Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пребоядисване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пребоядисване

    Може ли да сподели някой дали в София има местенце да си боядисам колелото по по - нестандартен начин? Навил съм се да си боядисам рамката да е някакъв тип камуфлаж. И се чудя има ли къде да ми го направят. Цената няма голямо значение - знам че ще трябва да дам повече.

  • #2
    До: Пребоядисване

    Първоначално публикуван от mircho Преглед на мнение
    Може ли да сподели някой дали в София има местенце да си боядисам колелото по по - нестандартен начин? Навил съм се да си боядисам рамката да е някакъв тип камуфлаж. И се чудя има ли къде да ми го направят. Цената няма голямо значение - знам че ще трябва да дам повече.
    Прегледай тази тема http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=11389 ,има координати на хора занимаващи се с аерография в/у автомобили,мисля че някой подобен специалист ще ти свърши работа .
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Пребоядисване

      Като видях как вървят цените и като си представя лифта как сваля боя..... нещо не ми допада вече идеята... Мерси все пак за информацията.

      Коментар


      • #4
        До: Пребоядисване

        Е,нали каза,че цената няма голямо значение .Другият вариант-купи си там два-три спрея и деиствай сам.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Пребоядисване

          Бих дал повече пари, но като си представя че тая боя ще падне след 2-рото качване на лифта.... има ли смисъл?

          Коментар


          • #6
            До: Пребоядисване

            То тая логика обезсмисля идеята /въпроса/ за пребоядисването...
            Пълно щастие няма, но пък и кеф цена няма! Остава варианта по-горе: 2-3 спрея за малко пари и сам. При нужда дооправяне и си Ти.

            Коментар


            • #7
              До: Пребоядисване

              Момчета, да сте чули за някакъв Дойчин, бил много добър майстор за прахово боядисване на рамки в София? Търся му координати.

              Коментар


              • #8
                До: Пребоядисване

                Хванах едно предаване по телевизията, и пичовете направиха един страхотен мотор с много проста технология. На следващия ден веднага я пробвах на моя калник и се получи доста добре. Аз нямам време за странични проекти, но ако ти хареса и си намериш бояджия кйто да ти го направи ще споделя тайната Ето го и моя калник;
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Пребоядисване

                  А ще споделиш ли как става това
                  Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                  [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Пребоядисване

                    Да, разбира се. Техниката е елементарна. Пръскаш основен цвят, намираш хубав дамски чорапогащник - от тези на дупките, има със всякакви форми. Като ти изсъхне първата база опъваш чорапа върху детайла и от горе нанасяш втория цвят. Трябва да се прави от по голямо разтояние и на по тънки слоеве. Накрая хубав лак 2-3 ръце ,а ако искаш повече дълбочина ,като изсъхне лака едно водно с 1200 и още лак. Бирата ще е от теб. Поздрави!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Пребоядисване

                      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                      Момчета, да сте чули за някакъв Дойчин, бил много добър майстор за прахово боядисване на рамки в София? Търся му координати.
                      Дойчин е шефа( май) на БАС. Бас е магазин за колела,сноуборд и т.н.
                      Това е сайта на БАС http://www.bas-bg.com/

                      Магазина е на Голо Бърдо 5 (виж Bgmaps.com за изясняване).

                      Влизаш там и им казваш на момчетата, че искаш да си боядисваш дадения елемт (байк) и те ти казват цени и т.н. Доста стара ми е информацията, но мисля че беше нещо от рода на 60-70лв. за рамка.
                      Пичове са, така че звънкай или напрова там.

                      Успех.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X