Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

    Колеги, поради големия интерес за включване в Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България, бих искал да кажа няколко неща. Клуба съществува отдавна, регистриран е в съда и е действаща организация. Който иска да се присъедини към него трябва да:
    - е запознат и съгласен да спазва Устава( виж линка)http://forum.offroad-bulgaria.com/showpost.php?p=380786&postcount=23
    - да споделя философията, въплатена в целите и задачите на Клуба
    - да е сериозно заинтересеван от автомобилите Ленд Ровър и да има познания за тях
    - да е готов да отделя време и труд за развитието на Клуба
    - да е готов и редовно да плаща членския внос от 60 лева годишно
    - да участва в мероприятията на Клуба и да допринася за неговото развитие.
    - активно да участва в Клубните дискусии
    Клуба не е виртуално общество или място, където можеш да получиш технически съвет безплатно. Той е организация на сериозни и последователни хора с трайни интереси към автомобилите Ленд Ровър.
    Моля, преди да кандидатствате, преценете дали сте готов да правите всичко гореописано или просто имате такъв автомобил и търсите компания или помощ. Ако е втория варинат, просто пойскайте нужното тук, във Форума, и ще получите всичко необходимо и извън Клуба.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

    Ето едни 10 въпроса за улеснение. Ако на поне 8 от тях отговаряте с да, може би сте подходящ за член на Клуба( подсказвам, на въпроси 1 и 4 задължителния отговор е ДА, на въпрос 2 ако отговора е НЕ, е хубаво някой клубен член да ви познава и препоръча като запален фен).
    1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба?
    2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
    3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
    4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
    5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
    6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
    7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
    8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
    9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?
    10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
    Така по-лесно всеки ще може да прецени за себе си струва ли си да участва. Защото членството в нашия Клуб е и отговорност, не само кеф.
    Последно редактирано от zzlatev; 27-06-14, 12:16. Причина: typo
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Членство в Ленд Ровър Ентусиастс

      За повече информация за членство в Клуба може да ми изпращате ЛС или да ми пишете на имейл z.zlatev@yahoo.com
      Може и да го заявите тук, в тази тема, и кандидатурата Ви ще бъде разгледана в съгласие с Устава в частта му за прием на нови членове.
      После ще бъдете информиран как ще се процедира по нататък.
      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-12-10, 16:49.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #4
        До: Ето новия брат на това страшно ДИСКО което сте видяли в Габрово ДИСКО 2

        Здравейте г-н Yaro и г-н Злати,
        Знам че тук не е мястото, но съм нов член и немога да пиша навсякъде. Много искам да се запиша в клуб ЛР ентусиасти.
        Моля да ме насочите, кой точно трябва да умътрвя за да не стане грешка. Не притежавам ЛР, и се надявам това да не е сериозна пречка.

        Очаквам насоки!

        Съобщение от модератор:
        Моля, напишете си в профила от къде сте.
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 01-11-09, 11:34.

        Коментар


        • #5
          До: Ето новия брат на това страшно ДИСКО което сте видяли в Габрово ДИСКО 2

          Първоначално публикуван от Muerte Преглед на мнение
          Здравейте г-н Yaro и г-н Злати,
          Знам че тук не е мястото, но съм нов член и немога да пиша навсякъде. Много искам да се запиша в клуб ЛР ентусиасти.
          Моля да ме насочите, кой точно трябва да умътрвя за да не стане грешка. Не притежавам ЛР, и се надявам това да не е сериозна пречка.
          Очаквам насоки!
          Ааа с "умъртвяване" няма да стане,така не сме се разбрали!
          Намери и прочети двете теми.
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #6
            До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

            Много благодаря г-н 5-ракиев. Ще пиша на мейла на г-н Злати.

            Коментар


            • #7
              До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

              Първоначално публикуван от Muerte Преглед на мнение
              Много благодаря г-н 5-ракиев. Ще пиша на мейла на г-н Злати.
              ..... Много искам да се запиша в клуб ЛР ентусиасти.
              Отговори ми на въпроса защо искаш, каква ти е мотивацията да станеш член на L.R.E. ..... не само на мен ще е интересно.
              Съвсем сериозно те питам.
              Последно редактирано от Lazar; 29-10-09, 21:29. Причина: пг :)
              Land Rover Discovery:
              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

              Коментар


              • #8
                До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                Muerte,
                Преди записването има процедура по приемане, а Председателят е обяснил детайлите. Желанието за членуване минава през желанието за запознаване с тези детайли - прочети ги.
                И Jeep и Toyota са дали много на света - рестартирай си аватара без тези заклинания. В Клуба сме влюбени в LR. Не сме хейтъри на тема Jeep и Toyota или каквато и да е било друга машина. В Клуба членуват притежатели и на двете марки.
                В Клуба е възприет тон на толерантност и уважение. Уклонът към безпардонност е маниер на общуване в други среди.
                Прегледай внимателно темите в общия LR форум. Там е написано всичко.

                Коментар


                • #9
                  До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                  Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                  Muerte,
                  Преди записването има процедура по приемане, а Председателят е обяснил детайлите. Желанието за членуване минава през желанието за запознаване с тези детайли - прочети ги.
                  И Jeep и Toyota са дали много на света - рестартирай си аватара без тези заклинания. В Клуба сме влюбени в LR. Не сме хейтъри на тема Jeep и Toyota или каквато и да е било друга машина. В Клуба членуват притежатели и на двете марки.
                  В Клуба е възприет тон на толерантност и уважение. Уклонът към безпардонност е маниер на общуване в други среди.
                  Прегледай внимателно темите в общия LR форум. Там е написано всичко.
                  Както обикнивено Вельо е напълно прав ! Прави любов, а не война! Доста старо, но изключително вярно.
                  Тази земя, по която тъпча сега,
                  тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                  тази земя – не е моя земя,
                  тази земя, простете, е чужда.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                    Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                    Както обикнивено Вельо е напълно прав ! Прави любов, а не война! Доста старо, но изключително вярно.
                    Аватара признавам си го плагиатствах от от LR клуба във Венецуела.
                    Държа да подчертя, че не нямам никакви лоши чувства към другите 2 марки или която и да е друга. Това просто е поредната СМЕШНА и оригинална форма на съперничеството "за най-добър OFF-ROAD". Не искам да обидя никого за това ще приема съвета ви и ще го махна. Незнаех че ще се приеме на серозно.

                    Относно това защо искам да стана член на клуба! Бил съм с вас няколко пъти и освен, че устава съвпада с моите усещания и мисли ми харсева, че отношенията между вас са такива каквито го изисква духът на марката - без корестни мисли (надявам се)!
                    За това, колко харесвам и обичам марката няма да досаждам с високопарни думи. LR е като вирус! Веднъж влезне ли няма излизане.

                    И още веднъж НЯМА ДА ВОДЯ ВОЙНА С НИКОГО. Но това нзначи, че ще се дам без бой!
                    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-10-09, 06:12.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                      Някои го знаем повече Muerte, други по-малко. Аз съм от първите май. Ма как шъ съ опраиш с Шкембето, незнам. Боя не стига

                      А, че е заразен, верно е!
                      ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                      lre-bulgaria.org

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                        Първоначално публикуван от Navi Преглед на мнение
                        Някои го знаем повече Muerte, други по-малко. Аз съм от първите май. Ма как шъ съ опраиш с Шкембето, незнам. Боя не стига
                        А, че е заразен, верно е!

                        А кой е този "Шкембетооо", къде му е офиса, кой му телефона
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 31-10-09, 13:09. Причина: цитат

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                          Първоначално публикуван от Muerte Преглед на мнение
                          Първоначално публикуван от Navi Преглед на мнение
                          Някои го знаем повече Muerte, други по-малко. Аз съм от първите май. Ма как шъ съ опраиш с Шкембето, незнам. Боя не стига

                          А кой е този "Шкембетооо", къде му е офиса, кой му телефона

                          Пиши след
                          Етикетите, за да ти излизат правилно цитатите.

                          А иначе ще те запозная аз тебе със Шкембо. Той тук си има наистина и офис и адрес, напълно реален.
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 31-10-09, 13:10.
                          ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
                          lre-bulgaria.org

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                            Утре ще стартираме процедурата Ви за кандидатстване в Клуба. Ще отнеме седмица-две, защото е свързана с гласуване от действителните членове и ще бъдете допълнително уведомен от резултата. Само за яснота, бихте ли отговорили тук на въпросите, зададне във втория ми пост в тази тема. Малко е процедурна работата, но при организация с 80 действителни члена нещата стават тромаво,чели сте Устава и Ви е ясно защо.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                              Утре ще стартираме процедурата Ви за кандидатстване в Клуба. Ще отнеме седмица-две, защото е свързана с гласуване от действителните членове и ще бъдете допълнително уведомен от резултата. Само за яснота, бихте ли отговорили тук на въпросите, зададне във втория ми пост в тази тема. Малко е процедурна работата, но при организация с 80 действителни члена нещата стават тромаво,чели сте Устава и Ви е ясно защо.
                              1. Запознат ли сте и приемата ли да спазвате Устава на Клуба?
                              ДА
                              2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
                              За съваление НЕ все още.
                              3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
                              Само на разрешените места.
                              4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
                              ДА
                              5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
                              ДА
                              6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
                              Разбира се стига да го поискат.
                              7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
                              ДА
                              8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
                              Устава на Клуба трябва да се спазва независимо дали ти харесва или не.
                              9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?
                              ДА
                              10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
                              Готов съм минимум 2-а пъти годишно да участвам в клубните мероприятия.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X