Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: нов собственик на диско 1

    ....
    Прикачени файлове
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • #32
      До: нов собственик на диско 1

      задължен съм, дано скоро получа достъп и мога да чета всички статии, впрочем какво трябва да стане че да имам достъп до тях?
      Discovery I, 300 TDI

      Коментар


      • #33
        До: нов собственик на диско 1

        Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
        задължен съм, дано скоро получа достъп и мога да чета всички статии, впрочем какво трябва да стане че да имам достъп до тях?
        Да събереш 50 смислени публикации и си "старо куче"- утвърден участник.
        ________________________________________________________________________________________
        Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
        HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

        Коментар


        • #34
          До: нов собственик на диско 1

          ааааа ясно каква е била работата, че то досега аз само задавам въпроси и не съм публикувал нищо смислено
          Discovery I, 300 TDI

          Коментар


          • #35
            До: нов собственик на диско 1

            дотук всичко ми е ясно за маслата и количествата, преди да ме отрежете задето толкова съм досаден, днес изникна нов проблем - гумено каре на заден кардан, проверих в един магазин за авточасти и ми поискаха 180 лв, видяха ми се малко множко, някои да знае по добро решение? малко съм нахален с многото ми въпроси но искам да стегна джипката че в събота да направя малко тестове и да почна да се уча да карам offroad
            Discovery I, 300 TDI

            Коментар


            • #36
              До: нов собственик на диско 1

              Сменяй всички чорби без изключение. За карето иди питай в Дару или в Княжево - РАМ партс (Цецо да ме поправи ако греша)


              Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
              Да събереш 50 смислени публикации и си "старо куче"- утвърден участник.
              Трябват му 20

              Коментар


              • #37
                До: нов собственик на диско 1

                Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                дотук всичко ми е ясно за маслата и количествата, преди да ме отрежете задето толкова съм досаден, днес изникна нов проблем - гумено каре на заден кардан, проверих в един магазин за авточасти и ми поискаха 180 лв, видяха ми се малко множко, някои да знае по добро решение? малко съм нахален с многото ми въпроси но искам да стегна джипката че в събота да направя малко тестове и да почна да се уча да карам offroad
                Не се коси. Да не ти пука кой к'во си мисли. Да не сме на партийно събрание. 180 лв за гуменото каре верно са много. Тук от форума имам спомен за някаква цена около 80 лв / май на Геле/ - в София. Провери в Падок-човек се справя и с много лош английски език.
                А това последното в поста ти за "малко тестове и да почна да уча /малиййййй/ да карам офроуд"-нема такъв филм.
                Решение: влизаш в калта, после газ, и т.н. ..... и после отваряш очи. Шега естествено. Майката му е каране и мислене по време на целия процес на карането. Почнеш ли да караш без да мислиш, значи си достигнал съвършенство.
                Поздрави и успех. И не се коси, питай си.
                За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                Коментар


                • #38
                  До: нов собственик на диско 1

                  Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                  Да събереш 50 смислени публикации и си "старо куче"- утвърден участник.
                  ... абе и някоя снимка може, ама ... не та не

                  Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                  ааааа ясно каква е била работата, че то досега аз само задавам въпроси и не съм публикувал нищо смислено
                  ... после на някоя сбирка като се съберем, ще си попийнем малко и готово (работата е оправена)
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • #39
                    До: нов собственик на диско 1

                    да докладвам, сменен антифриз, сменени всички масла на диф, скорости и раздатка, утре чакам гумено каре от дару кар за 101 лв в мото пфое е 180, в петък слагам гуми, в събота чистене и газ. за снимкиет ще кача ама нека да я напудря малко и да я изчистя, немоаг да ви я представя в този вид, в който е в момента
                    Discovery I, 300 TDI

                    Коментар


                    • #40
                      До: нов собственик на диско 1

                      ... после на някоя сбирка като се съберем, ще си попийнем малко и готово (работата е оправена) [/QUOTE]

                      Стига да дойде време за сбирка няма никакъв проблем, мръвките и бирата са от мен, като най млад участник и постоянно питащ
                      Discovery I, 300 TDI

                      Коментар


                      • #41
                        До: ЕВРИКААААА!!!!!

                        Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                        .

                        ..... чакам гумено каре от дару кар за 101 лв в мото пфое е 180 ......................................
                        Ето от този пост излиза и отстъпката в МП, а именно:
                        1. 43,9% за тези от югозападните и западните райони на София ,за да не ходят до Дару
                        2. И още примерно 10% , за да идват и тия дето им е по-близо Дарукар.
                        3. Да се пазарува с членска и лична карта според адресната регистрация.

                        Ах, Дарукар - мръсни дискаунтъри. / Всъщност в редките случаи, когато съм пазарувал в Дару, все ми се е случвала цена, по-висока от тази в МП-може пък аз да съм карък/
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #42
                          До: нов собственик на диско 1

                          хора, днес майстора като източвал маслото от скоростите и раздатката ми каза, че маслото е едно и също, а в систематизираната информация пише, че за transfer box (нали това е раздатка) трябва да се налее масло като на диференциалите, помогнете да не да объркам нещата
                          Discovery I, 300 TDI

                          Коментар


                          • #43
                            До: нов собственик на диско 1

                            В скоростите MTF94 или ATF Dextron 2 , а в раздатката EР90, 85W90 или 75W90

                            Коментар


                            • #44
                              До: нов собственик на диско 1

                              Първоначално публикуван от alexstoilov Преглед на мнение
                              хора, днес майстора като източвал маслото от скоростите и раздатката ми каза, че маслото е едно и също, а в систематизираната информация пише, че за transfer box (нали това е раздатка) трябва да се налее масло като на диференциалите, помогнете да не да объркам нещата
                              Изключително строго спазвай това, което пише в ръководството! На майстор, който твърди, че знае повече за една кола, отколкото инженерите, които са я създали, спокойно можеш да му пожелаеш да върви "по пути Ленина".

                              Коментар


                              • #45
                                До: нов собственик на диско 1

                                ще го спазвам разбира се, но между другото звъннах на предишния собственик в Англия, който е българин и ми каза че в Англия всички слагат едно и също масло на дифове, раздатка и скорости, глупендери
                                Discovery I, 300 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X