надолу...
    Щом стскаш шнура ... то нямаш спирачка тогава и тя къса .. нормално

    Коментар


    • От: Риболов с муха и шнур

      Мене ми е жал само да ги бода. .. Пък и приятели имам ... кое по-напред? Решението е "специален рибарски клуб "Пъстърва"", със съответни парични измерения. Умишлено не пиша "балканска", сащото не съм сигурен, че е отделен подвид. Търся кинти за направа на генетичен бар-кодинг на пъстървата на Балканския п-в.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • От: Риболов с муха и шнур

        Тя нашата пъстърва отдавна е умешена и с други видове и се съмнявам да е чисто един вид ! В всяка река ако си забелязал има различни риби по украса и вид .... и това е заради тези зарибявания. Примерно в Стара планина ако зарибят риби от Родопите ... много ясно че ще се умесят после . А никои в БГ не е зарибявал подобаващо т.е. риби от съответната планина . Както е в Щатите например на почти всяка река си има собствен развъдник с този вид които живее в реката. Но както казваше Тодор Колев ...кога ще ги стигнем Хамериканцитеееееееееееее А и там се ловят нормално по 30 пъстърви на ден от 30 до 40 см а при нас може и 10 пъти да ходиш за пъстърва и да хванеш 2 - 3 по 30 см .... само. Жалко само пари за въдици даваме и за билети а риби НЯМА.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X