Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Дакар" 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: "Дакар" 2009

    "Дакар 2010": все пак Южна Америка?!
    Все още няма официална информация къде точно ще се проведе следващият "Дакар". След като през седмицата упорити слухове в професионалните среди върнаха ралито в Африка, само че в източната й част, най-новите информации сочат, че състезанието все пак ще се проведе отново в Южна Америка. Вижте повече...

    Коментар


    • До: "Дакар" 2009

      Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
      Сигурно не се изразих точно.

      Идеята ми е , че фирмите ползват състезанията за да популяризират продукта който предлагат сред купувачите от определени целеви групи. КТМ очевидно са №1 в момента като състезателен мотор , но мен това не ме интересува , като потребител търсещ други качества от мотора си. Аз не искам след всеки пробег от 4-500 км да правя разходи за поддръжка равностойни на 3 бр. ковровци. Искам да видя мотора който може да ме отвози от тук до Дакар без да ме следват три камиона с резервни части , щото не съм състезател а турист. И си мисля , че това е била идеята при създаването на ралито. Да се видят машините и хората които го могат.

      Едва ли обаче си струва да започваме сега и тук спор на тема пари за поддръжка на коня в движение.
      Като чета такива постове и се дразня. Почти винаги успявам да се сдържа, но този път ще отговоря.
      Колега, не си прочел нищо изписано по темата по-горе или нищо не си разбрал. Да тръгна да повтарям няма смисъл. Идеята на което и да е РАЛИ е не да се отвозиш до някъде, а да стигнеш възможно най-бързо. Ако разбереш това, темата е изчерпана и съм ти отговорил. Не си първия който коментира в тая посока. Околосветските пътешествия и други подобни, нямат място в темата за Дакар. Приключенския дух не е най-важен в рали. Даже никак не.
      С най добри чувства.
      К. Кулев

      Коментар


      • До: "Дакар" 2009

        Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
        Като чета такива постове и се дразня. Почти винаги успявам да се сдържа, но този път ще отговоря.
        Колега, не си прочел нищо изписано по темата по-горе или нищо не си разбрал. Да тръгна да повтарям няма смисъл. Идеята на което и да е РАЛИ е не да се отвозиш до някъде, а да стигнеш възможно най-бързо. Ако разбереш това, темата е изчерпана и съм ти отговорил. Не си първия който коментира в тая посока. Околосветските пътешествия и други подобни, нямат място в темата за Дакар. Приключенския дух не е най-важен в рали. Даже никак не.
        С най добри чувства.
        Ми аз май затова бях позае**л темата...

        Коментар


        • До: "Дакар" 2009

          100% потвърдено: "Дакар 2010" отново в Южна Америка!

          Коментар


          • До: "Дакар" 2009

            Карлос Соуса предвестник на нов Mitsubishi отбор за "Дакар"

            Коментар


            • До: "Дакар" 2009


              Роби Гордън обяви трети Hummer в тима си за Дакар 2010

              Коментар


              • До: "Дакар" 2009

                Вече може да кажем че има нов играч от най-висока класа.
                GM + Гордан + пълна програма = 1 място
                Да му мислят от Фолксваген, пак си имат конкурент.
                IvoVarbanov.bg

                Коментар


                • До: "Дакар" 2009

                  Мене ако питаш, разместването на играчите е следното: Mitsubishi се оттеглиха и сега основен претендент са VW. BMW са основен опонент на VW, както те бяха преди на японците, а Гордън е новият X-Raid...

                  Макар, че се чуват все по-упорити слухове за продължаване на Mitsubishi като Team Repsol или нещо такова...

                  Коментар


                  • До: "Дакар" 2009

                    Петерханзел и Ал Атиях във Volkswagen за следващия "Дакар"?

                    Слуховете и обсъжданията относно участието на Volkswagen в рали "Дакар" свършиха - от Волфсбург потвърдиха участието си и през 2010 г. Нещо повече, немците продължават активно с рали-рейд програмата си като обявиха, че ще участват и на рали Silk way от т. нар. Dakar Series през септември.
                    Не са свършили обаче слуховете относно съдбата на бившите пилоти от тима на Mitsubishi. Най-усилено коментираният такъв напоследък е влизането на легендарния Стефан Петерханзел в отбора на Volkswagen. Нещо повече...


                    Коментар


                    • До: "Дакар" 2009

                      Нова схема за Mitsubishi в “Дакар”?

                      Два официални болида, а останалите – за частници, е предложението на Люк Алфон към шефовете на японския автопроизводител. още

                      Коментар


                      • До: "Дакар" 2009

                        100% потвърдено: Насер Ал Атиях ще кара за Volkswagen на рали "Дакар"

                        Volkswagen обяви официално отбора си за рали "Дакар" и крос-кънтри състезания. Голямата новост е вече официалното потвърждение, че Насер Ал Атиях ще кара волфсбургски болид, в комплект с Тимо Готшалк, който бе ко-пилот на Дитер Депинг.
                        Другата новост в тима на Volkswagen е новият навигатор на Карлос Сайнц - Лукас Круз Сенра, познат доскоро като ко-пилот на Нани Рома в отбора на Mitsubishi. още>

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X