Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем да покараме около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Да се разберем да покараме около София

    Малък , добро каране сте направили , много съжалявам за това което ти се е случило , оправяй се БЪРЗО
    Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

    Коментар


    • #32
      До: Да се разберем да покараме около София

      Ето и снимките , но те са от пиенето на кафе и сок след като пацо вече беше спукал неговата гума.Между другото момчето което продава в кафето на Голямо Бучино беше доста любезно което все по-рядко се случва в БГ.
      Прикачени файлове
      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

      Коментар


      • #33
        До: Да се разберем да покараме около София

        Айде и аз да кача малко снимки от вчерашното ни каране .
        Прикачени файлове
        GAS GAS
        EC 450 =>=> EC 300 2013

        Коментар


        • #34
          До: Да се разберем да покараме около София

          То карането по скоро беше около Радомир и Перник в планина Голо Бърдо ако несе лъжа но пък групата си е Софийска .
          GAS GAS
          EC 450 =>=> EC 300 2013

          Коментар


          • #35
            До: Да се разберем да покараме около София

            Ето и останалите снимки.
            Прикачени файлове
            GAS GAS
            EC 450 =>=> EC 300 2013

            Коментар


            • #36
              До: Да се разберем да покараме около София

              Bраво момци супер сте Жалко, че се прецаках и неможах да карам в неделя. Ама ако е добро времето другата седмица съм готов
              П.П А ремарке поне взе ли или само ходи да го гледаш. Дай похвали се ако си го взел.
              KAWASAKI Let the good times roll

              Коментар


              • #37
                До: Да се разберем да покараме около София

                Взех и имам повот да почерпа при следващото каране.А ти бързо се въстановявай че те чакат екстримите из Люлин планина.

                Коментар


                • #38
                  До: Да се разберем да покараме около София

                  Първоначално публикуван от sve Преглед на мнение
                  Ето и останалите снимки.
                  Добре сте покарали. Аз за този уикенд отпадам но следващият съм на линия.
                  Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Да се разберем да покараме около София

                    Първоначално публикуван от GSXR
                    Да май го дават да вали сняг. Което автоматично значи че ще разкоста окачването и почва ремонта
                    Ама като знам, за 3 дена ще съм го сервизирал и ще ми се прикара.
                    П.П Само да сложа нова гума и да е някакво сносно времето и оная пътека ще я пробвам докато не я кача. Много е добра, незнам как не сме я видели като сме минавали през лукоила на владая Ще ви хареса.

                    Обаче ако не вали и тая събота ще видим може да покарам. Зависи дали ми се е опраил крака, ама като гледам ще е готов до 1-2 дни.
                    Абе аз я видях и я пробвах , но и на качването и на спускането паднах и се отказах беше много хлъзгава кал . Ти още се мъчеше да запалиш на бензиностанцията затова си испуснал шоуто .
                    GAS GAS
                    EC 450 =>=> EC 300 2013

                    Коментар


                    • #40
                      До: Да се разберем да покараме около София

                      Много е хлъзгава и там проблема е, че има и наклон и дупка дето ти убива инерцията пък и накрая завой. Аз до завоя стигнах и се свлякох.
                      На по сухо време или с нова гума на такова мисля, че ще я кача.
                      KAWASAKI Let the good times roll

                      Коментар


                      • #41
                        До: Да се разберем да покараме около София

                        И ние пробвах ме една такава пътека ама няма качване.И двамата с Искрен опитахме ама нестава........... много кал, исках да пробвам новите гуми които са за такъв терен но не става и нестава.Лошото на тази пътека е че е много стръмна а и имаше паднало дърво и трябва да се заобиколи но инерцията отива на кино и до там.Но при следващото каране ще го махнеме и да видиме тогава дали ще ни се опъва.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Да се разберем да покараме около София

                          Аз ще разглобявам мотора, окрилен от подкрепата на Жоро XR600.
                          Можеш да започваш да завиждаш.

                          P.S. Абе мен ако питаш ти си за завиждане. Лек път
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Да се разберем да покараме около София

                            И аз мисля да се отдам на грижи за кокъла(мотора) А и имам една много добра идея да префасонирам една ливада на тренировъчен полигон. Да довърша трапеца да сложа гуми за пскачане, една две трупи за цвят и ако мога и някой ров за прескачане да измисля ще е много добре.
                            Но не вали ли сняг няма да го разглабям мотора и ще следя дали има желаещи. Ако няма ще изпробвам гореспоменатото трасе и ще пусна някоя снимка До края на зимата ще съм изградил грандиозно тренировъчно съоражение

                            А и само аз май в тая група незнам къде ще ходи бат Искрен Всички са толко потайни, никой нищо не казва пълно информационно затъмнение
                            KAWASAKI Let the good times roll

                            Коментар


                            • #44
                              До: Да се разберем да покараме около София

                              Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                              И аз мисля да се отдам на грижи за кокъла(мотора) А и имам една много добра идея да префасонирам една ливада на тренировъчен полигон. Да довърша трапеца да сложа гуми за пскачане, една две трупи за цвят и ако мога и някой ров за прескачане да измисля ще е много добре.
                              Но не вали ли сняг няма да го разглабям мотора и ще следя дали има желаещи. Ако няма ще изпробвам гореспоменатото трасе и ще пусна някоя снимка До края на зимата ще съм изградил грандиозно тренировъчно съоражение

                              А и само аз май в тая група незнам къде ще ходи бат Искрен Всички са толко потайни, никой нищо не казва пълно информационно затъмнение
                              По принцип си луд да правиш трасето сам , обявяваш една събота и неделя и всички идваме да помагаме кой с каквото може А иначе няма нищо тайно ще ходя на Банско да покарам малко ски ,че това ми е другото любимо хоби.
                              Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Да се разберем да покараме около София

                                A aз хич не съм сам Ще има ударна грурупа за помощ. Ще нащракам снимки от сторежа и евентуално от теста на съоражението.
                                И да не забравя, приатно изкарване на Банско дано тази вечер да завали там сняг та да не карате на изкуствения. И да нащракаш поне 1-2 снимки. Нали пак е офроуд
                                Последно редактирано от GSXR; 19-12-08, 17:24.
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X