Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слаби места по возилата Ви

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Слаби места по возилата Ви

    Четейки мненията от този раздел силно ми направи впечатление, че хората тук обичат возилата си даже понякога с лек привкус на "от мойто дете по-хубаво няма". Въпреки всички перфектен автомобил (освен моя естествено) не съм виждал. По този начин бих искал да насоча темата от една страна в посока даваща основа на непросветените (демек аз) за какво да внимават при покупка или ремонт, а също и за обмен на информация при отстраняване на "слабостите" по колите.

    Та за Дорчо:
    Терано1 89г. 2,4 (+газ) късо.
    1: торсионите (задните накрайници на долните носачи) - при разбиване на тампоните много бързо стърженето на торсиона разбива ухото, което е заварено на рамата и ако се стигне дотам бая трудно се ремонтира.
    2: лостчето за превключване на 4х4 се съединява под колата с още едно железце(-към скоростите) под формата на V и са покрити с много
    лесно късащо се маншонче, а последствията са бързо ръждясване и чупене.
    3. От време на време при движение само със заден мост колата започва да ручи ужасно все едно се опитваш да вкараш на предавка без амбреаж. При бутване на лостчето за 4х4 напред шумът изчезва - обясниха ми го от сервиза на Нисан с това, че някакво пиньонче се било износило и било слабо място на модела.

    Това се сетих досега.

    Ако модераторът счете, че темата дублира други и е излишна моля да я изтрие.

    Благодаря
    Черно, мирише и разваля характера!

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X