Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ей така се спира!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ей така се спира!

    Колега от форума на Шкода е изровил това клипче
    Може пък да се включи като задължителен елемент в някое от следващите състезания
    Зима иде

  • #2
    До: Ей така се спира!

    Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
    Колега от форума на Шкода е изровил това клипче
    Може пък да се включи като задължителен елемент в някое от следващите състезания


    Мам мари
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #3
      До: Ей така се спира!

      Брей, брей!!! Това съм го гледал само по анимационните филмчета. Не го виждах да стане на практика. Ебати и шампионите! Маската!

      Коментар


      • #4
        До: Ей така се спира!

        направо ми оправи настроението....брейй щура работа

        Коментар


        • #5
          До: Ей така се спира!

          Това е здраво тренирано. Как го подготви само, вкара го в резонанс и го изправи. Тоя е като лудите арабели.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #6
            До: Ей така се спира!

            Не съм изненадан, че е от форума на "Шкода" . Преди време карах като служебна кола недоразумението "Фелация", при което спирачното усилие е фабрично разпределено 90% към 10% съответно на предни и задни спирачки. За да спира що годе някак си въпросната кола трябваше да има поне 150 кг в багажника и така се налагаше да минаваме технически прегледи с по 2 сериозни UPS-a в багажника
            Та според мен с "Фелация" този номер няма да е чак толкова труден за изпълнение...
            "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

            Коментар


            • #7
              До: Ей така се спира!

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Това е здраво тренирано. Как го подготви само, вкара го в резонанс и го изправи. Тоя е като лудите арабели.
              те май бая тренират, я кажете кой може да направи това и колко патрола тряа да потроши предварително

              ама стават и такива сакатлъци...
              Зима иде

              Коментар


              • #8
                До: Ей така се спира!

                абе по големи изтрещеняци от арабелите в тая свера няма. Толко си немат чукари че направо са си първите фрийстайлъри в бранша

                Коментар


                • #9
                  До: Ей така се спира!

                  Мен ме кефи това спиране,само дано от КАТ да не искат и ние така да спираме
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • #10
                    До: Ей така се спира!

                    Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                    Колега от форума на Шкода е изровил това клипче
                    Може пък да се включи като задължителен елемент в някое от следващите състезания
                    Ей така се спира на състезание
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Ей така се спира!

                      ТОВА ако го направи пред некои полицаи направо ще го шашне
                      полицая няма да знае какво да пише да го глоби
                      може да го накара да си монтира тежести на задницата
                      . LRE Bulgaria.
                      RRC SE V8 91г.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Ей така се спира!

                        Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
                        ТОВА ако го направи пред некои полицаи направо ще го шашне
                        полицая няма да знае какво да пише да го глоби
                        може да го накара да си монтира тежести на задницата
                        А защо трябва да го глобява, спира си човека, къде пише, че не трябва да се спира с вдигната задница
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #13
                          До: Ей така се спира!

                          За каране на полцая да мисли как така спира.
                          поне в BG като направиш некоя газария и има полицаи наоколо и се започва една СЯ КО ША ПРАМ? ЩО ТАКА КАРАТЕ? (20-50лв) аиде и другия път да внимаваш как караш да са не глобяваме

                          но пьк ще ми е интересно вьв фиш или акт да пише СПИРА НА ПРЕДНИ ГУМИ
                          може пьк човека да няма пари да си оправи задните спирачки
                          . LRE Bulgaria.
                          RRC SE V8 91г.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Ей така се спира!

                            Е, винаги може да се мине по графа "Несъобразена скорост"...
                            Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Ей така се спира!



                              Преди години един приятел с DAMAS, след като два пъти се обръща странично при почти нулева скорост,
                              накрая успя да го обърне и през предното стъкло при рязко спиране.
                              Ама този е майстор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X