Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

Свий
Темата е затворена.
X
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

    Уважаеми г-н Председател, уважаеми членове, в израз на отколешното ми желание да се присъединя към Вас, представям и попълнения по-долу въпросник:
    1. Запознат ли сте и приемата ли да спазвате Устава на Клуба?
    Да запознах се подробно. Писмената молба за членство следва да изпратя на адреса на управление в Стрелбище, или и настоящото може да бъде счетено за такава
    2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
    Да.
    3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
    Да, като се движа по прокараните пътища и рядко и без гас паркирам по полянките
    4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
    Да.
    5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
    Да, на драго сърце.
    6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
    Да, до колкото ги имам или бих придобил такива
    7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
    Напълно! (леле сигурно и всички луди отговарят така уверено...)
    8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
    Разбира се.
    9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?
    Да.
    10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
    За готов съм готов.

    Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена.

    Поздрави на всички.

    Коментар


    • #32
      До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

      Първоначално публикуван от Janko Преглед на мнение
      Уважаеми г-н Председател, уважаеми членове, в израз на отколешното ми желание да се присъединя към Вас, представям и попълнения по-долу въпросник:
      1. Запознат ли сте и приемата ли да спазвате Устава на Клуба?
      Да запознах се подробно. Писмената молба за членство следва да изпратя на адреса на управление в Стрелбище, или и настоящото може да бъде счетено за такава
      2. Имате ли автомобил Ленд Ровър?
      Да.
      3. Излизате ли сред природата с автомобила си?
      Да, като се движа по прокараните пътища и рядко и без гас паркирам по полянките
      4. Готов ли сте да плащате редовно членския си внос?
      Да.
      5. Готов ли сте да участвате в организацията на Клубните мероприятия и да отделяте време и усилия за това?
      Да, на драго сърце.
      6. Съгласен ли сте да споделяте знанията и техническите си умения с другите членове на Клуба?
      Да, до колкото ги имам или бих придобил такива
      7. Считате ли себе си за уравновесен и открит човек?
      Напълно! (леле сигурно и всички луди отговарят така уверено...)
      8. Готов ли сте да изпълнявате Клубните решения, дори и да не сте напълно съгласен с тях, ако са взети по Устав и с мнозинство?
      Разбира се.
      9. Готов ли сте, макар и виртуално, активно да участвата в Клубния живот?
      Да.
      10. Готов ли сте поне 2 пъти годишно да участвате на живо в Клубните мероприятия?
      За готов съм готов.

      Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена.

      Поздрави на всички.
      И Вашата процедура за Членство е стартирана.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #33
        До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

        Офроуд клуб Варна желае да стане колективен член на Ланд Ровър ЕнтусиастС. Отговаряме на всички критерии и в допълнение имаме предложение да се присъедините в нашето клубно братство като колективен член.
        Обичаме природата и милеем за офроуда.
        п.п. поправих името!
        Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 11-01-10, 19:41.
        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

        Коментар


        • #34
          До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          Офроуд клуб Варна желае да стане колективен член на Ланд Ровър Ентусиаст...
          Всъщност, Клубът се казва Ленд Ровър ЕнтусиастС.

          Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
          ... и в допълнение имаме предложение да се присъедините в нашето клубно братство като колективен член.
          Това не го разбирам.

          Коментар


          • #35
            До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

            Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
            Офроуд клуб Варна желае да стане колективен член на Ланд Ровър Ентусиаст. Отговаряме на всички критерии и в допълнение имаме предложение да се присъедините в нашето клубно братство като колективен член.
            Обичаме природата и милеем за офроуда.
            Благодаря за поканата, колегите от новия Управителен съвет ще предприемат нужните действия. Но за мен лично казаното от Пламен е голяма чест и кеф.
            ПП: И Алекс с Гегата ще може теоритично да кара от името на нашия Клуб.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #36
              До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              Благодаря за поканата, колегите от новия Управителен съвет ще предприемат нужните действия. Но за мен лично казаното от Пламен е голяма чест и кеф.
              ПП: И Алекс с Гегата ще може теоритично да кара от името на нашия Клуб.
              И ще му пожелаем на добър път!
              А има и още Гелендии, желаещи да се побратимят с Ровър-Ентусиастс.
              ...стс, сори докато свикнем.
              ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

              Коментар


              • #37
                До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                Подкрепям напълно. Не познавам лично Пламен Тенев, но задочно-доста добре /поне така си мисля/. Така че, предвид мнението на Злати и моето лично впечатление, подкрепям идеята напълно.


                Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                Всъщност, Клубът се казва Ленд Ровър ЕнтусиастС.
                Това не го разбирам.
                Кое не разбираш бе, Вельо? Сливания и придобивания Криза
                Заедно ще сме по-силни
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #38
                  До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                  Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                  Подкрепям напълно. Не познавам лично Пламен Тенев, но задочно-доста добре /поне така си мисля/. Така че, предвид мнението на Злати и моето лично впечатление, подкрепям идеята напълно.




                  Кое не разбираш бе, Вельо? Сливания и придобивания Криза
                  Заедно ще сме по-силни
                  Кое не разбирам:
                  1. Не разбирам как ще сме си членове един на друг. При гласуване за вземане на решение те/ние ще са/сме с гласа на 1 човек или с гласовете на всеки по отделно.
                  2. Как ще си четем затворените клубни подфоруми? Само председателите или всеки по отделно?
                  3. Какво правим с разходките, екологичното сертифициране, табелите, които поставяме... Ще добавим името на техния клуб към името на нашия и Мото-Пфое, защото така ще е редно. От друга страна, след като ще сме си един на друг членове, такова добавяне на име не се налага.
                  4. Не е ли технологично по-лесно да сме си побратими, отколкото съчленове?
                  Такива неща не са ми ясни. И не е проблем, че на мен не са ми ясни, а е проблем, че на хора, които тепърва идват в Клуба, или които по един или друг начин имат допирни точки с двата Клуба и не са в течение на събитията ще си задават въпроси, на които е добре да има кратък и качествен отговор в символите на двата Клуба. Такива неща си мисля. Въобще - нещата трябва да са ясни от пръв поглед на незапознат човек, което ще рече да почиват на принципите, които са довели до това съчленство. Инъче ще трябва да се обяснява... Понеже, обаче, защото... Което е тегаво.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                    Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                    Кое не разбирам:
                    1. Не разбирам как ще сме си членове един на друг. При гласуване за вземане на решение те/ние ще са/сме с гласа на 1 човек или с гласовете на всеки по отделно.
                    2. Как ще си четем затворените клубни подфоруми? Само председателите или всеки по отделно?
                    3. Какво правим с разходките, екологичното сертифициране, табелите, които поставяме... Ще добавим името на техния клуб към името на нашия и Мото-Пфое, защото така ще е редно. От друга страна, след като ще сме си един на друг членове, такова добавяне на име не се налага.
                    4. Не е ли технологично по-лесно да сме си побратими, отколкото съчленове?
                    Такива неща не са ми ясни. И не е проблем, че на мен не са ми ясни, а е проблем, че на хора, които тепърва идват в Клуба, или които по един или друг начин имат допирни точки с двата Клуба и не са в течение на събитията ще си задават въпроси, на които е добре да има кратък и качествен отговор в символите на двата Клуба. Такива неща си мисля. Въобще - нещата трябва да са ясни от пръв поглед на незапознат човек, което ще рече да почиват на принципите, които са довели до това съчленство. Инъче ще трябва да се обяснява... Понеже, обаче, защото... Което е тегаво.
                    Отговарям теоритично точка по точка, с уточнението, че това е мое лично мнение и Управителния съвет трябва да се произнесе.
                    1. Има такова понятие колективен член, членува юридическото лице и има право на 1 глас, като че ли е физически член. Колкто и да са колегите във Варна, те имат право на един глас при нас и ние на 1 глас при тях.
                    2. Затворените подфоруми ще се реши допълнително и ако трябва с гласуване. Но в случая май други неща са по-важни.
                    3. Тук сам си си отговорил, при нас нищо не се променя, все едно имам още един член( един човек). Разходи, инициативи, надписи, всичко си остава по старо му.
                    4. Приемането на колктивен член е доста по издържано юридически и дава престиж и на двете организациии. Побратимяването е нещо не формално, пък и ние в офф роуда всичките сме си побратими.
                    Внимателния прочит на нашия Устав показва, че можем да имаме колективен член юридическо лице, без това да променя нищо при нас, нито в процедурите, нито в символиката, нито никъде. Понятие съчленство няма и не се налага никъде нищо да се променя в дейността и на двата клуба. Просто като права и всичко останало колективния член е равен на редовен член физическо лице - с право на 1 глас, без да се налага нещо повече.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                      Просто като права и всичко останало колективния член е равен на редовен член физическо лице - с право на 1 глас, без да се налага нещо повече.
                      Без да съм член ама понеже, такова, вчера четох устава и ми е прясно ъъъ...професионално изкривяване някакво... та само едно допълнене:
                      Сдружението (офф роуд клуб Варна), като юридическо лице, ще бъде асоцииран член (понеже само ф.л. могат да бъдат пълноправни членове) и ще има всички права по Устав, с изключение на правото да бъде избирано в УС...(не че е от значение, ама съм буквоядец досаден някакъв и се "изпуснах")

                      Коментар


                      • #41
                        До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                        Едва ли познавам всички членове на варненския клуб, но за тези от тях, които познавам, мога да гарантирам лично и ще го направя с огромно удоволствие.
                        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                          За Пламен, Алекс (старши и младши) гарантирам лично ....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • #43
                            Първоначално публикуван от Janko Преглед на мнение
                            Без да съм член ама понеже, такова, вчера четох устава и ми е прясно ъъъ...професионално изкривяване някакво... та само едно допълнене:
                            Сдружението (офф роуд клуб Варна), като юридическо лице, ще бъде асоцииран член (понеже само ф.л. могат да бъдат пълноправни членове) и ще има всички права по Устав, с изключение на правото да бъде избирано в УС...(не че е от значение, ама съм буквоядец досаден някакъв и се "изпуснах")
                            Така де, моа грешка, не колктивен, а асоциран член. Колегата като адвокат добре го е обяснил.

                            Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                            За Пламен, Алекс (старши и младши) гарантирам лично ....
                            За тия хора и аз мога да дам лична гаранция. Но при нас всъщност се приемат всички на куп( както и ние при тях) и само един от тях ги представлява. Иначе са готини хора от нашата кръвна група, това е извън дискусия.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • #44
                              До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                              Първоначално публикуван от Janko Преглед на мнение
                              Без да съм член ама понеже, такова, вчера четох устава и ми е прясно ъъъ...професионално изкривяване някакво... та само едно допълнене:
                              Сдружението (офф роуд клуб Варна), като юридическо лице, ще бъде асоцииран член (понеже само ф.л. могат да бъдат пълноправни членове) и ще има всички права по Устав, с изключение на правото да бъде избирано в УС...(не че е от значение, ама съм буквоядец досаден някакъв и се "изпуснах")
                              Както колегата е казал "Офф роуд клуб Варна" може да е асоцииран член на нашия клуб. Ще има право на 1 глас в общото събрание и ще се представлява от Председателя, или упълномощено от него лице. Аз лично съм за идеята и за да спазим процедурата ще пуснем анкета. Само ще помоля Пламен Тенев да качи тук техния устав и съдебно решение или на egbelev@abv.bg
                              [IMG]http://forum.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=79977&stc=1&d=1237313877[/IMG] Дискавъри 2 , ТД5

                              Коментар


                              • #45
                                До: Ленд Ровър Ентусиастс- как се става Клубен член, критерии и възможности

                                Първоначално публикуван от egbelev Преглед на мнение
                                ...да спазим процедурата ще пуснем анкета...
                                За анкета без дискусия. Има и още нещо много важно, нашия Спортен комитет( Руси, Руслан и Виктор) реши тази година да не се лицензира клуба към БФАС като АСК. Но Слави Купона например има мерак да кара вече в Експерта. Като се асоцираме с колегите, ще помолим да му разрешт да кара с техния лиценз. Това е една доста практична полза за нас, пък после ще търсим как да се отблагодарим, например да им помогнем в организацията на тяхното състезание.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X