Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купих си редукторна уазка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
    Идеята е да кача един резервуар в багажника
    Бррр. Там ли му е мястото?!?

    Ти на тая УАЗ-ка май нещо яко си й набрал ...
    Ние не сме неутрални!

    Коментар






    • Така или иначе точно тази височина е решаваща понякога.
      LZ1VMH

      Коментар


      • Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов
        Така или иначе точно тази височина е решаваща понякога.
        Ха на бас, че, след като получиш тази височина, ще можеш да намериш достатъчно дълбока кал, в която и това няма да е достатъчно!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Според мен не е необходимо да режеш чак до долните панти На 3см. от пантата на долу и режеш но не бързай защото аз ги изрязах и после баджанака докато ги изправи видя голям зор а резервоарите ги слагаш върху вътрешните задни калници,ако няма желаещи за ги преправят свиркай На вратите оставяш 1см. за подгъване,бележиш режеш стъпенките мериш и чак тогава режеш вратите, а първо сваляш резервоарите зада не остане от Уазката само редукторните мостове
          BULDOG TUNING

          Коментар


          • Аз ги бях срязал до долния край на планките на пантите.

            Коментар


            • Много добра идея в това но сам убеден че и тази височина ше се окаже малко в някой случай

              Коментар



              • Тогава си направи това

                Коментар


                • Първоначално публикуван от buldog

                  Тогава си направи това

                  Ми, добре започвам...
                  LZ1VMH

                  Коментар


                  • Сряза ли я твоята вече

                    Коментар


                    • Не го прави тва.
                      Ако не си наведеш главата Ще останеш да висиш на някои клон

                      Коментар


                      • Влади, с големите гуми УАЗика е супер кажи нещо за тях като гледам е имало и лифт на купето
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • Тунинга с големите гуми се оказа нещо ново за мен. Толкова смело вдигане не бях предприемал до сега. Разбира се колегите ме прекараха още на първата разходка през едни дерета със силен страничен наклон. Ха познайте кои обра всичките дървета във недостижима за другите височина. Тамън ядосано реших да махам гумите барабар с бодилифта и нещешли представителя на клуб " Дивите Уазки" реши да ме прекара през калищата на пътя между Люлин планина и Бучино. Да, де, ама коловозите от Виетнамка ми се сториха смешно малки и спокоино спирах и потеглях в тях като даже Спокойно се връщах на заден ход за да видя колегата защо толкова яростно дава газ и боксува овиснал на една страна.
                          Така толкова по тунинга с гумите. Сега да споделя проблемите. Преди още да сложа големите гуми (Държа да го спомена)се получи едно хъркане от скоростите или раздатката което в последствие се превърна в изключване на скоростите при подаване на газ в баир. Шума се засили доста и реших че е време за ремонт. Речено сторено. Свалих раздатката и след разглобяването и се оказа че има изронени зъбни колела. Тук е редно да спомена бързата реакция на Карбон Плевен и в частност на Сашо, които още на следващия ден прати към мен нужните зъбни колела. До тук добре. Сглобих раздатката. Качих я и щастлив тръгнах на проба и ужас шума макар и леко изменен продължи. Сега вече ядосано съсредоточен започнах да променям параметрите на движение като скорост, подаване на газ , спирачки, включено и изключено зацепване на тресчотки и каквото се сетя още.
                          Ужас. Прескачащо - зацепваш звук при много ниска скорост .
                          Аиде на ново скорости и раздатка на масата за аутопсия.
                          За сега всичко е разглобено и съмненията са ми към лагерите на първичния вал , които в даден момент като че ли се пренаместват и се получава зацепване между първичен и вторичен вал. Зацепването е осезаемо и от горе на всичко веднага къса подаденото пробно парче хартия. Другото което се вижда е доста големия аксиален луфт на лагера на вторичния вал които е от страната на раздатката. Направо да си кажа лагера плува в леглото си. Толкова за сега.
                          LZ1VMH

                          Коментар


                          • Ще си спомняш ти за Вранглера с тъга ама нейсе
                            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                            Коментар


                            • Според мен трябва да си сложиш старата скоростна кутия на която са синхронизирани само 3та и 4та скорост руснаците казват че тя е най здрава. Преди няколко месеца свалихме скоростите на УАЗ 31519 с двигател 421- 3 литров пройзведен 2002г и на него беше монтирана старата кутия
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • На снимките от тунинговането на Галопера видях капака на скоростната кутия хванат на менгемето
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X