Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риболов с муха и шнур

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Риболов с муха и шнур

    Здравейте мухарския риболов е един доста деликатен спорт който е тясно свързан с Offroad разходки най-красивите места обикновенно са недостъпни с кола






    Идеята хвани и пусни е дълбоко заложена с цел да се опази рибното богатство на България което и без това е силно намаляло.



    Успехи на всички

  • #2
    Re: Риболов с муха и шнур

    Първоначално публикуван от daniel
    Здравейте мухарския риболов е един доста деликатен спорт който е тясно свързан с Offroad разходки най-красивите места обикновенно са недостъпни с кола
    Искаш да кажеш, OFF-FEET разходки?!

    Коментар


    • #3
      здравей колега!
      случвало ми се е другите рибари да ме гледат като прокажен, защото съм пуснал риба обратно...

      Миналата седмица един познат /уж запален рибар-спортсмен/ ми показваше снимка на ЖСМ-а си с 19-килограмов шаран...
      и се хвали "на железен червей го хванахме, имаше 6кг хайвер!"
      На учудената ми физиономия и въпроса в кой рибарник има толкова големи шарани, той се засмя и вика "не, бе, с харпун го ударихме еди-къде си..."

      Разбирам да е някой гладен циганин, дето храни 10 гърла, а той така, за спорта, утрепал 6кг неродени шаранчета
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
        здравей колега!
        случвало ми се е другите рибари да ме гледат като прокажен, защото съм пуснал риба обратно...

        Миналата седмица един познат /уж запален рибар-спортсмен/ ми показваше снимка на ЖСМ-а си с 19-килограмов шаран...
        и се хвали "на железен червей го хванахме, имаше 6кг хайвер!"
        На учудената ми физиономия и въпроса в кой рибарник има толкова големи шарани, той се засмя и вика "не, бе, с харпун го ударихме еди-къде си..."

        Разбирам да е някой гладен циганин, дето храни 10 гърла, а той така, за спорта, утрепал 6кг неродени шаранчета
        Брато, извинявай за фамилиарността, но ми е писнало да се карам и стрелям с идиоти по язовирите.
        Тия,последните и ловци станаха,
        носят въздушни пушки и трепят всичко наред.
        За пускането на рибата..................................!
        Добре, че има и като теб !
        Зае..и педалите, дай да ходим на "В.Коларов"(Голям Беглик).
        Знам къде са Балканките...!

        Коментар


        • #5
          Анто внимавай с мухарката да не се наложи да те спасявам от самообесване.
          Густо майна , пътят свърши !!!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от e100
            Анто внимавай с мухарката да не се наложи да те спасявам от самообесване.
            по-скоро може да се наложи да му откачаш мухата от ухото
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от GAD
              ...дай да ходим на "В.Коларов"(Голям Беглик).
              Знам къде са Балканките...!
              ами хайде да открием сезона този уикенд!
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                За съжаление пускането на риба в България винаги се е възприемало с насмешка от повечето колеги много жалко навсякъде е пълно с бракониери, бомбаджии, електрици, а напоследък и химици. Ако всеки прави така каде ще ходим например другата година. Ама никой не мисли дано децата ни не казват "Ей навремето като имало риба и по язовирите и реките баща ми ходил с нещо наречено въдица и ловил"



                OFF-FEET + OFF ROAD комбинацията между мухарка и джип е страшно добро решение

                Коментар


                • #9
                  колега, говорихме за пускане на РИБА, какви са тия каракуди, с които замърсяваш водата???


                  *******

                  шегичка! да не се засегнеш!



                  има ли желаещи да организираме един риболов за неделя?
                  Не знам на Беглика как ще е за палатка предвид времето напоследък... има ли нещо като хотелче там? евентуално да се преспи събота за да сме на линия рано-рано в неделя...

                  от мен джип и лодка
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    Тедо /LJ73/
                    Когато няма риба и каракудата е американка
                    Ами като гледам времето и прогнозите май палатка на Васил Коларов няма да е най-удачното решение
                    P.S. Имало хотел но не знам точно къде е а бе освен преди да минеш стената в дясно по пътя няма къде другаде да е

                    Коментар


                    • #11
                      За пускането на рибата !
                      Аз преди време ходих за раци в едни минерални язовири по равно поле, изловихме около 40км. ( беше яка работа ) в последствие се оказа че никой от групата не яде такова животно. Взехми единодушно решение да ги върнем обратно, и когато ги пускахме им казахме другият път пак при нас да дойдат....

                      П.П.

                      А когато отида на лов за прасе примерно и да го пусна обратно няма смисъл...
                      ... това е предимство само за рибари.
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #12
                        vladi333
                        Много си прав при лова го няма това но поне виждаш по какво стреляш а при риболова никой не ти гарантира че няма да извадиш маломерка
                        Браво че сте върнали раците наистина като няма да ги ядете е безмислено да се унищожът

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от daniel
                          vladi333
                          Много си прав при лова го няма това но поне виждаш по какво стреляш а при риболова никой не ти гарантира че няма да извадиш маломерка
                          Браво че сте върнали раците наистина като няма да ги ядете е безмислено да се унищожът
                          За виждането си абсолютно прав.
                          Ще ти кажа обаче една история, бях на лов за прасе със стари ловци (месари) единият стреля с 13/0 в един храст защото там било шумнало нещо идваше ми да му шчупа приклада в главата та нали там можеше да е някой ловец отклонил се от посията.
                          От тогава не ходя със старци на лов и предварително оточнявам винаги правилата за стрелба и пренасяне на пушката, защото и на ловната джипка 3 бризента сменихме заради идиоти с заредени пушки

                          А отделен въпрос е че аз съм малко пишман ловеч
                          За мен най-голямият лов е когато си взема машината и си отида на някоя ливада, стрелям си по панички, печа си мръвки с хубава компания...

                          П.П.
                          В магазина има месо за всички. Лова в днешни дни е повече спорт отколкото за прехрана, Не унищожавайте това на което може да се радват и ваще внуци !!!
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • #14
                            ако не стане нищо за Беглика, аз мисля да съм на яз. Искър...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #15
                              vladi333
                              Това с печенето и на мене ми допада
                              а за ловджиите и аз съм чувал такива случки за стрелби на кой къде му падне
                              Аз ходя за риба заради самите разходки а мухарския риболов е точно такъв не се седи на едно място а риба има и в магазина

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X