Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

    Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
    Не разбрах връзката, дай по конкретно.Какво общо има цената с цевите и какво му е красивото на Глока?
    И аз не можах да зацепяТрябва да си доста извратен за да го намериш за красив!И какво общо има с Америка!!!
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • #62
      До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

      Пластмасови пистолетчета, силиконови цици... с една дума - чалга!
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #63
        До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        Пластмасови пистолетчета, силиконови цици... с една дума - чалга!
        За П-22 ли говоришТвоито пищовче
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • #64
          До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

          Уважаеми колеги, настоятелно ви обръщам внимание върху заглавието на темата... моля концентрирайте се върху него...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #65
            До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

            За сега имам само тази под ръка снимана отвътре, а дето съм я качил в предния си пост нарочно съм я снимал отпред за да се види многостена.
            Прикачени файлове
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • #66
              До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

              Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
              За сега имам само тази под ръка снимана отвътре, а дето съм я качил в предния си пост нарочно съм я снимал отпред за да се види многостена.
              И така.На разбирачите стана ли им ясно че полигоналната цев няма нищо общо с нарезната!

              П. П. -Много съм ти благодарен за снимката.Нямах под ръка такава цев в момента да я покажа.
              Поздрави!!!
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • #67
                До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

                Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                Много ми хареса един коментар в друг оръжеен форум:

                След този коментар, ако имах Глок не бих се хвалил
                И забравих да попитам.Защо продължавате да пишете за Глок навсякъде другаде,само не там където има тема за него?


                П.П.-А и щях да забравя!Аз пък не бих се хвалил ако имам ТТ пък.Само ако правя музеи за антики
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • #68
                  До: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                  Приемам критиките.Относно оръжията съм на ТИ-все пак това ми е професията и невземам отношение по даден въпрос ако не съм на 100/100 сигурен.Все пак не е добре да се подвеждат тези които питат за да научат нещо, за това може да съм се сторил на някого, че съм рязък за което се извинявам.
                  Преди да започна да пиша в този форум много пъти съм чел постове и накрая реших да драсна и аз- не се стърпях по вече. А за това особено върху което имам пряко наблюдение споря до дупка .
                  Към разбирачите - както няма автомобил много да бяга, малко да гори, хем да е много стабилен, хем да е много проходим, евтин и др.-така няма и пистолет който да удовлетворява всички изисквания и вкусове, но има просто ДОБРИ и НЕ ТОЛКОВА ДОБРИ пищови. При закупуването на КНО трябва да сте наясно за какво ще го ползвате.
                  Моля модеретора да премести поста в Клуб-Glock
                  Последно редактирано от dido uzunov; 12-12-08, 22:07.
                  "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                  Коментар


                  • #69
                    До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

                    Да ама като не вдяват!И като мнението на комшията дето бил трудовак с манлихера е закон във оръжейното делоКато ме питат каво КНО да си взема им обяснявам така-Неможе да си купиш кабрио,при условие че си с бебешка количка и още две по големи деца.Или товарен бус при условие че си сам и ходиш с него само до работата си.Ако зацепят ,продължавам да обяснявам .Ако не спирам да се хабя!!!
                    Land rover discovery 300 Tdi

                    Коментар


                    • #70
                      До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

                      Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                      И забравих да попитам.Защо продължавате да пишете за Глок навсякъде другаде,само не там където има тема за него?


                      П.П.-А и щях да забравя!Аз пък не бих се хвалил ако имам ТТ пък.Само ако правя музеи за антики
                      Нямам нищо против Glock точно обратното!
                      Просто имаме един приятелски майтап относно Glock и ТТ.
                      Не съм целял да обиждам никого! Който трябваше разбра майтапа, на останалите се извинявам.
                      П.П.
                      За ТТ-то, наистина е за музеен експонат. Но това не значи, че е по-малко пистолет от Glock.
                      ДА, имам уникално ТТ и се гордея с това. Ти сигурно имаш уникален Glock и се гордееш с това.
                      Вместо да се караме да постреляме заедно, и накрая да полеем мишените
                      Последно редактирано от vladi333; 13-12-08, 16:19.
                      LZ1HKW
                      Реглаж на преден и заден мост
                      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                      Коментар


                      • #71
                        До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

                        Еееееее това вече е приказка
                        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                        Коментар


                        • #72
                          До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

                          Проблема е че самото писане ограничава информацията!Акцентите стават много.И отам недоразбирането Ще се разберем амаще мине време маи
                          Land rover discovery 300 Tdi

                          Коментар


                          • #73
                            От: До: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

                            Коментар


                            • #74
                              От: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

                              Печелиш награда Археолог на теми 10 години са си 10 години
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #75
                                От: Полигонална или обикновенна цев? Предимства и недостатъци

                                Пък и с изключително съдържателна публикация.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X