Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Раници. Кой с каква раница кара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Раници. Кой с каква раница кара?

    Много добра изглежда! Приблизителна цена?
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • От: Раници. Кой с каква раница кара?

      Зимата си взех тази от Еди. Не съм карал с нея, но ми е перфектна като размери, точно толкова голяма колкото исках. Ще видим все пак в реални условия как е. Поздрави!
      http://marketing.acerbis.com/products/17
      09 YZ290F Athena BB

      Коментар


      • От: Раници. Кой с каква раница кара?

        Моята е Vango Rapid 20л + дехидратор 2л. И е много удобна за еднодневни пролетно летни преходи.
        Иначе ми идва малко малка ако трябва да сложа и някоя резервна дреха , но няма пълно щастие.


        Коментар


        • От: Раници. Кой с каква раница кара?

          Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
          Много добра изглежда! Приблизителна цена?
          Цената е малко "хард" - 270 лв. преди три години /сега е същата/. Но пък с нея си реших всички проблеми от към водоустойчивост, удобство, необходим литраж и безаварийно навиране из клони, шубраци и къпинаци. Но преди 3 год. нямаше такава криза...

          Коментар


          • От: Раници. Кой с каква раница кара?

            Благодаря. Верно е малко хард.
            ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
            СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

            Коментар


            • От: Раници. Кой с каква раница кара?

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              За тебе все още не...

              Сега сериозно, много е рисковано да тръгнеш да караш ендуро и да понесеш Никон Д90 с тебе.
              Можеш да попиташ Мики64 от форума, той кара ендуро и има същият фотоапарат.
              Носи го много рядко в специална чанта, но отпред на кръста, не на гърба, там е кауза пердута.

              Пък и си мисля, че големите вибрации никак не са полезни за обективите и апарата.
              Колеги и мен ме вълнува този въпрос с раница за фотокамера, но не съм с такива "нервни'' машини като вашите , с GS "добиче'' ...Има чанти за резервоар специаллно за камера..Но аз си мисля, че може да се донаправи всяка такава за камера..с повече дунапрен..Ако някой ползва такава да каже как е ..Свиди ми се камерата и още се колебая дали да не нося някое "куче-марка" вместо голямата ама тогава ще си гриза ноктите от яд за изпуснатия момент
              ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

              Коментар


              • От: Раници. Кой с каква раница кара?

                Аз имам Dakine Heli Pro http://eu.dakine.com/p/packs/snow-pa...li-pro-dlx-20l
                Основно я ползвам когато ходя на ски, но от това лято имам намерение да карам мотор с нея. Абсолютно доволен съм от раницата-има много екстри и опции, събира много, но може да е и малка, а твърдия гръб идеално ми пасва. Карам ски активно и никога не съм я усещал на гърба си, закопчаването през кръста и пред гърдите върши работа.
                Остана ми само хидратор, ако може препоръчайте от къде да си купя, от София съм.

                Коментар


                • От: Раници. Кой с каква раница кара?

                  Някой да има идея за раница която се лепи с магнити за резервоара на добра цена !
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X