Обява

Свий
Няма добавени обяви.

G 250GD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: До: G 250GD

    След кратка намеса на колегата tef4o по пунтиране на ABSа, днес за първи път се усети силата на мотора. Вече имам нормална мощност. Хареса ми след 2000 оборота.Има малко да се поработи по пъргавината ама това остава на втория етап. Прибирам жиците по таблото и съм в играта. Като приключа ще пусна кратко описание на капаните и заигравките. Присадката е елементарна ако се знаят хитрините.

    ПП за заинтересовани - имам вече Star diagnosis и почти я разнищих. Ако някои знае системата за кодиране на DAS2 ще ми е от помощ.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: До: G 250GD

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      След кратка намеса на колегата tef4o по пунтиране на ABSа, днес за първи път се усети силата на мотора. Вече имам нормална мощност. Хареса ми след 2000 оборота.Има малко да се поработи по пъргавината ама това остава на втория етап. Прибирам жиците по таблото и съм в играта. Като приключа ще пусна кратко описание на капаните и заигравките. Присадката е елементарна ако се знаят хитрините.

      ПП за заинтересовани - имам вече Star diagnosis и почти я разнищих. Ако някои знае системата за кодиране на DAS2 ще ми е от помощ.
      Ти дай подробности за онуй решение, дето го мъдрихме в 2 сутринта, че ми е интересно до какво сте я докарали.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: G 250GD

        Докарахме го до еднаква скорост на 4те колела с някакъф 20минутен прототип от подръчни части и tef4o обеща за утре да събере нещо направено като хората.

        ПП ти що пак не спиш бе? Звънни.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • От: G 250GD

          http://www.hevosvoima.com/foorumi/vi...c.php?f=9&t=15

          550 kоня, ебаси паура (само дето ненам скандинавски езици та да си го преведа)

          Коментар


          • От: G 250GD

            Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
            .....550 kоня, ебаси паура......
            Къде ги видя тия 550 коня бе?
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • От: G 250GD

              Пишеше некъде.

              Коментар


              • От: G 250GD

                Муууууууахахахха

                Little of engine specs
                -5-Syl 20v OM605 N/A
                -Modified cylinder head:
                2.5mm bigger valves and ported.
                Cat Cams stiffer valve springs.
                Cat Cams retainers and locks.
                Mechanical valve lifters
                Special cams. Made in Finland
                Adjustable cam wheels. Made in Finland
                -Turbo Master Power 802350-000
                -Synapse Engineering 50mm wastegate
                -KKDMotorsport exhaust manifold
                -Original turbo rods, balanced
                -Original turbo pistons, balanced
                -Victor Reinz mls cylinder gasket, sprayed VHT gopper gasket cement
                -Intercooler HDi 600x300x76
                -Griffin radiator
                -Mynä-Diesel injection pump
                -Big Holley trancfer pump
                -AN8 fuel lines
                -Intake manifold is done OM606 N/A. cut one cylinder and original plenum of and then welded AMW WRC 2plenum on it

                Here is vid when we dyno 530hp on that enine on MB chassis
                YouTube
                YouTube

                Коментар


                • От: G 250GD

                  Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                  Муууууууахахахха

                  Little of engine specs
                  -5-Syl 20v OM605 N/A
                  -Modified cylinder head:
                  2.5mm bigger valves and ported.
                  Cat Cams stiffer valve springs.
                  Cat Cams retainers and locks.
                  Mechanical valve lifters
                  Special cams. Made in Finland
                  Adjustable cam wheels. Made in Finland
                  -Turbo Master Power 802350-000
                  -Synapse Engineering 50mm wastegate
                  -KKDMotorsport exhaust manifold
                  -Original turbo rods, balanced
                  -Original turbo pistons, balanced
                  -Victor Reinz mls cylinder gasket, sprayed VHT gopper gasket cement
                  -Intercooler HDi 600x300x76
                  -Griffin radiator
                  -Mynä-Diesel injection pump
                  -Big Holley trancfer pump
                  -AN8 fuel lines
                  -Intake manifold is done OM606 N/A. cut one cylinder and original plenum of and then welded AMW WRC 2plenum on it

                  Here is vid when we dyno 530hp on that enine on MB chassis
                  YouTube
                  YouTube
                  Питай ги какъв му е ресурса. А можеше да сложат един 5.7 V8, и да не се разправят с глупости. На събора беше изложен такъв (само в кубатурата не съм сигурен, да не беше над 6).
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: G 250GD

                    По-скоро интересното е е че е с оригиналните карантии...освен валовете, ама тва е за да върти до 7000об/мин. 5.7 В8 е много далече от тия показатели.

                    Коментар


                    • От: G 250GD

                      Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                      По-скоро интересното е е че е с оригиналните карантии...освен валовете, ама тва е за да върти до 7000об/мин. 5.7 В8 е много далече от тия показатели.
                      Там е работата, че зависи от комплектацията. А ресурса е в обратна зависимост от по-високите показатели. А на дизел с тая кубатура и при тия обороти, той ще е просто никакъв.

                      Ма не е толкоз важно. Предполагам са го правили за кеф.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: G 250GD

                        Мдаааа....при скандинавците кефа е извратено понятие!

                        Коментар


                        • От: G 250GD

                          След много мислене и мотане стигнах до извода, че най добре филтър и шнорхел да си направя сам.
                          Взех 2м тръба, колена, малко дискове за флекс и един познат който може да заварява неръждавейка, и към 18 часа се получи това:












                          Ето и кутия с филтър. Влиза под калника.



                          Утре всичко ще се търка, шлайфа, полира и докарва на вид за пред дерветата.
                          Надявам са да ми завидят всички които ми завидяха за баскасата.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: G 250GD

                            То хубаво, ама що сте обърнали човката на покрива наопъки? Да се пълни по-лесно с вода?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: G 250GD

                              Снимките лоши. Това е скосено за да не ми го демонтират клони на заден ход. Запушено е там. Дупката е отдолу.....като всяка сериозна дупка
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • От: G 250GD

                                А, така бива! Сега го изпясъкоструйте да стане матово и хубаво, и току виж и аз съм ти завидял.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X