Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

    Здравейте,
    Дойде и моето време. Моля да бъда приет за член на клуба, прилагам по-долу отговорите на анкетата. Благодаря.

    Ето едни 10 въпроса за улеснение. Ако на поне 8 от тях отговаряте с да, може би сте подходящ за член на Клуба( подсказвам, на въпроси 1 и 4 задължителния отговор е ДА, на въпрос 2 ако отговора е НЕ, е хубаво някой клубен член да ви познава и препоръча като запален фен).

    1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? ДА
    2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? НЕ
    3. Излизате ли сред природата с автомобила си? ДА
    4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? ДА
    5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? ДА
    6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? ДА
    7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? ДА
    8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? ДА
    9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? ДА
    10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? ДА

    Коментар


    • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

      Добре дошъл, Ради
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

        Айде, скоро на живо в Балкана ще черпиш
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

          Добре дошъл и от мен Радо
          Мишо е
          Range Rover Classic '94 300Tdi

          Коментар


          • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

            Добре дошъл, адаш! Надявам се да те виждаме и на други сбирки, а не само на Ком и около София.
            LR Disco II 99 - TD5
            www.lre-bulgaria.org

            Коментар


            • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

              Здравейте, казвам се Ивайло Иванов, бих желал и аз да кандидатствам за членство в клуба, ето и моите отговори:

              Ето едни 10 въпроса за улеснение. Ако на поне 8 от тях отговаряте с да, може би сте подходящ за член на Клуба( подсказвам, на въпроси 1 и 4 задължителния отговор е ДА, на въпрос 2 ако отговора е НЕ, е хубаво някой клубен член да ви познава и препоръча като запален фен).
              1. Запознат ли сте и приемате ли да спазвате Устава на Клуба? Да.
              2. Имате ли автомобил Ленд Ровър? Да, Range Rover P38.
              3. Излизате ли сред природата с автомобила си? Да.
              4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос? Да.
              5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това? Да.
              6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба? Да.
              7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек? Да.
              8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство? Да.
              9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот? Да.
              10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия? Да.

              Надявам се да бъда приет в клуба, за мен ще бъде чест!

              Коментар


              • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                По нагоре в темата е моя телефон, нека се чуем за подробности
                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                www.ADV-Bulgaria.com

                Коментар


                • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                  За бързо и лесно кандидатстване вече може да пишете тук - http://forum.lre-bulgaria.org/index.php?topic=205.0
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                    Здравейте приятели!
                    Името ми е Марио и съм от Банско. Представям се с втория автомобил от марката (първият беше Рейндж спорт тдв6), Defender td5. Следя почти ежедневно вашите и чужди форуми.
                    Поздрави.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:defender.jpg
Прегледи:1
Размер:160.1 КБ
ID:5741041Натиснете снимката за да я уголемите

Име:defender1.jpg
Прегледи:1
Размер:170.0 КБ
ID:5741042Натиснете снимката за да я уголемите

Име:defdender2.jpg
Прегледи:1
Размер:150.5 КБ
ID:5741043

                    Коментар


                    • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                      Марио, последвайте линка в мнението преди вашето.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                        Сторено... никъте е същият> Ще се радвам да минем на "ти".

                        Съобщение от модератор:
                        Моля, напишете си в профила от къде сте.
                        ...ЦЪК
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-01-17, 08:36.

                        Коментар


                        • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                          Здравейте,

                          Скоро се сдобих с Диско 4. Искам да кандидатствам в Клуба. На всички 10 въпроса съм да, само с възможност за присъствие на мероприятия съм може би (правя се, че много работя).

                          Коментар


                          • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                            Първоначално публикуван от бай сом Преглед на мнение
                            Здравейте,

                            Скоро се сдобих с Диско 4. Искам да кандидатствам в Клуба. На всички 10 въпроса съм да, само с възможност за присъствие на мероприятия съм може би (правя се, че много работя).
                            Влезте тук.

                            http://forum.lre-bulgaria.org/index.php?topic=205.0
                            Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                            "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                            "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                            Коментар


                            • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                              Вече аз отговарям за приема на нови членове. Казвам се Николай Николов и съм от Варна. Моля новите кандидат членове да ми звънят на тел. 0898 50 23 80.
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                                Нови кандидат-членове нека погледнат сайта на клуба - https://forum.lre-bulgaria.org/ Тук повече прием няма да има.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X