Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Риболов с муха и шнур

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от daniel
    vladi333
    Това с печенето и на мене ми допада
    а за ловджиите и аз съм чувал такива случки за стрелби на кой къде му падне
    Аз ходя за риба заради самите разходки а мухарския риболов е точно такъв не се седи на едно място а риба има и в магазина
    Около скарата се върти всичко, там се завързват приятелства и се правят най-добрите бизнес предложения !
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #17
      от лова може направо да се отвратиш ако гледаш френската тв "Chasse et Peche"... 30 гончета наобикалят едно прасе и ръфат парчета от него, а то живо въобще не стреляно..., идва "ловеца" с един нож и го заколва... егати спорта!
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от GAD
        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
        здравей колега!
        случвало ми се е другите рибари да ме гледат като прокажен, защото съм пуснал риба обратно...

        Миналата седмица един познат /уж запален рибар-спортсмен/ ми показваше снимка на ЖСМ-а си с 19-килограмов шаран...
        и се хвали "на железен червей го хванахме, имаше 6кг хайвер!"
        На учудената ми физиономия и въпроса в кой рибарник има толкова големи шарани, той се засмя и вика "не, бе, с харпун го ударихме еди-къде си..."

        Разбирам да е някой гладен циганин, дето храни 10 гърла, а той така, за спорта, утрепал 6кг неродени шаранчета
        Брато, извинявай за фамилиарността, но ми е писнало да се карам и стрелям с идиоти по язовирите.
        Тия,последните и ловци станаха,
        носят въздушни пушки и трепят всичко наред.
        За пускането на рибата..................................!
        Добре, че има и като теб !
        Зае..и педалите, дай да ходим на "В.Коларов"(Голям Беглик).
        Знам къде са Балканките...!
        ... за Балканките ... арне,
        ама вардете дната от Балканджийте,
        че уловат ли ви ... чак не ми се
        мисли, братле!
        Да живей куманизъма!

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от balkanjiata
          ... за Балканките ... арне,
          ама вардете дната от Балканджийте,
          че уловат ли ви ... чак не ми се
          мисли, братле!
          верно, петък е, ама по-полека с алкохола всепак
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            К'во да праиш братко,
            по това време при нас
            по два пъти си пребихме
            булките веке!
            Ама, ти ше извиниш тази ни
            черта от характера, бива ли?
            Да живей куманизъма!

            Коментар


            • #21
              а орлетата биете ли ги?
              Последно редактирано от Тони Груев(GAD/dag); 21-08-07, 17:35.
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #22
                Майтапиш ли се!
                Строшваме ги от бой!
                Да живей куманизъма!

                Коментар


                • #23
                  Аз съм супер фен на мухата и шнура. Обичам да ловя кефал в р. Янтра баш в центъра на Габрово Ето и един рибок от преди две години.

                  No bike - no fun!

                  Коментар


                  • #24
                    Пази го ,че котката го е отнесла.
                    B+

                    Коментар


                    • #25
                      Здрасти Dido_DR, рибока е добър
                      Янтра е хубава река с много риба 'засега' дано така си и остане.
                      Тука около София има малко рекички които държът едър кефал а пъстървата е почти изчезнал вид но все още има какво да се хване
                      Проблема е както и по Янтра че много се тарашат реките има много браконйери и много рибари който събират "всичко по голямо от хайвер"
                      цитирам колега мухар в един друг форум.
                      Успехи и наслука

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                        Първоначално публикуван от GAD
                        ...дай да ходим на "В.Коларов"(Голям Беглик).
                        Знам къде са Балканките...!
                        ами хайде да открием сезона този уикенд!
                        Тедо, извинявай, но не съм чел тая тема отдавна, а съм изключил оповестяването, защото ми се задръства пощата.
                        За В. Коларов("Голям беглик"), съм винаги готов, защото там ми е хвърлен пъпа. Много риба няма да хванем, но......., ще си изкараме добре!
                        Ако се стиковаме и съберем повече хора, няма лошо, ако не, става и за частно парти. Само, да не е по време на официалните мероприятия.
                        Чакам предложения, за дати!

                        Коментар


                        • #27
                          имаме планове за Душанци тази неделя - желаещи освен мен и V93 ?
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #28
                            В неделя се върнах от Доспат язовирчето под Васил Коларов - беглик вече го няма Васил Коларов си държи доста пъстърва сивен и клен - кефал, зависи на какво ловите на мухарка излизат добри кефалци пъстървата не съм я пробвал че и двата пъти имах по 1 час на язовира
                            Успех

                            Коментар


                            • #29
                              Имам инфо, че на Доспат е вървяла добре пъстървата.
                              Вярна ли е, или е партенка?!...
                              Беглика винаги е бил така, зависи дали източват или пълнят,
                              той е нещо като изравнител.
                              Освен ако не са направили някоя генерална щуротия?!...

                              Коментар


                              • #30
                                Имам инфо, че на Доспат е вървяла добре пъстървата.
                                Ако 2 или 3 пъстърви са добър резултат всичко е ОК. Върви добре на комбайни мрежи и т.н. Пъстървата е доста навътре в момента с мухарка резултата е само оклей освен ако не можеш да метнеш 60 метра
                                За беглика ясно ама нула вода и само малка рекичка около 1 метър широка в калта си е генерална простотия а там имаше риба нали се сещате вече дали има

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X