Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се разберем да покараме около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Да се разберем да покараме около София

    Ето малко снимки и видео от карането ми из Самоков...
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Да се разберем да покараме около София

      Забравих видеата ето ги и тях...
      http://vbox7.com/play:31c73e3d
      http://vbox7.com/play:bab6686f
      http://vbox7.com/play:ce548ef7
      http://vbox7.com/play:96b877d9
      http://vbox7.com/play:6505ab20
      http://vbox7.com/play:e2a284a3
      http://vbox7.com/play:a90607c7
      http://vbox7.com/play:d6524e8f

      Коментар


      • До: Да се разберем да покараме около София

        Супер,но ако вдигнеш малко по-нагоре камерата ще стават по-добри клипчета.
        Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

        Коментар


        • До: Да се разберем да покараме около София

          Знам, но технически нямаше как понеже не е камера ами телефона ми и... Наистина беше супер...около 1 час нон- стоп каране (като на видеата съм изрязал моментите в които се движа от едно място на друго по асвалта).
          Следващия път се надявам да не карам сам и да има повече и по- хубав снимков матерял.

          Коментар


          • До: Да се разберем да покараме около София

            След полета с парапланер, в неделя приех поканата на Мони и се разходих до Врачанския балкан, като идеята беше да покараме малко по черни пътища...въпреки че денят беше страхотен и изкарахме много добре, беше голям карък...
            Равносметката - изгубен GPS, счупен дисплей на фотоапарат, скъсана скоба на ауспуха и най-мистериозно ми изчезна горната част на маската на фара.

            Подготовка...


            Първа спирка..


            Магистралата

            .


            Къде е аджеба тоз gps?! Липсата е установена,но за съжаление участъкът, в който евентуално се е изгубил е близо 10км. ...търсихме, търсихме, но уви, нямахме късмет


            Тук спряхме до един зъбер, Мони разказа потресаваща история за негов приятел, който не спрял преди ръба..


            Значи...той идва оттам...аз му махам да спре, ама ме подмина като пътен знак...


            И право долу за щастие инцидентът се е разминал само със счупена ръка


            Гледкa




            Близо до мандра Пършевица установихме проблема с ауспуха....




            След кратка оценка на ситуацията Мони се отправи към близките кошари за резервни части...





            През това време пробвах можеш ли да си запалиш цигара от кривката на ауспуха - можеш

            Мони се връща




            Оказа се, че в кошарите нямали резервни скоби за ауспух...странно, все пак Мони донесе парче солидна тел и се заехме с полевите ремонти



            Всичко беше перфектно и се отправихме към следващото място с панорама






            Карането въпреки несгодите беше супер и с удоволствие ще го повторим
            Последно редактирано от Тануцо; 31-08-09, 00:42.
            Per aspera ad astra.

            Коментар


            • До: Да се разберем да покараме около София

              Ееее Тони,


              При следващото каране из района само ще събираме изгубените "чарколяци"........не може само карък,нали знаеш.

              Поздрави,
              търся си подписа....

              Коментар


              • До: Да се разберем да покараме около София

                Тони браво на вас с Мони, следващия път ако ме искате може и аз да дойда да покарам с вас.

                Коментар


                • До: Да се разберем да покараме около София

                  Ники, мненията ги преместих в другата тема за общи приказки
                  Не са изтрити
                  Per aspera ad astra.

                  Коментар


                  • До: Да се разберем да покараме около София

                    Такааа, както се разбрахме днес излезнахме да покараме в Стара планина...пътеките известни, всичко е супер...Ники след 1 година пауза реши да се включи...над Бухово








                    След малко къдрави изкачвания започнахме да гоним билата...




                    -Начи, Ники...е там отляво какви екстреми има, ама айде някой друг път ще те водя да ги качваме, да не се излагаме сега, че сме с Тануцо, а той ги качва само на задна








                    Айде стига снима, давай да караме


                    Само и аз "да са снема"


                    Поредна фотосесия току под хълма преди бобслея...имаше колеги с АТВ-та, които го спускаха






                    Вече на Тихов Дол, войводата Ники (много беше прашно навсякъде)



                    Дотук карането беше съмнително перфектно...никъде проблеми, никъде не съм влачил...навсякъде си минавах с кеф....споделих аз тия мои опасения с присъстващите на масата, но не срещнах разбиране...ама си викам, кво ли...може пък и да съм станал толкоз добър, че да не съм усетил
                    Да, ама не....изкачването над Ябланица...пътеката е страхотна, обаче се беше изровила много от сушата, с един коловоз по средата...първи опит....е, паднах, ама кво...пробваме пак...странично хвърляне на XR през рамо, екстра - изкриви се лостчето на съединителя, гарда на кормилото и китката ми....решен да не се предавам точно сега...викам си абе еее, аз ли нема да го кача...
                    Трети опит - отново странично хвърляне през рамо, на абсолютно същото място, само че вече съм си опитен, изметках го както си трябва и лостчето на съединителя вече беше окончателно съсипано.





                    А, Емо се качи преди всички, за да снима, ама аз аха аха да стигна до мястото на снимките...и не се получи
                    Ники обаче си се качи.






                    След неуспешните ми опити да си съсипя мотора последва прибиране по черния път до Кремиковци...братовчед ми се заигра на един баир, а Ники направи тест на CRF-a.












                    След малко ще кача и две клипчета от изкачванията

                    Оп, ето ги и тях:



                    Per aspera ad astra.

                    Коментар


                    • До: Да се разберем да покараме около София

                      Съжалявам за нецензурните думи във филмчето, но имаше едно неправилно посадено дънерче, което ме изхвърли. Специално за Емо - "Невероятно каране. Страхотни сте!" Майтапа настрана, яко се изкефих в Стара планина. Поздрави!
                      09 YZ290F Athena BB

                      Коментар


                      • До: Да се разберем да покараме около София

                        Тони,

                        Хвани "каръка" за гушата де....то така къде ще му излезе края?!!!.........всяка седмица по нещо....

                        Надявам се живот и здраве през Октомври и аз да се включа,но по цялото трасе..... та чак горе до мен.


                        Поздрави,
                        търся си подписа....

                        Коментар


                        • До: Да се разберем да покараме около София

                          в събота и ние направихме една разходка обиколихме над Пасарел и после към манастира се отправихме като завършихме с разходка от задната страна на Панчарево









                          после в гората малко и се оказа, че мотора спокойно ни носи и 2мата по баирите дори по добро сцепление има задната гума







                          езерото Панчарево стената

                          като обикаляхме се засякох и с 2ма колеги обикалящи езерото
                          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                          Коментар


                          • До: Да се разберем да покараме около София

                            Браво и на двамата.
                            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

                            Коментар


                            • До: Да се разберем да покараме около София

                              Първото изкачване за деня, един връх над Бухово...

                              В днешния ден срещнахме много колеги от форума, Светльо KLX, BoykoVS, на Тихов Дол се видяхме и с kiki.t, batko_pepi_wr и т.н.
                              Иво




                              Настроението е на 6


                              Аз се задавам в далечината, след като моторът падна върху крака ми и го заклещи...моторът зад мен, глезенът на една страна...както и да е, карах леко контузен




                              Никиииии


                              Хвана съвсем off-road


                              Веско




                              Почти цЕлата група


                              Иво, Емо и Стоян


                              Тук сме над единия от Буховските сипеи, ей така, да разгледаме...


                              Тъй като днес уж беше ден за търсене на нови пътеки, Стоян вика - Ееееее там има страшна пътека и не е трудна...


                              Стоян я пробва...1-ви път




                              Стой бре...КТМ-а като видя баира и тръгна да слиза сам...


                              Втори или трети опит - успешен


                              Аааайде още малко


                              Сузукито на Ники също оказа ожесточена съпротива, но той беше решен да я сломи


                              Айде още веднъж




                              Случва се...


                              Еее, не в храстите де...Сузито упорито отказваше да се изкачи...


                              Ама Ники е упорит и го закара до върха...


                              Иво прави опит...

                              Ааааа, много е стръмно, слизам...






                              След кратко увещаване с КТМ-а и Иво се качи...


                              Аз пробвам дали Хондата може да полегне на една страна...изкачването беше тегаво и след 234 опита на Стоян, Иво и Ники а, и един мой, решихме, че нЕма да я бъде тая пътека...


                              Тук преди Ябланица се засекохме с трима ендуристи, двама от MG Racing…ний си пробвахме това изкачване...те изкочиха от гората - здравейте, здравейте и отпрашиха нагоре по калните склонове...Опитвам се да запаля, след поредното падане и задавяне на мотора


                              Е баш в локвата няма да стане


                              Голем смех


                              Пробвахме няколко изкачвания, супер пътека..ама на, като няма късмет....тук сме вече преди Ябланица, Веско изскача от дерето.


                              Иво търси нови пътеки


                              Появи се...

                              Оттам гаааз над селата, преди Ябланица, изкачване, което минахме пролетта с Дефилето ендуро тийм J






                              Добре познато място


                              Е аре ела да удариш едно рамо


                              Чеки да се "снемем" бре.




                              Иво и Веско търсят с поглед причината да ги забутам да минат оттам..


                              Емо е над нещата








                              Начи, Ники...оттука първа, газ, и нема се пуашиш, ще излезнеш


                              Тъй де...


                              Почти цЕлата група






                              Деренцето


                              Грозньо...след липсата на маската XR-a придоби леко карикатурен вид....


                              Вече сме на изкачването преди Бобслея
















                              Тук Иво реши да прокара нова линия на минаване на това изкачване


                              ?!


                              Еее, откъде минах бе J


                              Време за снимки






                              Абе нееее, не така обърнатаааа


                              Айде стига толкова снимки


                              Пак групата


                              На връщане над Бухово


                              Еееее...каква гледка


                              Това беше за днес от мен


                              Последно редактирано от Тануцо; 14-09-09, 13:57.
                              Per aspera ad astra.

                              Коментар


                              • До: Да се разберем да покараме около София

                                Такааа, тъй като ме немА една седмица и не карах, пускам снимките от карането на Емо и Стоян...очевидно е било интересно, оставям коментарите на Емо(bae146)











































                                Per aspera ad astra.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X